След Чучулигата,на екрана и в живота,любовта прилича на Бурак и Фахрие-тема 58

  • 86 374
  • 740
  •   2
Отговори
# 660
  • Мнения: 14 498
 


    Добро утро  Hug Hug Hug

Всичко ,като всичко, но не е без значение  какво става и тук  Wink Laughing


 


  Хубавата ми Фе,трудно ще е я да разделим в темите които са във форума за предстоящия сериал ,който очакваме с такова нетърпение Sad

  Дано позитивите са повече от негативите за нея Praynig

 

  Приятня седмица bouquet

# 661
  • Мнения: 4 157
Добро утро  Heart Eyes Hug

Себи Heart Eyes  

Къде е границата между - Актьора и Човека

Бурак  показва какво може в КС, сега е ред и на ФЕ  Praynig Praynig


Мами Heart Eyes Heart Eyes Разбираш ме, нали  Embarassed

 Mr. Green Ще се справя  Mr. Green
Но, със сигурност - настроението ми е - коледно Wink Чакам - подаръци Wink Embarassed

И - ако може - още от тази седмица Wink Нека да има - баланс Wink Ние вече сме свикнали  Wink Embarassed Да не ни жалят  Wink И в Дубай ще бъдем и ФЕ няма да оставим - за филма или сериала - каквото решат Peace
Нещо по-конкретно искам Embarassed
Скрит текст:

 newsm78 Представяте ли си - героинята на ФЕ да използва мотор/мотопед/скутер за придвижване Thinking Язък за хубавите статии, които четохме Mr. Green

 ooooh! ooooh!
Скрит текст:
А това, че ФЕ се страхува от мотори и Бурак се е съобразил с нейните страхове newsm78 да не би да е подгряваща новина за сериала newsm78 newsm78 newsm78 Все пак - кои стават донори на органи Thinking за трансплантация
Усмихнат ден Heart Eyes

Последна редакция: пн, 21 ное 2016, 11:11 от Ganaila

# 662
  • Мнения: 255
Да ви кажа аз измислих сценария Wink Геройнята на Фе е получила сърцето от някой близък на героя на Енгин, поради което той е станал лекар. И след години съдбата им преплита пътя и те се влюбват. Бива ли ме за сценарист в турски сериал Wink да зарязвам правото и да се преориентирам  Joy

# 663
  • Мнения: 4 157
 Joy  Embarassed До този момент - нито един мой сценарий - не е взел награда ooooh! Аз в реала мога - цифра, буква - ентер, ентер...и никаква свобода и творчество. Исо- Ми-со, а си кривнал - а санкция.

Виж как успешно включвам Бурак  Wink Embarassed Това с моторите му - няма да е случайно.
Всичкият подаден материал - трябва да се усвои Wink

И ако -  и този път - ни поставят в ситуация на - раздвоение Wink Работата е ясна - екипна Wink.

т.е. чакам Бурак докато е в Дубай - и докато се фръцка по килима - за ФЕ да излезе нещо ново и съществено.

Е - днес също можеше да ни пожелаят - Успешна седмица Crossing Arms  Wink



# 664
  • Мнения: 14 498



   Има феновес добро чувство за хумор hahaha Joy hahaha


Тримата отляво надясно са ясни ,но последния кой е newsm78


# 665
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Здравейте, момичета!!!  Hug Hug Hug

Себи Heart Eyes    Къде е границата между - Актьора и Човека
Бурак  показва какво може в КС, сега е ред и на ФЕ  Praynig Praynig
 Мами Heart Eyes Heart Eyes Разбираш ме, нали  Embarassed
 Mr. Green Ще се справя  Mr. Green
Но, със сигурност - настроението ми е - коледно Wink Чакам - подаръци Wink Embarassed

И - ако може - още от тази седмица Wink Нека да има - баланс Wink Ние вече сме свикнали  Wink Embarassed Да не ни жалят  Wink И в Дубай ще бъдем и ФЕ няма да оставим - за филма или сериала - каквото решат Peace
Нещо по-конкретно искам Embarassed
Скрит текст:

 newsm78 Представяте ли си - героинята на ФЕ да използва мотор/мотопед/скутер за придвижване Thinking Язък за хубавите статии, които четохме Mr. Green

 ooooh! ooooh!
Скрит текст:
А това, че ФЕ се страхува от мотори и Бурак се е съобразил с нейните страхове newsm78 да не би да е подгряваща новина за сериала newsm78 newsm78 newsm78 Все пак - кои стават донори на органи Thinking за трансплантация
Гани, напълно   Heart Eyes Heart Eyes И съм сигурна, че ще се справиш  Hug


