Дениз Чакър "EDHO", Ибрахим Челиккол "Гордиев възел" (Kördüğüm) - Тема 43

  • 48 573
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 724
Hug Hug Hug

Радвам се, че много сте споделили Peace Що така, без да съм гледала финала, не ми е комфортно? newsm78 Напират хиляди въпроси, но няма да ги задам newsm78 Не разбирам например защо Хитлер е трябвало да живее с Фейза и АН толкова години заедно, а не е предприел 25 години по-рано някакви действия за отстраняването им от хоризонта Mr. Green
Любопитна съм за Енвер, за Неслихан Stop

Ей newsm78 и Ибо почти не "излезе" от този си поглед Mr. Green, не мога някак да го свържа със самоуверения автомобилен състезател в Италия  Thinking



То пък сякаш гледалите сме научили отговорите на тези въпроси! Rolling Eyes Mr. Green Нищо, да ги приемем по-философски нещата и сами да си отговорим на тях! Hug Peace

# 706
  • Мнения: 9 541
........
То пък сякаш гледалите сме научили отговорите на тези въпроси! Rolling Eyes Mr. Green Нищо, да ги приемем по-философски нещата и сами да си отговорим на тях! Hug Peace

Само всички да го изгледаме финала, голямо фантазиране ще му дръпнем....философско Peace Joy Joy Joy

Айбарс номиниран, но вероятно друг ще спечели, щом това дете, точно на финала, почти не са му дали възможност да се разгърне /като актьор имам предвид/ newsm78

Ето и за този младеж - Исо трябва да помисля, каква всъщност беше неговата роля? newsm78 Комична? Трагична? Сантиментална? newsm78

# 707
  • София
  • Мнения: 6 287
То гласуването за "Златна пеперуда" май вече приключи. А и един епизод не би повлиял на този, който е решил да си даде гласа.

Пускам следващата тема по-рано, понеже няма да имам възможност да го направя утре или в неделя.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=947982

# 708
  • Мнения: 5 723
Hug Hug Hug

Радвам се, че много сте споделили Peace Що така, без да съм гледала финала, не ми е комфортно? newsm78 Напират хиляди въпроси, но няма да ги задам newsm78 Не разбирам например защо Хитлер е трябвало да живее с Фейза и АН толкова години заедно, а не е предприел 25 години по-рано някакви действия за отстраняването им от хоризонта Mr. Green
Любопитна съм за Енвер, за Неслихан Stop

Ей newsm78 и Ибо почти не "излезе" от този си поглед Mr. Green, не мога някак да го свържа със самоуверения автомобилен състезател в Италия  Thinking



То пък сякаш гледалите сме научили отговорите на тези въпроси! Rolling Eyes Mr. Green Нищо, да ги приемем по-философски нещата и сами да си отговорим на тях! Hug Peace

Ако си отговорим на въпросите ,които дори СЦ не знаят, че са поставили или възникнали в движение и както казва сладкия малчо от рекламата : И к'о прайм ся????....комшийските СЦ до две остават без работа  Joy Joy защото ние  гледайки неволно ,но почти професионално  Joy Joy Joy усещаме правилната посока и развитие ,още повече безплатно ,съвсем истински........ макар и с много емоции

# 709
  • Мнения: 9 541
То гласуването за "Златна пеперуда" май вече приключи. А и един епизод не би повлиял на този, който е решил да си даде гласа.

Пускам следващата тема по-рано, понеже няма да имам възможност да го направя утре или в неделя.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=947982

Мерси, Зарани bouquet
А знае ли се кое дете-актьор грабна наградата? newsm78

Софи Hug Joy Joy Joy
За нас тук остава един красив нощен Истанбул Laughing

Последна редакция: пт, 21 окт 2016, 23:08 от lia-martin

# 710
  • Мнения: 5 723
Чудесна гледка ! БЛАГОДАРЯ за удоволствието ! Hug Hug Hug

# 711
  • Мнения: 724
То гласуването за "Златна пеперуда" май вече приключи. А и един епизод не би повлиял на този, който е решил да си даде гласа.

Пускам следващата тема по-рано, понеже няма да имам възможност да го направя утре или в неделя.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=947982

Мерси, Зарани bouquet
А знае ли се кое дете-актьор грабна наградата? newsm78

Софи Hug Joy Joy Joy
За нас тук остава един красив нощен Истанбул Laughing


Наградите ще се раздадат след месец.  Peace Конкуренти на Айбарс (Каан) са Атаберк Мутлу (Синан от "Пойраз Карайел"), Берен Гьокйълдъз (която ще се снима в "Майка" (Anne) с Джансу Дере и Вахиде Перчин), момиченцето от "Песента на живота" (Hayat Sarkisi) и още едно момченце, което играеше в първия сезон на "Пойраз Карайел". Стискам палци на Айбарс, не че и другите сладури не заслужават наградата! Hug
Бих казал, че това дете до голяма част го изнесе "Гордиев възел" на гърба си! Огромен талант, чието развитие очаквам с нетърпение! Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 712
  • София
  • Мнения: 6 287
Мерси, Зарани bouquet
А знае ли се кое дете-актьор грабна наградата? newsm78
Не са ги връчили още.
Миналата година спечели Атаберг Мутлу от "Пойраз".

