Добър хирург лапароскопска операция

  • 3 213
  • 3
  •   1
Отговори
  • Мнения: 298
Здравейте
Трябва да коригирам пъпна херния, останала ми от бременността. Имам и проблеми с жл. мехур, има наличие на камъни в него. Мисля да се подложа на лапароскопска операция, тъй като възстановяването е по-лесно и бързо, доколкото знам, а имам малко дете, за което трябва да се грижа. Отделно имам операции от секцио и апандисит и още разрези ще ми дойдат в повече. Не знам при кого да се насоча като специалист. Доколкото знам, може да се коригират едновременно и двете неща, но дали се практикува често, дали е по-рисково нямам идея. Доста съм се наплашила, отлагам го от известно време, но няма да се размина... Искам и второ дете и съм много притеснена с всичките тези интервенции и най-вече без жлъчка, ще успея ли да износя здраво бебе до края.
Ще съм благодарна на всеки включил се с мнение и препоръка, защото не знам към кого да се насоча, а времето ме притиска.

# 1
  • Мнения: 30
Проф. Тома Пожарлиев София

# 2
  • София
  • Мнения: 285
Аз именно оперирах жлъчка, за да нямам проблеми с нея при бъдеща бременност. Без жлъчка, без проблеми е при мен. В момента съм бременна и нямам никакв притеснения. Без болния си орган имаш много по-голям шанс да родиш и износиш здраво дете до края и не знам откъде ти е дошла тази мисъл на главата. Аз водя 100 пъти по-качествен живот след операцията, отколкото преди нея.
Мен ме оперира д-р Веселин Люцканов, а той мисля, че може да оправи и хернията с една интервенция. Мен ме оперира в друга клиника, но сега е в Св. Иван Рилски. Наскоро навих и свекърва ми да си реши този проблем и тя при него се оперира. Сега ми е благодарна, тъй като се оказа и с възпаление.

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 26 433
Софиямед, д-р Теодор Атанасов http://www.teodoratanassov.com/
миналата година ми отстрани жлъчката лапароскопски, доволна съм Flutter

Общи условия

Активация на акаунт