Мисля, че скоро ще започне да излиза инфо за сериала - няма да има много скрито-покрито. Феновете дебнат, не спят - най вече феновете на Енгин - те са опасна работа  Mr. Green Само още малко търпение  Mr. Green

За това в спойлерите добре си се сетила да обърнеш внимание  Thinking Thinking  Всичко допускам, щом става въпрос за някого от двамата - Фахрие или Бурак. Никога нищо излязло като инфо около тях не е било безцелно - просто трябва някой (като теб  Heart Eyes) да успява да навърже нещата във времето  Mr. Green Mr. Green (което може и да е по-дълъг период от време - просто трябва много да се помни  Heart Eyes)

Продължават да заливат мрежите със колажи - кой от кой по-хубави  Heart Eyes

Само се чудя, как още не са започнали с оплюването на Фахрие (редовните и постоянни оплювачи  Mr. Green)

       

Последна редакция: пн, 21 ное 2016, 21:59 от mama_an_ji

# 666
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Я виж ти!!! Тази част от интервю не я бях срещала досега:
Цитат
Отрывок из интервью для журнала "All" 2008 года ( февраль )

🔸Ф.Э.: Несколько недель назад я получила предложение сняться в одном фильме.В сценарии были сцены, на которые не каждый турецкий актер согласился бы. Я отказалась, потому что я еще не готова для этого. Если бы тот же сценарий мне пришел в Германии, я бы согласилась. Я принимаю сцены с обнажением или сексуальные сцены, но в Турции с этой темой надо быть очень осторожной.🔸
Значи, ако бяхме в Германия, нямаше да има "драскане" по сценария  Mr. Green Mr. Green Това е нещо ново за мен  Laughing Laughing

# 667
  • Мнения: 4 157
Я виж ти!!! Тази част от интервю не я бях срещала досега:
Цитат
Отрывок из интервью для журнала "All" 2008 года ( февраль )

🔸Ф.Э.: Несколько недель назад я получила предложение сняться в одном фильме.В сценарии были сцены, на которые не каждый турецкий актер согласился бы. Я отказалась, потому что я еще не готова для этого. Если бы тот же сценарий мне пришел в Германии, я бы согласилась. Я принимаю сцены с обнажением или сексуальные сцены, но в Турции с этой темой надо быть очень осторожной.🔸
Значи, ако бяхме в Германия, нямаше да има "драскане" по сценария  Mr. Green Mr. Green Това е нещо ново за мен  Laughing Laughing
Мами Heart Eyes  Wink Wink Сега предстои да видим - сценариите Wink Нещата са леко деликатни Wink Все пак - Бурак е казал на всеослшание- че няма да ревнува защото това им е работата Wink Имаше статии Peace

Що се отнася до оплюването  Sad
Опитват се Sad Sad Обаче руските фенки на Енгин - евалла - не се поддават Embarassed

Себи  Heart Eyes Мурат Боз Wink

ФЕ с лайк Wink на страницата на Чучулигата



 Crossing Arms А Бурак просто е длъжен Mr. Green да намери начин и да подкрепи ФЕ Crossing Arms Crossing Arms Mr. Green и не само с - лайкове Crossing Arms

И ако може - по-интересно, красиво...

 newsm78 Споменах ли  newsm78 Последно време зачестиха лайковете му на снимки на Дорук  Peace А последният се е впуснал в нов бизнес - интернет продажба на щанповани тениски Wink
Скрит текст:
Скрит текст:

 Wink Чудихме се защо близката приятелка на ФЕ - "завърза" интернет отношения с най-добрия приятел на Бу Wink ПР  Wink ПР Wink

# 668
  • Мнения: 14 498



  Генче Heart Eyes , аз  все пак се чудя как ще се почувства Бу не на  думи , а със сърцето си когато види Фе по този начин гушната в Енгин.
Да не станем свидетели на съкратен сериал не заради рейтинг , а по лични причини Joy Joy Joy



     

