Детска ясла и градина с удължено работно време

  • 2 133
  • 11
  •   1
Отговори
  • Мнения: 65
Здравейте, искам да попитам дали знаете за ясла (частна или държавна), която да е целоседмична или денонощна, тъй като  и аз и мъжа ми сме с нестандартно работно време и имаме смени до 23:00 Часа и да може да се взема детето по това време.Благодаря предварително.

# 1
  • Мнения: 2 755
Не казваш за кой град? И да има много се съмнявам да стане да вземаш детето в 11 през нощта, тогава то би трябвало да спи. Не си ли мислила да наемеш бавачка, частната денонощна ясла не е по-евтина.

# 2
  • Мнения: 65
Да, извинявам се за София става въпрос. Все пък търся да е държавна детска градина, детегледачка, поне това което гледах, е около или над 600 лева на месец.

# 3
  • Мнения: 2 479
Държавна детска градина с работно време до 23ч е сериозно фентъзи. Подозирам, че и с частните е така, най-много до 20-21ч да работят.
Не мисля, че имате друг вариант, освен детегледачка.

# 4
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Държавна която да роботи до 23:00 е просто абсурдно  Naughty То и частна няма с такова работно време.Жена която да го взима към 17:00 примерно и да го гледа до желания от вас час е най добре.Така няма да е и толкова скъпо като е за няколко часа.Предполагам,че не всеки ден сте и двамата на работа до 23:00.

# 5
  • Мнения: 29 386
В София има седмична ДГ , за която няма голям наплив. Ето тази: http://www.detski-gradini.com/detski-gradini/sofia/Serdika/sdg31.html Другият ви вариант е детегледачка. Никой няма да разреши вземаме на дете в 23 ч.  Peace

# 6
  • Мнения: 2 718
за яслите знам, че има такива с нощуващи групи или иначе казано- седмични ясли. Поне в Русе работи такава държавна-проверете за подобна в София

# 7
  • Мнения: 10 428
Здравейте, искам да попитам дали знаете за ясла (частна или държавна), която да е целоседмична или денонощна, тъй като  и аз и мъжа ми сме с нестандартно работно време и имаме смени до 23:00 Часа и да може да се взема детето по това време.Благодаря предварително.
Единствения начин за мен е да си направите така графика, че да са ви разминате смените. Т.е. винаги да има кой да взима детето.

# 8
  • София
  • Мнения: 2 666
Преди години в София имаше така наречените седмични ясли. Водиш детето в понеделник сутринта и го взимаш в петък. Повечето деца на софийските артисти са посещавали подобни детски заведения, защото родителите им са били много заети. 

# 9
  • Мнения: 65
Е далеч сме от мисълта да си го взимаме отгледано в събота Grinning но все пак тъй като сестра ми посещаваше такава в Бургас и майка ми я взимаше към 21:30 се надявах и в София да има такъв еквивалент

# 10
  • Мнения: 653
Между другото, не ви препоръчвам седмичната ясла, тъй като там в момента са основно ромчета. Не, че имам нещо против ромите, но не на всеки това му е опция. По-добре търсете вариант да сте в различни смени с мъжа ви, и да имате доверена детегледачка да взима детето и да стои с него у вас, когато ви съвпадат смените. Как ще издържи дете в яслена възраст на ранно ставане и лягане към полунощ?!

# 11
  • София
  • Мнения: 2 666
Zlati, сега се сетих, че моя приятелка е ангажирала една жена (пенсионерка), която взема детето от градината и стои с него докато родителите се върнат от работа. Каза, че когато се връщат към полунощ се разберат жената тя нощува при тях, защото живее далече. Дано намерите добро решение както да вас, така и за детенцето.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт