Абдоминопластика и диастаза мнения

  • 2 405
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 4
Здравейте,
след две бременности коремчето ми съвсем няма нищо общо с това, което беше. Имам разтегната кожа и раздалечаване на мускулите и колкото и да се колебая ще ми се наложи да се подложа на тази процедура (абдоминопластика). В момента тежа 50кг и изглеждам като бременна в 4-5 месец. От всичко прочетено по различни форуми все повече се обърквам кой специалист да избера. Моля тези от вас, които вече сте се подложили на тази процедура или имате някоя позната мама, която е минала през това дайте някаква по-актуална информация за добър пластичен хирург? От кой сте доволни от кой не сте?
Благодаря предварително!

# 1
  • Мнения: 395
Преди да решиш да легнеш под ножа ти препоръчвам да пробваш със специални упражнения за диастаза. Напълно са възможни резултати от -7см на обиколката при пъпа само за един месец със съвсем леки упр.

# 2
  • Мнения: 4
Преди да решиш да легнеш под ножа ти препоръчвам да пробваш със специални упражнения за диастаза. Напълно са възможни резултати от -7см на обиколката при пъпа само за един месец със съвсем леки упр.

След първата бременност доста опитвах и четох по темата. Правих какви ли не упражнения (без коремни преси и т.н.), но без особен успех. Сега след втората бременност пораженията са дори по-големи и не съм убедена, че има шанс трайно да се поправят нещата само с тренировки. Познавате ли някой, който е успял да задържи ефекта и с каква големина е била диастазата?

# 3
  • гр.Бургас
  • Мнения: 10
Здрасти, аз си направих Абдоминопластика преди няколко дни. След Втора бременност, родих април т.г. проблемът беше същият. Не се мъчи и чуди, а направо си отиди на консултация при пластичен хирург.

# 4
  • Мнения: 33
Здравейте, може ли да разкажете повече за абдоминопластиката, тежка ли е операцията, възстановяването, има ли белег?

Общи условия

Активация на акаунт