Звездни компромати - 300 част

  • 119 837
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 17 546
Ти пък какво искаш?!  Mr. Green
Много вЕ моля, току що измислих топлата вода! Да не ми я употребявате, ако може. Crossing Arms

# 691
  • Мнения: 9 576
на мен ми е хоби да съм виновна за чужди излагации, да не ползвам по-силна дума.

 В момента съм в трамвая и едно момиче седи до мен разглежда собствените си голи снимки на телефона си. Да се правя, че не виждам или да и направя комплимент? Как мислите?
Joy Зависи... Видяното за комплимент ли е или по-скоро трябва да си плюеш в пазвата? Mr. Green

# 692
  • Мнения: 3 677
 Абе средна работа, но тя знае, че ги видях и сега ми е неловко да си седя и да сумтя просто така, не е ли неучтиво да не кажа нищо?? Мисля да кажа "шойне фотос" и да се усмихна мило. Пак добре; че е момиче,ако беше 20год младеж какво щях да правя не знам.

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 2 418
Предварително се извинявам на Щастливката, ако ползвам нейни изрази, а най-вероятно дори нейния език Joy

Don`t you dare Mr. Green По всяка вероятност употребата на български език вече е патентова Laughing

# 694
  • Мнения: 6 417
6tastliva, ти Къцовица ли си? Тя през 1991 г.измисля името на "Кой е по-по-най".   Mr. Green

# 695
  • Мнения: 11 576
6tastliva, ти Къцовица ли си? Тя през 1991 г.измисля името на "Кой е по-по-най".   Mr. Green
Не съм сигурна дали 6tastlivа изобщо е била родена през 1991 г.  Mr. Green

# 696
  • Sofia
  • Мнения: 26 590
Венелин Венков от "Шоуто на Слави" с Невена Цонева ли бяха гаджета?
Преди малко Слави му честити раждането на син,но не спомена майката Thinking

# 697
  • Мнения: 17 546
Да, от години живеят заедно.

# 698
  • Мнения: 9 706
Жълтите медии не са писали, че е бременна (явно вече не е интересна  Laughing ), но ако е родила - да им е живо и здраво детенцето!  Heart Eyes

# 699
  • София
  • Мнения: 6 062
Бате Енчо още е в ефир, май по тв7, големият иска да го запиша да ходи.  Laughing

Няма вече ТВ 7, спряха ги целият им пакет канали.

# 700
  • София
  • Мнения: 2 704
Мика Стоичкова е родила. Пуснала е следния статус във фб
Скрит текст:
Благодаря, че избра точно мен за твоя майка, Айки за баща, и всички нас за твое семейство! Перфектна си! Обичаме те Миа!

# 701
  • Rock & Roll feeling ...
  • Мнения: 6 693
Уили   Grinning Laughing

Скрит текст:

Още снимки тук

# 702
  • Sofia
  • Мнения: 26 590
Мика Стоичкова е родила. Пуснала е следния статус във фб
Скрит текст:
Благодаря, че избра точно мен за твоя майка, Айки за баща, и всички нас за твое семейство! Перфектна си! Обичаме те Миа!
На майка си ли я е кръстила?
Да им е живо и здраво!

# 703
  • До морето
  • Мнения: 7 149
Да са им живи и здрави бебетата на Мика и на Венко и Невена! Направо не мога да повярвам, че не са я усетили жълтурите Невена!

# 704
  • София
  • Мнения: 3 449
Много сте сладки. Такива едни извисени! Вие си знаете, де!

ПС: И аз се извинявам, че употребявам вече измислен език!  Twisted Evil

Общи условия

Активация на акаунт