Мурат Йълдъръм - нови и стари проекти, партньори, изяви - тема 74

  • 37 000
  • 240
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug



Честит ви първи сняг! Hug При нас покрай морето все още чакаме! Laughing

Ени Hug,благодаря за видеото,снимките и колажите! newsm51
Аз като започна сериал го гледам до край!В Парампарча какви ли глупости не измислиха! LaughingПоследно Озан е син на Харун(въпреки,че още когато разбраха за Джансу,че не е родна дъщета на Дилара и Джихан,казаха че Озан е техен син Laughing)!А Дилара е от друг баща и ще се окаже,че не е богата! Laughing

Сватбата на Мурат и Иман ще бъде на 25 декември!






Приятен ден! bouquet

# 226
  • Мнения: 8 413
Добър вечер  wavey wavey wavey
Злати Hug лелеееее  Парченцата са я подкарали през просото като гледам smile3521 Доколкото си спомням  в началото когато се появи Харун и като му се разкри постепенно историята стана ясно ,че той е бил влюбен в Дилара ,но тя не е знаела за тези му чувства и изобщо май не са стигали до интимни моменти от които да се роди Озан  newsm78Но въпреки всички измишлъотини мисля да си изгледам втори сезон ,а после и трети като го пуснат бтв ,защото и аз като теб Злати не мога да оставя сериал който съм;почнала да гледам ,а и ми е интересна историята на Джансу ,а и леля Кериман е един мнооого силен стимул за гледана  smile3521

# 227
# 228
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug



Ени Hug
Скрит текст:
За Джансу-омъжи се за Дениз!Джихан не беше съгласен,тъй като разбра,че биологичния баща на Дениз е бил в затвора,убил е комисаря(бащата,който е отгледал Дениз и е измъкнал майко му от бардака,където пееше)!Забременя,но се оказа,че е болна от Паркинсон!Абе...луда работа! Laughing


Излезе инфо,че Мурат ще се снима в игр.филм с Четин Текиндор,Еркан Петеккая,Дамла Сьонмез и корейска актриса!Новината не е потвърдена от официален източник! Peace

Скрит текст:
тур.пресса о новом проекте Мурата.

Мурат Йылдырым примет участие в новый фильме

📢эта информация пока не подтверждена никакими официальными источниками⚠

Приятен ден,макар и студен! Hug

# 229
  • Мнения: 8 413
Добър вечер  wavey wavey wavey
Злати Hug мерси за новичнките и колажите  smile3525Мерси и за спойлера за Парампарчата  smile3525



# 230
# 231
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug



Честит ни нов месец,последен от годината,наситен с много празници! Party Party Party

Ени Hug smile3525 smile3525





Приятен ден,макар и студен! bouquet

# 232
  • Мнения: 8 413
Добър вечер  wavey wavey wavey
Злати Hug smile3525
Появи се ново инфо за сериал с Мурат за другата година с името Любов и гордост.

http://dizi-haberleri.com/diziler/ask-ve-gurur-dizisi-oyunculari … afileri-25141.htm





# 233
  • Мнения: 41 690
Добро късно утро! Hug



Ени Hug,благодаря за инфото! smile3525 Гледахме Любов и наказание,сега Любов и гордост ли ни очаква! Laughing Дано се осъществи проекта! Peace



Днес се навършват 4год.,когато е излъчен последния епизод на Сускунлар,2/12/2012 - 2/12/2016/! Peace

https://www.instagram.com/p/BNfTkcnhfWF/

Приятен ден! bouquet

# 234
  • Мнения: 41 690
Добро късно утро! Hug







Лондон....


Приятен ден! Hug

# 235
  • Мнения: 8 413
Добър вечер  wavey wavey wavey
Злати Hug smile3525
Мурат и Иман  в Лондон  smile3521











# 236
# 237
  • Мнения: 41 690
Добро утро! Hug



Ени Hug, макар и късничко си наминала през темата! LaughingПуснала си новите снимки на Мурат и Иман!Сега за да са заедно пътят им ще е Истанбул-Лондон! Laughing





Приятна неделя! bouquet

# 238
  • Мнения: 8 413
Здравейте  wavey wavey wavey
Злати Hug smile3521



Последна редакция: нд, 04 дек 2016, 19:39 от Eny87

# 239
  • Мнения: 8 413
Семейство Йълдъръм  smile3521




Общи условия

Активация на акаунт