Има ли желаещи

  • 1 501
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • пак на Рив Гош
  • Мнения: 2 657
и аз се включвам за морална подкрепа - успешно не пуша вече близо две години и половина, преди това бях на по кутия дневно.
При мен полезна беше следната тактика - никога не казах "край, от днес спирам да пуша". отначало беше "айде да свърша това, после цигарата", свършвах го "айде сега и другото нещо да свърша" и така изкарах 4-5 дни, после дойде наред да си казвам "айде сега, толкова дни издържа, ще изкараш и днес" и така лека-полека първите дни на никотинов глад минаха. След втората седмица стана по-лесно. На мен ми помогна и факта, че повечето ми колеги бяха непушачи, че на работното ми място пушенето е забранено и ако искаш цигара излизаш навън.

Така че ви изпращам моята виртуална подкрепа и пожелания за успех в начинанието!   bouquet

# 16
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Аз вече не пуша, така,че не мога да се включа към отказващите. Но, понякога и на мен ми се припушва, в две ситуации- когато съм на маса с пушачи и след секс.
Искам да ти дам един съвет. Когато ти предложат цигара, не казвай,Аз ги отказвам, а твърдо и ясно- Аз не пуша!
Аз не пуша от 4 месеца и вече изобщо не ми липсват. Преди това не пуших 9 месеца, после за малко ги започнах и пак казах-край. На Нова година пушх, от 1 ануари ги спрях, не мисля да ги започвам отново ,но имам и друг стимул-касае се за здравето ми, затова знам, че просто не трябва да пуша и никак не ми е трудно да не пуша.

Сетих се нещо, което моя колежка е правила когато отказала цигарите. Когато и се припуши, пали цигара и фаса хвърля в един компотен буркан с вода.Затваря с капачка след всеки фас. Така докато се събере солидно количество фасове. Когато ти се припуши,отваряш буркана и помирисваш съдържанието. По нейните думи не само,че и минавало желанието,ами и като и се припушило и като се сетила за буркана- направо бягала да повръща.

Последна редакция: пт, 21 апр 2006, 20:16 от djemma

# 17
  • Мнения: 13 512
Аз пушех по 2 кутии черен Давидофф преди да ги откажа. Един ден просто се събудих и си казах,мче искам да спра. Първият ден  изпих 3 Табекс-а/ не по схема/ и изпущих 4 цигари. На следващият ден - 2 Табекс-а и 2 цигари,.....даже не целлите. Тогава си казах: Ами щом можеш от 2 кутии  на 2 цигари да минеш,значи можеш и без тях!
Една моя позната пък прилага друуга тактика. Всеки ден пуска в една кутия по 5 лева. В края на месеца си има 150 лева, които с кеф харчи за себе си!

# 18
  • Atlanta
  • Мнения: 206
В този ред на мисли една молба момичета - цялата рода се изреди да ми праща Табекс, имам към 18 блистера поне, ама как никой се не сети да ми прати упътването  Simple Smile Та някоя, ако има схемата на прием, ще съм благодарна да я пише  Grinning

# 19
  • Мнения: 5 317
В този ред на мисли една молба момичета - цялата рода се изреди да ми праща Табекс, имам към 18 блистера поне, ама как никой се не сети да ми прати упътването  Simple Smile Та някоя, ако има схемата на прием, ще съм благодарна да я пише  Grinning

Тук има схемата:

http://tabex.sopharma.bg/tabex.html

# 20
  • Мнения: 657
Аз също съм бивш пушач,отказах ги преди 2 години с помоща на Табекс,доста мой познати ги отказаха по този начин.Найстина помага smile3521

# 21
  • Мнения: 200
И аз се включвам, като морална подкрепа.   bouquet
Аз ги пушех по 2 кутии, че и отгоре, на ден в продължение на 11 години. Миналата година обаче ги отказах с помоща на Табекс и с абсолютната убеденост, че искам да се отърва от тая гадост Sick.  Не ми беше много леко понеже около мен има доста страстни пушачи, които непрекъснато ми димяха под носа  Twisted Evil.  Сега обаче съм много щастлива  newsm44 че се отървах и изобщо не ми липсват.
Успех в борбата с цигарите, стискам ви палци!   bouquet

# 22
  • Мнения: 1 455
Момичета, може да ви се стори тъпо, но ще ви кажа как доста мои познати спряха цигарите без проблеми. Аз лично не съм пробвала метода, защото никога не съм била страстен пушач и при всяко забременяване не палих, а сега и още кърмя, така че и не възнамерявам да паля. Та, има една книга, мисля че се казва "аз не пуша вече" и наистина помогна на доста хора да се откажат от гадния навик. Тези дни ще я взимам за мъжа ми и се надявам да му помогне и на него, защото той пуши доста. Никога не бих повярвала на една книжка, ако не бях видяла резултата при наистина сериозни пушачи. Книгата не промива мозъци или нещо подобно, просто е написана така, че след като я прочетете - сами няма да искате да запалите цигара.
поздрави

# 23
  • Atlanta
  • Мнения: 206
В този ред на мисли една молба момичета - цялата рода се изреди да ми праща Табекс, имам към 18 блистера поне, ама как никой се не сети да ми прати упътването  Simple Smile Та някоя, ако има схемата на прием, ще съм благодарна да я пише  Grinning

Тук има схемата:

http://tabex.sopharma.bg/tabex.html

Благодаря ти  bouquet

# 24
  • Мнения: 175
Здравейте!Да се включа и аз в темата.Бях страстен пушач доста години,но преди три години се разболях от грипи отказах цигарите просто от страх.Не бих казала,че беше много трудно,но все пак навика си е навик.Започнах да се изморявам когато се качвам по стълби,а да не говориме когато ми се наложи да се затичам.Сега на моменти ми се пропушва,но не паля.Неприятно ми е когато съм в компания  на пушачи -миришат ми  дрехите и косата.

Общи условия

Активация на акаунт