Хитринки за всякакъв случай - тема 14

  • 138 178
  • 856
  •   1
Отговори
# 45
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Клири съм намирала в магазините за препарати (гаражчета) и в магазинчетата по левче  Peace Ако не го намериш може да пробваш с Изи за петна
Скрит текст:



Последната разфасовка не съм я виждала, но бих си взела  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 1 280
С какво да махна петната от шоколадов сладолед, на синът ми не му остана светла тениска, всичко е в лекета?


Свекъра ми беше казал една перфектна хитринка.Навлажняваш петното и слагаш веро,поразтъркваш го малко и го оставяш да постои така.После измиваш и няма следа от него.  Peace

# 47
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 843
Той свекър ти хубаво ти е казал. И на мен това ми е първата реакция, но не винаги се получава.

# 48
  • Мнения: 1 280
didka не знам до колко е успешно,но това лято на няколко пъти го изпробвах този метод и се получаваше.

# 49
  • оттам, откъдето започва България
  • Мнения: 10 843
Успешно е за повечето, но някои петна се опъват. Независимо от всичко и аз първо действам с веро. Чела съм и мнения за Тест гела за съдове, който още по-добре махал петна.

# 50
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
За гел Тест и аз знам, баба ми само по този начин третира петна.

# 51
  • София
  • Мнения: 12 006
Ами нормално е веро и Тест да перат мазни петна, все пак тези препарати са предвидени да разтварят мазнини, макар и от посуда, но в случея няма значение дали ще е в/у чиния или блуза, препарата си действа. И обикновен сапун за ръце ще свърши същата работа, както и напръскано с меглио. Махала съм мазно петно, от капнало олио в/у дънки, само с изпиране в пералня - стояло 2 дена докато събера за цяла пераня, без третиране.

# 52
  • Мнения: 25
Някой знае ли как се чисти надраскано с флумастер от бяла риза? Confused

# 53
  • Мнения: 5 149

Ще пробвам, ама ако го намеря. В Лили и ДМ го няма. Къде го има този препарат?

Преди два дни го видях в Бриколаж Peace

# 54
  • Мнения: 571
Имаме от тези машинки, дето се включват в контакта, против гризачи и насекоми. Не мисля че са ефикасни или пък съм завъдила глухи паяци:)

За петно от ръжда върху розова дрешка, какво ще препоръчате?
Peace http://www.himirex.eu/2015/07/20/%D0%BA%D0%BB%D0%B8%D1%80%D0%B8- … 0%B6%D0%B4%D0%B0/ Безкомпромисен с ръждивите петна!

Много благодаря! Simple Smile

# 55
  • София
  • Мнения: 12 006
Някой знае ли как се чисти надраскано с флумастер от бяла риза? Confused
Със спирт. Слагаш по едно памуче/тампон напоен със спирт отгоре и едно отдолу на петното и оставяш да се "накисе", после с нов тампон напоен търкаш и би следвало да "излезе петното".

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 2 798
Здравейте, искам да попитам как чистите на лаптоп клавиатурата. Моя не е от най-новите и има промеждутък между бутоните, а не като на по-новите да има излята пластмаса.

P.S И само като допълнение, ако триете пост на някой, защото е само запис го правете за всички, защото иначе прави лошо впечатление Wink

# 57
  • София
  • Мнения: 12 006
Има едни такива или такива гелове. Разрови се в сайтовете за домашни потреби.

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 6 647
Здравейте, искам да попитам как чистите на лаптоп клавиатурата. Моя не е от най-новите и има промеждутък между бутоните, а не като на по-новите да има излята пластмаса.
Ц200 и сода бикарбонат - бъркаш докато стане хомогенна смес и после с полученото пихтия чистиш клавиатурата  Mr. Green Ако сложиш и оцветител към сместа става идеално забавление за 3-4-5-6 годишни Simple Smile

# 59
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 529
Как с лепило? Rolling Eyes

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт