Коледни и новогодишни идеи и декорации

  • 345 517
  • 3 260
  •   1
Отговори
# 3 090
  • Мнения: 236
Приемате ли нови попълнения в темата, които до сега само са се любували на коледните ви красоти?

Скоро се върнахме от морската ни почивка и съобщих на мъжа ми, че морето мина и сега започвам да мисля за Коледа, той ми хвърли странен поглед, но си замълча.
Радвам се, че не съм сама в „лудостта си”😊, усмихнахте ме, когато видях, че има нови отговори в темата.

# 3 091
  • bad@ss
  • Мнения: 4 583
Имам много нови неща  Mr. Green

# 3 092
  • Мнения: X
За теб въобще не се съмнявам...      Hug

Приемате ли нови попълнения в темата, които до сега само са се любували на коледните ви красоти?

Скоро се върнахме от морската ни почивка и съобщих на мъжа ми, че морето мина и сега започвам да мисля за Коледа, той ми хвърли странен поглед, но си замълча.
Радвам се, че не съм сама в „лудостта си”😊, усмихнахте ме, когато видях, че има нови отговори в темата.
Добре дошла!    Simple Smile
Аз затова си трая още.....не че не му е ясно, де.     Mr. Green
Имало е години, в които като ми мине РД (в началото на октомври е), сам ме пита:"   Не ти ли е време вече за Коледа?".     hahaha
Не за друго, ами защото обичам всяка година да правя различни сладки и сладкиши, та почвам пробите им рано-рано, а той намазва от това.    Mr. Green

# 3 093
  • Пловдив
  • Мнения: 6 641
Ако не ме е страх, че ще ми подпише категорично жълтата книжка, с кеф бих събудила половинката, за да види, че не съм сама в лудостта си Mr. Green
Днес си поръчах разни дреболии от китайчетата Mr. Green ...междувременно, си набелязвам и рецепти за коледни сладки Simple Smile

# 3 094
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Ехааа, като гледам как се роят отговорите след моя, ще кажа само: "Много сме, силни сме!" Bowtie

И аз имам един венец нов - прекрасно стои, за 4 дебели свещи, купих го на някаква разпродажба за между 1 и 3 евро, намален от 20-тина, защото на няколко места бялата му боя е паднала. Една четка, бялата ми акрилна боичка и 60 секунди му трябват, макар че и леко изтъркан има чар. 😃 Чакам да му дойде времето.

# 3 095
  • Мнения: 6 762
Привет и от мен! Grinning
И аз онзи ден си мислех, че лятото отминава и идва време за коледната тема. В началото на септември ми предстои морска почивка и след това започвам да оглеждам какво имам като украси.
А за коледните сладки си мисля още от началото на лятото, защото суша плодове и правя сладкА.
Marchesa, добре дошла! bouquet
Хубав ден на всички!  bouquet Отивам на суша сливи.

# 3 096
  • UK
  • Мнения: 3 959
Тук вече в магазините продават коледни украси.

# 3 097
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 390
И аз преди две седмици разглеждах в нета за коледни украси  Mr. Green
Привет и от мен  Hug
Малката Госпожица Мърморана  Shocked .Леле ако съм аз до Коледа все ще ходя без пари

# 3 098
  • Мнения: 4 696
Аз от миналата седмица пускам на децата коледни песнички и започнах да оглеждам в алиекспрес за коледни джунджурии.Миналата година направо си пропуснах Коледа, заради тежка бременност, за това тази, трябва да наваксам.

# 3 099
  • Вила Великула
  • Мнения: 2 044
Абе луда работа - аз вече поръчах коледни джунджурики от Али експрес.

# 3 100
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 390
Абе луда работа - аз вече поръчах коледни джунджурики от Али експрес.
И аз я мисля тая работа да я направя  Mr. Green

# 3 101
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Днес видях до автомата ни за вода в офиса една коледна чаша за кафе.  Mr. Green

# 3 102
  • Мнения: X
Днес видях до автомата ни за вода в офиса една коледна чаша за кафе.  Mr. Green
Тъй, тъй, множим се лудите......     Joy

# 3 103
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 100
аз съм с едни гърди напред  bombs bombs

Simple Smile Simple Smile Simple Smile два пъти лятото правих шведските коледни бисквитки.

и купух украса за камина Simple Smile ако е дал Бог, ще имаме и истинска, ако се закучи работата - ще е за декоративна от кашони Simple Smile

# 3 104
  • München, Deutschland
  • Мнения: 6 852
Добри, ако си направите истинска камина, ще си с много гърди напред и ще ти завиждаме благородно. Украсата е прекрасна!

При нас пък камината от кашони до такава степен се превърна в обичана мебел (върху нея слагаме разни неща понякога), че моят приятел се чудеше дали да не я направим от истински материали, че след 2 години, на места почва да ми се разлепва тапетът и се закъсва.

Пепински, пипилота6, бананарама, я давайте линкове, да видим и ние какво гледате. Simple Smile

С нетърпение очаквам тазгодишните хрумки на Лудната и се чудя тази година как ще преправи апартамента.   Mr. Green Heart Eyes Лудна, още ли си държиш коледните лампички на прозорците?  Hug

Общи условия

Активация на акаунт