# 669
  • Враца
  • Мнения: 6 672
 Генче Heart Eyes , аз  все пак се чудя как ще се почувства Бу не на  думи , а със сърцето си когато види Фе по този начин гушната в Енгин.
Да не станем свидетели на съкратен сериал не заради рейтинг , а по лични причини Joy Joy Joy
    
hahaha hahaha hahaha
Това няма шанс да стане  Naughty


А Бурак ща се почувства така, както се чувства Фахрие при тези сцени - обикновено е: каквото повикало-такова се обадило  Mr. Green Blush Освен това Бурак много добре знае до какво води безпочвената ревност на човека, който е до теб - до бързо отчуждаване и раздяла  Naughty
Сигурна съм, че и двамата са над тези неща - дори да има някакъв вид ревност, никога няма да бъде показана (дори на човека до теб, какво остана и на всеослушание - цял свят да разбере - това е нещо, което може да бъде преодоляно, когато имаш доверие в човека до себе си.) Двама интелигентни човека, с "изстрадана" любов, които имат еднакви професии и знаят за какво става въпрос.  Heart Eyes Heart Eyes  Сигурна съм, че отношенията им са на такова ниво, че това дори не се обсъжда между тях  Naughty


# 670
  • Мнения: 255
Нали имаше обаче една история как Бурак счупил на парчета DVD с " Ти си моят дом", което намерил в дома на Фе Wink

# 671
  • Мнения: 4 157
Нали имаше обаче една история как Бурак счупил на парчета DVD с " Ти си моят дом", което намерил в дома на Фе Wink

Ако е вярно  Peace Wink Wink там нещата са по-различни Thinking Имаше едни песни.. посвещения..Мерене на мускули  ooooh! И до този момент - продължава надпреварата  ooooh! между тях  Thinking

Оказва се, че на "Втори шанс", чиято идея се е родила през 2011 година - по време на раздялата с ФЕ и подготовката за ТМД - Ози е - сценарист, режисьор и автор на музиката -  и актьор.

Въобще - младите продуцентчета...... ooooh! ooooh! много имат да се учат
Скрит текст:

Чакаме обещаният ТМД2 и да се приключи

Себи Heart Eyes  ooooh! hahaha

Мурат е споделил фенския колаж още през февруари  Peace


 ooooh! Joy Joy Правилно  Wink Енгин и Мурат - станаха - кардешими - на Бу  - също като Боз  ooooh! Joy Факт Wink Wink

Последна редакция: пн, 21 ное 2016, 23:56 от Ganaila

# 672
  • Мнения: 14 498




                                     Ето на , така  искам да  я виждам  винаги!


                       

  Лека нощ HugМамиАни Heart EyesГенче Heart EyesПетя Heart Eyes

# 673
  • Враца
  • Мнения: 6 672
Нали имаше обаче една история как Бурак счупил на парчета DVD с " Ти си моят дом", което намерил в дома на Фе Wink
Joy Joy Joy Joy  ooooh! ooooh! ooooh! (не се смея на теб,  смея се отново на тази "новина-клюкина")


Петя, ти наистина ли вярваш на това  ooooh!

Петя, ето така се създават новини - прочети внимателно:
http://www.zajenata.bg/%D1%81%D0%BD%D0%B8%D0%BC%D0%BA%D0%B8-%D0% … B0-news54324.html
Това е третия сайт на който попадам - преписан от други подобни (по-точно-не се знае кой е първоизточника)
И в написаното според теб кое е вярното, освен, че са играли заедно в Чучулигата?  ooooh! ooooh!
Всичко друго е събирано от форуми, туитъри, инстаграми - ама поне да бяха чели и гледали по-задълбочено  ooooh! По-истинско, може би би било, ако бяха цитирали в кой форум, коя от списващите, какво е предположила за тях (визирам дори и нашата тема  ooooh!)

Същото е и с диска - някой казал, някой видял, и се започнало с писането, преписването и публикуването. И кой нормален и интелигентен човек би започнал да вдига скандали или да разказва за скандалите си в къщи пред близки и приятели, които после да кажат всичко на пресата  ooooh! ooooh! ooooh! И то човек, който е страдал достатъчно от ревнивите изцепки на бившата си  ooooh! ooooh!

Последна редакция: вт, 22 ное 2016, 00:43 от mama_an_ji

# 674
  • Мнения: 14 498

   Добро утро Heart Eyes Hug Heart Eyes


  Много вярвам ,че Фе ще бъде  невероятна  и с Енгин ,както беше с Киво.
Макар и за малко тя  остана запомняща се Мурка, която владееше мимиката на  героинята си-тревожна,смутена, щастлива и винаги  красива.


        

        

Общи условия

Активация на акаунт