ММС лекарство

  • 2 492
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 286
Здравейте! И аз да се включа в темата,наскоро преминах през един вирус,който напълно ме довърши.Гадене,повръщане разстройство...След ден бях по-добре ,направиха ми дексаметазон мускулно и започнах да приемам прочутия напоследък ММС .Започнах с 2 капки и постепенно до 7 капки като стигнах до 8 мата капка такова повръщане,разстройство,сърцебиене,главоболие,нямам думи буквално за 3,4 часа не се чувствах сред живите.Отново инжекции системи и др - едвам се свестих,а не пишеше за някакви алергични реакции от ммс а.След 6-тата капка започнах да се обривам... Повече не бих го пила никога! Някой пил ли е от това нещо и как подейства при вас?

# 1
  • Мнения: 46 580
Какво е това?

# 2
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 531
И аз не знам, но гугъл казва, че е някакъв минерал, чудото на 21-ри век. Rolling Eyes
И тема имало:http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=742209

# 3
  • Мнения: 46 580
Звучи страшно, дано повече хора го прочетат...

# 4
  • Мнения: 286
Да, някакъв минерал, който уж е чудото на 21 век, но щеше да сложи край на моя живот. Такава алергия ми направи, че след 5 дена едва се свестявам..

Da nqkakiv mineral,koyto uj e chudoto na 21vek,no shteshe da sloji kray na moya jivot.Takava alergia mi napravi che sled 5dena edvam se svestqvam..


Моля, пишете на кирилица!

Последна редакция: пн, 05 сеп 2016, 18:32 от Не се сърди, човече

Общи условия

Активация на акаунт