MAC & Sephora - 37 тема

  • 107 815
  • 721
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 761
Благодаря за новата тема bouquet
Не обмислям нови покупки, може би продукти за вежди на ABH само, ако успея този път да си уцеля цвета. Simple Smile
Чакам си в момента червилото KimKW на Charlotte Tilbury. Надявам се най-накрая да открия моя нюд цвят.

# 16
  • Canada
  • Мнения: 3 462
Благодаря за темата  bouquet

Искам палитра с червила, засега на NYX съм харесала. Но все още не съм сигурна колко ще ми пасне и с оглед на приближаващите студени дни сигурно пак ще заложа на изпитаният Chanel rouge allure gloss  Whistling

# 17
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Благодаря, Ел. Ще чакам да пишеш, ако може и ценичка да споделиш ако си я спомняш.  bouquet

А за бронзиращите капки ще се замисля и аз при следващо пазаруване.  Crazy Mr. Green

# 18
  • Мнения: 3 248
Мерси за темата!  bouquet

Май не обмислям нищо конкретно, освен може би няколко натурални масла. Нищо не ме е заинтригувало. Сега ми се сториха интересни тези нови червила на ТФ.  Peace

# 19
  • Мнения: 491
Предстой ми идване в София и бих искала да се сдобия с нещо на Мас.Момичета  дайте ми препоръки за фон дьо тен  и пудра, като имайте предвид , че съм със смесена кожа .Досега съм ползвала Ревлон и Лореал, като от скоро ползвам един на Clarins Face Make-Up Everlasting, но забелязвам , че ми се смъква.Може би защото не слагам пудра.
Има ли смисъл да купя нещо на Мас ?

# 20
  • София
  • Мнения: 901
След разочарованието ми с Нейкид Бейсик 2  Tired мисля да си направя подобна матова нюд палитра, добре де 2-3 цвята, със сенки на МАС. Някой може ли да ми каже на каква цена са единичките им?  Praynig

# 21
  • София
  • Мнения: 602
На мен фдт на MAC не ми харесват. Аз съм със Estee Lauder double wear!  Heart Eyes Peace

Момичета, Том Форд продават ли някъде у нас вече?

# 22
  • Мнения: 31 230
На мен фдт на MAC не ми харесват. Аз съм със Estee Lauder double wear!  Heart Eyes Peace

Момичета, Том Форд продават ли някъде у нас вече?
Козметика не. Само парфюми.
Аз харесвам страшно фон дьо тена на Мас
http://www.maccosmetics.com/media/export/cms/products/640x600/ma … 101_640x600_0.jpg

# 23
  • София
  • Мнения: 1 500
Благодаря за новата тема!  bouquet

В момента нищо не планирам за покупка, но ще погледна новите матови червила на Диор. Може да харесам някой цвят.  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 2 692
Благодаря за новата тема  bouquet
Пиша рядко, но чета редовно.
Сега не планирам конкретна покупка.

# 25
  • Мнения: 7 570
След разочарованието ми с Нейкид Бейсик 2  Tired мисля да си направя подобна матова нюд палитра, добре де 2-3 цвята, със сенки на МАС. Някой може ли да ми каже на каква цена са единичките им?  Praynig

Върти ми се в главата цена около 22 лв за цвят, но може и да беше повече. Ще ти излезе по-изгодно, ако си вземеш готова палитра от 9 цвята (по спомен струваше 78 лв). За жалост обаче тук нямат всички палитри, които се предлагат в сайта им - бях си харесала 2 и се оказа, че и двете ги нямат.  Peace

# 26
  • Мнения: 5 001
От есенните колекции си взех само червения лак глос на Шанел, друго не планирам скоро.

# 27
  • Мнения: X
И аз благодаря за темата!  bouquet
Коледните колекции не успяха да изкушат и мен. Предстои ми пътуване в чужбина и се надявам да открия Tartalette In Bloom палитрата. Иначе съм хвърлила око на няколко по-тъмни глоса от колекцията на Сефора (много хубави ревюта четох за тях) и си избирам ФДТ.  Blush

# 28
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Денс,за темичката love001 много неща ще придобивам,едно от които е някаква палитра,но незная още коя.

# 29
  • Мнения: 1 748
Денси,Благодаря за темата. bouquetМоже би утре ще си взема от матовите червила някое.Отдавна не съм купувала червило.Изкушавам се и за очна линия,но не знам коя да избера newsm78

Общи условия

Активация на акаунт