# 713
  • Мнения: 21 201
Скрит текст:
То гласуването за "Златна пеперуда" май вече приключи. А и един епизод не би повлиял на този, който е решил да си даде гласа.

Пускам следващата тема по-рано, понеже няма да имам възможност да го направя утре или в неделя.

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=947982

Скрит текст:
Мерси, Зарани bouquet
А знае ли се кое дете-актьор грабна наградата? newsm78

Софи Hug Joy Joy Joy
За нас тук остава един красив нощен Истанбул Laughing

Наградите ще се раздадат след месец.  Peace Конкуренти на Айбарс (Каан) са Атаберк Мутлу (Синан от "Пойраз Карайел"), Берен Гьокйълдъз (която ще се снима в "Майка" (Anne) с Джансу Дере и Вахиде Перчин), момиченцето от "Песента на живота" (Hayat Sarkisi) и още едно момченце, което играеше в първия сезон на "Пойраз Карайел". Стискам палци на Айбарс, не че и другите сладури не заслужават наградата! Hug
Бих казал, че това дете до голяма част го изнесе "Гордиев възел" на гърба си! Огромен талант, чието развитие очаквам с нетърпение! Simple Smile Simple Smile Simple Smile
И аз бих казала същото.
Всъщност, ще се поентя, но заради него и неговата лична история загледах Възела, впоследствие с Ибо ми лепнаха на сърцето като най-въздействаща ми двойка Heart Eyes Heart Eyes син-баща, които някога съм гледала в турско, и не само Дизи/филм.
Искрено му желая победа, fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover заслужава я този малък-голям актьор.
Като се замисля какво мъниче бе в началото на сериала, та той направо израстна пред очите ни, много ми лепна на сърцето това дете. Heart Eyes
Ох бе Лиаааа, Joy СБГ много точно ти е отговорил, да не мислиш, че и ние гледащите разбрахме, Mr. Green тц, Laughing а и с превода няма да разберем, защото мноооого въпроси си останаха висящи. Tired
Съгласна съм с теб за погледа на Ибо във втория сезон, изпадна в една летаргия ooooh! и нямаше излизане от нея, Rolling Eyes няма нищо общо с образът му в първия сезон. Outta Joint  Confused
Вече ми мина, Laughing добре, че свърши, очаквам Ибо в нов проект и то скоро, Praynig в по-добра, и успешна роля, Praynig роля, която да му даде възможност да се разгърне изцяло като актьор, защото той го умее.

Последна редакция: пт, 21 окт 2016, 23:31 от Neidjal

# 714
  • Мнения: 9 541
Мерси, Зарани bouquet
А знае ли се кое дете-актьор грабна наградата? newsm78
Не са ги връчили още.
Миналата година спечели Атаберг Мутлу от "Пойраз".

Ох, и той е един сладур! Peace Peace Peace Ама вече си има награда newsm78 Другите деца нищо не ми говорят...но както СБГ Hug казва, Айбарс изнесе голяма част от нашето сериалче! Peace



Наде Hug, какво ти мина, още не си изгледала серията с превод, може все пак повече неща да станат ясни, кой знае..... newsm78
А представяте ли си да обявят, че след 2 седмици ще има още една извънредна, съвсем финална серия на Възела...и да дават само обичащите се хора? Grinning

Последна редакция: пт, 21 окт 2016, 23:36 от lia-martin

# 715
  • Мнения: 21 201
Няма ли да се подстриже и обръсне най-накрая? Crossing Arms
NEW
Скрит текст:

С този най-любим за мен момент от втория сезон Ви пожелавам лека вечер.
Heart Eyes Heart Eyes

# 716
  • Мнения: 724
Поздравявам ви с тази прекрасна песен от "Възела", с която също ще запомня сериала! Hug Много ми въздейства и смятам, че от целия музикален репертоар, който ни спретнаха в първия сезон, тази песен е най-хубава! Peace

# 717
  • Мнения: 9 541
СБГ Hug, мерси за музикалния поздрав bouquet, много хубава песен, но за мен, точно сега, е малко тъжна, защото смятам да гледам леко сериалче - №309 Laughing

Чао ви на всички за днес Hug, утре /след 12 минути пак сме тук Joy/

И аз като Надето Hug ...копи-пейст на когоооо? Heart Eyes

# 718
  • Мнения: 5 470
Тази брада Ибрахим да не я готви  за нов филм?

# 719
  • AMS
  • Мнения: 6 437
Благодаря ви за споделеното!!!
Съгласна съм с вас, особено за това,
че и гледалите имаме още много въпроси.
Но отговори няма да получим.
СБГ, да за същия сериал става дума - Преселение - 15 епизода.

То гласуването за "Златна пеперуда" май вече приключи.
А и един епизод не би повлиял на този, който е решил да си даде гласа.
Това гласуване не определя победителите в категориите за Златната пеперуда!!!
Това е игра-реклама-томбола на спонсора Пантен за зрителите.
За участвалите в анкетата им, теглят жребий и "щастливците"
получават шампоани и други продукти на Пантен.
За това се изисква регистация, адрес, тел. и ...
За сега на сайта пише, че церемонията ще е през ноември.

Я какъв хаштаг е имало - #давам ти дума   >>>






Общи условия

Активация на акаунт