Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Гордиев възел" (Kördüğüm) - Тема 43

  • 48 573
  • 738
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 6 287
СБГ, ако е по запознат/а с "Пеперудите" да каже. Аз знам, че от миналата година гласувалите определят победителите. Отделно някои от тях биват награждавани с различни награди, като шампоани и тем подобни. Поне такова ми е инфото, което ми беше дала Бу (Г-ца бързо се уча) тогава. Тя е на Ти с наградите.

# 721
  • Мнения: 16 079
СБГ, ако е по запознат/а с "Пеперудите" да каже. Аз знам, че от миналата година гласувалите определят победителите. Отделно някои от тях биват награждавани с различни награди, като шампоани и тем подобни. Поне такова ми е инфото, което ми беше дала Бу (Г-ца бързо се уча) тогава. Тя е на Ти с наградите.
Зари Hug точно така е както си го написала,лично аз тази година гласувах и когато се регистрираш и гласуваш ,ако е истински имейла ти  Laughing  ти изпращат имейл за томболата и малките награди като шампоани и т.н

# 722
  • Мнения: 9 541
Зарани Hug, постът за наградите е на Дива Hug, а не на СБГ Hug
Но пък и аз разбрах нещичко за наградите Peace bouquet
Дано някой вещ намине и каже Айбарс дали е спечелил newsm78
Иначе ще помоля адвокат Нихан за съдействие Simple Smile


# 723
  • София
  • Мнения: 6 287
Зарани Hug, постът за наградите е на Дива Hug, а не на СБГ Hug
Знам, видях.  Hug
Но СБГ така подробно писа днес за номинациите при децата, пък и има и блог, та помислих, че ако е по запознат/а може да обясни.

Красива Бурджу!

ЛейдитУ Ди  Hug

# 724
  • Мнения: 9 541
Зарани Hug, схванах Joy Joy Joy
Сега пък не разбрах ЛейдитУ Ди Hug вече получила ли си е наградата/наградите? newsm78

Зарани Hug, да си чула Ибрахим Челиккол да влиза в Кьосем или сериала на великото семейство /Берк/Халит/? Тя и Тигаса Hug се чудеше по въпроса newsm78

                                      

# 725
  • Мнения: 16 079
Зарани Hug, схванах Joy Joy Joy
Сега пък не разбрах ЛейдитУ Ди Hug вече получила ли си е наградата/наградите? newsm78

Зарани Hug, да си чула Ибрахим Челиккол да влиза в Кьосем или сериала на великото семейство /Берк/Халит/? Тя и Тигаса Hug се чудеше по въпроса newsm78

                                      
Лиа Hug значи аз гласувах поне 4 пъти като 2 от тях беше с истинските ми имейли,та на един от тях получих съобщение за участие в томболата ....а  за Айбарс  все още не се знае дали е спечелил и резултатите не се знаят все още ,наградите са през Ноември   

# 726
  • AMS
  • Мнения: 6 437


Благодаря за разясненията по регламента за Златната пеперуда!!!
Кой на Ти, кой на Вие, кой с истински адрес, - важно е участието  hahaha
Гласувайте и вярвайте на когото искате  Joy
Само да не се окажете изненадани,  doh като миналата година,
когато спечели сериал, който изобщо не беше включен в анкетата-томбола  Whistling



# 727
  • Мнения: 724
Защо ще искат да гласуваме, ако няма да зачитат тези гласове? Ако е само за томболата, щеше само да се регистрираш с име, имейл и адрес. Със сигурност гласовете в интернет са фактор в определянето на победителите, но дали са единствен фактор или има и някакво друго гласуване от специално жури, това вече не знам. Thinking
Вие кого подкрепихте? На мен не ми беше много трудно - във всички категории подкрепих представителите на "Пойраз", само при децата - Айбарс от "Възела". Rolling Eyes

# 728
  • Мнения: 21 201
 wavey

Не съм подкрепила никого, защото не съм гласувала и нямам намерение да си правя регистрация с лични данни.
NEW

# 729
  • Мнения: 9 541
Eхооо, привет на всички Hug

Изчетох ви и да си кажа съм малко разочарована от тази награда, свързана с Пантен Wink Винаги съм мислила, че е някак по-престижна "пеперудата" newsm78 Sick

И аз като Надя Hug хич не горя от желание да се регистрирам, но пожелавам на ЛейдитУ Ди да спечели много продукти Peace





Днес вечерта уж подругите обещават превод на последния епизод... Laughing

Последна редакция: сб, 22 окт 2016, 15:04 от lia-martin

# 730
  • Мнения: 9 541
 Joy Joy Joy пак аз,...във връзка с горните снимки на Али Нежат и по повод на днешния празник hahaha




ДНЕС, 22 октомври -  Международен ден за защита на мъжката нервна система срещу насилствени действия от страна на жените Laughing Laughing
Да ви е честит празника, мъже!


