Забременели след ин витро - тема 29

  • 43 099
  • 725
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 539
Значи ако се роди към 36 или 37 г.с.(по-рано не му давам) ще е водолейче Simple Smile Ще го видим, има мнооого време Simple Smile
Магнитче, ще чакаме да се отчетеш Heart Eyes
Аз съм на преглед чааак на 14-ти. Но поне ще се запиша най-после на ЖК ooooh!

# 31
  • Мнения: 4 696
Аз пък тази сутрин за първи път не повърнах, но не бързам да се радвам. И аз се надявам моите да са водолейчета, по- рано - не може. Макар че лъв и водолей - трудно ще  спогодим.  Laughing

# 32
  • Мнения: 3 047
Аз пък тази сутрин за първи път не повърнах, но не бързам да се радвам. И аз се надявам моите да са водолейчета, по- рано - не може. Макар че лъв и водолей - трудно ще  спогодим.  Laughing

Дай на водолея свобода и ще се разбираш перфектно  Laughing  И ще си доволна  Wink

Питанка : в какво  изхвърляте или ще бебешките памперси  newsm78  специален кош за памперси, малко кошче с капак или в общия боклук  Thinking

Последна редакция: ср, 07 сеп 2016, 15:02 от г-ца Магнетична

# 33
  • Мнения: 786
Засега ги изхвърлям в общия боклук. Не съм чула да се рециклират, за да ги събирам отделно.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 928
Аз за памперсите си купих кошче с капак, на балкона стои, че с две бебета, мръсни памперси да иска човек.

ММ е Водолей, разкошен е.

# 35
  • Мнения: 19 687
Аз купих специален кош за памперси на Томи.

# 36
  • Мнения: 1 366
Какво им е на Водолея и Лъва? Аз съм ВодоЛЕЙКА и се разбирам със всичко живо и неживо, освен със Скорпионите. И естествено, баща ми, мъжа ми, а сега и дъщеря ми ще е Скорпионка. Съдба... Майната им на зодиите, на кой му пука - стига да сме живи и здрави!
Иначе за памперсите - аз нямам опит, но изхождайки от логиката кэде бих държала около 10 мръсни превръзки или хартия използвана в тоалетната след определени нужди, надали ще държа памперсите в общия боклук. Вероятно ще е в обособен кош специално с тази цел, който надали ще държа вкъщи, а по - скоро ще го сложа на някоя тераса. Иначе си има кошчета с точно такава цел, Магнетична.

# 37
  • София
  • Мнения: 23 165
10 мръсни превръзки са свеж полъх в сравнение с 10 пълни памперса  Crazy
някъде на проветриво е добре да се събират и да се изхвърлят по-често.

# 38
  • Мнения: 13 929
Аз хвърлям в общия боклук, но той е на терасата. И боклука се изхвърля минимум 2 пъти дневно.  Не съм изпитала необходимост от специални кофи.

# 39
  • Мнения: 3 047
За това събирам мнения, защото нашият боклук в кухнята в един голям кош и мисълта, че ще седят там означава, че цялата къща ще е "ароматизирана". Замислих се за специализираните кошчета за памперси, но се чудя има ли смисъл да им робувам за консумативи, или едно обикновено и малко с капак и педал ще ми свърши същата работа. Може би плюсът на специализираните, е че от тях не излиза миризма и могат да седят в спалнята  newsm78

Кристи, и аз се загледах в това на Томи Типи, тъй като ще им ползвам нещата и ще чакам отзиви, най вече дали излиза аромат  Hug

# 40
  • Мнения: 19 687
Непременно ще споделя.

# 41
  • Мнения: 817
Благодаря за новата тема, Синеочка, Пънчита може да е спокойна вече, че има отмяна . А за мамчетата никакво мърдане от тук, трябвате ни.
Ние за сега сме двама водолеи аз и ММ, ако мойта рибка избърза и тя ще е водолейче, така ще си спретнем водолейски купон  Laughing.

# 42
  • Мнения: 1 191
Сали, вие как сте?
Бимба, поздрави на децата!
Бананче, всичко е наред! Бяхме на море, сега трябва да поработя здравата до към средата на ноември...нямам търпение вече! За първи път се радвам, че лятото свърши Simple Smile  Надявам се, че и при вас всичко е наред  Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 273
Да се отчета от днешният преглед-бебвтата са по 1180гр но и втората плацента е започнала да старее-сега и двете са 1ва степен на зрялост.Докторът каза да спра млечните продукти,ще има още вливанене на имуновенин и на следващият преглед ще реши дали фраксипарина да го бия всеки ден(сега е през ден).
Някоя знае ли за други медикаменти

# 44
  • Варна
  • Мнения: 125
Здравейте Simple Smile
До сега само ви четях, от време на време съм писала  - питала нещо,
но мисля, че е време да се запиша  при вас Simple Smile
На кратко: Пациентка съм на Док Персенска, на есен ще станат 2 год от както започнах да
посещавам болница Надежда, като преди това 1 год бях пациент на Шефкетова.
Преди София се пробвах 2 год в нашия град Варна, но без успех.
Сега съм бременна с момиченце в 30 г с и 5 д Simple Smile Доктор Михова откри проблем с бъбречетата и единия уретер на беба, но силно вярвам, че ще се оправим
Термин 10,11 Ако може Синеочка да ме запише

Общи условия

Активация на акаунт