Страни отношения

  • 8 711
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 287
И аз така бях  в началото на връзката ни, страх да не го обсебя, да не го задушавам, такава съм си, винаги съм чакала те да ме потърсят.Споко...мисля, че това не са странни отношения.Все пак 2 месечна връзка.Дай и време и изчакай нещата да се случат спонтанно.Успех!

# 16
  • Мнения: 19
Ами не принципно никога не ми е звъняла често или да ми е писала често,но беше по редовно отколкото в последно време.Няма да си давам и аз много зор пък то ще си покаже,ако иска да ми пише или звънне тя ще го направи.

# 17
  • София
  • Мнения: 12 006
Ами не принципно никога не ми е звъняла често или да ми е писала често,но беше по редовно отколкото в последно време.Няма да си давам и аз много зор пък то ще си покаже,ако иска да ми пише или звънне тя ще го направи.
Зависи какъв тип е. Не я отсвирвай напълно, за да не си помисли, че искаш да я разкараш. Просто гледай да не я задушаваш. Не чакай само на нея, защото може да е от жените, които колкото и да харесват 1 мъж, никога няма да направят първата крачка, дали от срамежливост или от опит да си поддържат някакво реноме няма значение. Постарай се да разбереш къде е проблема, като говоите за това. Може нещо в нейния живот да се е променило, за което ти не знаеш /спомена за заболяване някакво/.

# 18
  • Мнения: 19
Ами няма да я отсвиря напълно,но няма и да настоявам за вниманието и..По принцип сме се разбрали,че ако има нещо ще си го кажем в очите и няма да се лъжем и заблуждаваме,но тъѝ като сме още в началото не знам дали не е само на думи това нещо.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 508
С мъжа ми и двамата сме такива, и добре, че е така, защото не се вкарваме във филми и просто приемаме сдъжаността си за даденост, иначе нямаше да издържим 24 години заедно. Ако обаче двамата имат различни виждания по въпроса, единственият начин връзката да просъществува по-дълго е един от двамата да направи компромис - или единият да се прави на по-общителен, отколкото е, или другият да се примири с недостатъчното за него общуване, като и двете ще са еднакво неприятни за този, който е направил компромиса.

# 20
  • Мнения: 19
Аз гледам да се опитвам и нея да разбирам,и да и влизам в положението.Мисля си,че ако не иска да е с мен ще ми го каже и няма нужда да се измъчваме,и затова допускам,че и аз може да си въобразявам.

# 21
  • Мнения: 738
Според мен не иска да е с теб или по - скоро не знае какво иска... Не бих останала с такъв човек  Crossing Arms

# 22
  • София
  • Мнения: 12 006
Според мен не иска да е с теб или по - скоро не знае какво иска... Не бих останала с такъв човек  Crossing Arms
Или си има проблеми и не й е само до гаджета. Много достойно да зарежеш някого без дори да се опиташ да разбереш какво що!

# 23
  • Мнения: 3 122
Казваш че само преди три дни и е било лошо и оттогава са промените. На мен като ми е зле, предпочитам да съм сама, нито ми е до телефони или фейсбук. Дай и време, когато има нужда да е сама да бъде. Май си прекалено напорист, да не кажа обсебващ.

# 24
  • Мнения: 14 079
Споменаваш здравословни проблеми. Да не би да е нещо сериозно, което силно я притеснява, но да не е споделила с теб. Постави ребром въпроса и разбери какво се крие зад това отдръпване. Тъпо е и ти да се държиш като нея и да ѝ правиш напук. Не сте деца все пак, научете се да комуникирате помежду си. Само тя може да ти даде отговорът, който търсиш.

# 25
  • Мнения: 931
По-сериозен здравословен проблем или поне притеснението, че може да има такъв, са напълно достатъчно основание човек да се отдръпне.

# 26
  • Мнения: 5 247
Авторе , не съм чела коментарите , но да те питам - има ли вероятност ти да си прекалено настойчив ,задушаващ  , та чак на моменти досаден и да я отблъскваш по този начин ?

# 27
  • Мнения: 7 325
Дори да и е такъв характера, очевадно че на теб не ти допада. Имаш нужда от съвсем друго общуване. Т.е. прекалено сте различни за да ви се получи връзката.
Аз бих си потърсила, някой който да ми даде това, което искам. Не бих могла да живея с непрекъснати въпроси какво му е на партньора ми, защо му е, има ли нещо което крие .... ?

# 28
  • Мнения: 30 802
За мен е напълно нормално някой, когото познавам от 2 мес., да не ми е приоритет за деня. Даже да ми харесва супер много и да има голяма химия, бих си дала време да видя дали е наистина така или е някаква заблуда. Защото е лесно да си мислиш, че е "връзка", ако просто много време сте заедно. Но истинската връзка е, когато има намерение да сте заедно и то не се променя от повече или по-малко физическа близост.

По принцип за мен веднагическо овъртолване, ежедневни срещи и непрекъснато писане е сигурен начин да разлюбя някого. Досадно е, не е стилно, инфантилно е, издава неопитност във връзките и къса мисъл.

# 29
  • Мнения: 2 780
Чукате ли се редовно? Получава ли ви се в леглото?

Общи условия

Активация на акаунт