Холестеатом - операция

  • 2 452
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 958
Здравейте! Намерих няколко подобни теми, но са твърде стари. Моля, споделете правили ли сте си такава операция и къде. Д-р Диана Радославова от Бургас ми препоръчва доц. Руев в Стара Загора и съм склонна да отида а преглед, но това което ме притеснява е, че не работи по ЗК. Прегледът му струва 50лв., което бих преглътнала, но ако се окаже, че и операцията няма да минава по ЗК..

# 1
  • Мнения: 4
Мисля, че работи със здравната каса. Поне миналата година работеше. Прегледите и престоя в болницата бяха по стандартното през касата заплащане. Операцията ми струваше 500 лева - избор на екип.

# 2
  • Мнения: 6 958
Благодаря ти! Аз звъннах в болницата в Стара Загора и ми казаха, че самата операция може да мине по ЗК. Би ли споделила малко повече за това как протече при теб, успешна ли беше, въобще ще се радвам на всякаква информация, понеже ми е притеснено.

# 3
  • Мнения: 5
записвам се да следя темата!! споделете лекари извършващи такъв тип операции и то успешни.

# 4
  • Мнения: 6 958
Ти се записваш, ама никой нищо не споделя Sad Аз миналата седмица бях на преглед при доц. Руев, след 2седм. ме чака операцията, много ме е страх, направо не знам как ще отида  Sad

# 5
  • Мнения: 5
Освен доц.Руев който оперира холестеатоми, други лекари няма ли? само той ли? Потърси ли ли сте и второ мнение. Аз доколкото знам от една позната той е оперирал детето и, но после пак има рецидиви.

# 6
  • Мнения: 6 958
Тази диагноза ми е поставена през 2010г. в клиника уши-нос-гърло в Пловдив и потвърждавана от още много лекари. Има и други лекари разбира се . Ако започнете да търсите мнения в интернет(защото аз лично нямам откъде другаде), за всеки лекар се пишат и добри и лоши неща.

# 7
  • Мнения: 10
Как сте след операцията, доволна ли сте от д-р Руев?

Общи условия

Активация на акаунт