Ето защо тренира и Айбарс smile3521 smile3503



от сета на Възела:



дописвам...постът стана тематично манджа с грозде Sad

Днес Алиджан, роден 22.10.1982 г., /Умут във Възела/ има рожден ден! bdbaloni
 Да е жив и здрав и да ни радва с нови проекти bouquet

Последна редакция: сб, 22 окт 2016, 15:42 от lia-martin

# 731
  • Мнения: 21 201
Лиааа, Simple Smile Heart Eyes сетовата снимка на Възела е от финала на първия сезон.
Има сегашни сетови, но не са ми интересни второстепенните герои и затова не ги публикувам.
ЧРД hbdtu на Алиджанко-Патладжанко.
Хи, хи, хи, тая жена е страОтна дама. tooth

# 732
  • Мнения: 16 079
Eхооо, привет на всички Hug

Изчетох ви и да си кажа съм малко разочарована от тази награда, свързана с Пантен Wink Винаги съм мислила, че е някак по-престижна "пеперудата" newsm78 Sick

И аз като Надя Hug хич не горя от желание да се регистрирам, но пожелавам на ЛейдитУ Ди да спечели много продукти Peace





Днес вечерта уж подругите обещават превод на последния епизод... Laughing
Лиа Hug дори и да спечеля от томболата им няма как да ги получа ,защото съм дала грешен адрес Mr. Green телефонен номер който едва ли да съществува и измислени имена ,единственното истинско беше имейла  Laughing
А иначе наградите  на Алтън келебека са си  нагласени,то я ясно. Миналата година сериала "Дъщерите на гюнеша не бяха включени но спечелиха за дизи и включително Ханде за изгряваща млада звезда ,причината за наградите им бяха че тя беше лице на Пантен за наградите. Керем Чатай също не пропуска да побутне сериалите си и за да спечелят. Тази година ще е същото -почти съм 100% сигурна че за акртиса ще е Неслихан Атагюл защото е рекламно лице на Пантен,а че има и други много по-добри от нея като Бурчин,Дениз Чакър и т.н  няма значение за тях . Не случайно от ЕДНО (Октай и ако не се лъжа и сценариста) заявиха ,че се отказват и искаха да бъдат свалени от номинациите защото се знае къде ще отидат наградите

# 733
  • Мнения: 9 541
Наде Hug, сетовата ми снимка била  дъртичка hahaha, много важно, нали го няма коафьорът на нея Joy Joy Joy, пак става Simple Smile
Във връзка с мъжкия празник днес, се чудя кого първо да напляскам  Joy Joy Joy
Ох, винаги се смея с т.нар. "патладжанко" hahaha, та се сетих.... Неслито жива ли е?

ЛейдитУ Ди Hug, съжалявам, че няма да получиш нищо Wink Ходи си купи и готово Crossing Arms



Majeste | Aşk Dediğin | Karaoke | (Şarkı Sözleri - Lyrics)

Последна редакция: сб, 22 окт 2016, 16:43 от lia-martin

# 734
  • AMS
  • Мнения: 6 437

Няма две мнения, че Ендемол стовариха Гордиевият възел на плещите на едно дете,
заради което трябваше да бъдат доста по отговорни на финала!!!
Именно заради този "финал", ми се искаше малко радост за детето
и за това се сетих за Пеперудите.

И за последно  >>>


Скрит текст:
Пеперудата беше престижна преди години.
После имаше момент, когато някои продукции отказаха участие и бойкотираха конкурса.
Представиха се на други  конкурси.
А от както преди две години Пантен пое спонсорството, съдържанието е съвсем друго.
Реклама с цел повишаване на продажбите на Пантен е целта на занятието.
Аз до сега не съм намерила някъде регламента за конкурса,
ако изобщо може да се каже, че това сега е конкурс.
Какъв фактор могат да бъдат гласовете в интернет,
щом е възможно да се гласува и с фалшиви профили, адреси и ...?
Преди, когато Канал Д правеше конкурса - нямаше такива гласувания и регистрации.
Тогава се сформира това "семейство на носителите на Пеперудите",
което сега Пантен използва за свои комерсиални цели.
Иначе гала-вечерта и шоуто запазиха своя блясък.

Общи условия

Активация на акаунт