Карти таро 15

  • 60 343
  • 760
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 990
Момичета,моля ,помагайте.
Ще си взема ли изпита в четвъртък?

Двойка чаши
Седмица мечове
Асо пентакли

Това асо много ме притеснява накрая.Май ще ме поскъсат.

Не знам колко кафета си изпила и колко си учила, но 2 чаши си е ниска начална карта и е нестабилна. 7 меча - може би за нея Соул81 казва, че може да е с уговорки. Може би очакваш протекция от някого, или по-скоро учиш неща, които смяташ че ще те питат, уж вътрешна информация. Един вид правиш си тънки сметки. Ас пентакли на последна позиция може би малко стагнира нещата, а пък и дали заради времето няма да преместят изпита за петък или понеделник?
И аз мисля, че ще се отложи. Тези чаши в началото може да се точно кафетата Laughing

# 196
  • Мнения: 15
Привет,
http://prikachi.com/images.php?images/983/9012983C.jpg

Въпросът е с любовна насоченост. Страшният съд ме тормози, защо е там? Не бива да се кахаря толкова много ли?  И 10-тата позиция не разбирам
Благодаря ви

Защо си гледала само с Големи Аркани?
Да не говорим, че Страшният съд е и на 9-та позиция. Споменавам, защото си се притеснила.

Да, знам, че е на девета позиция. Визирах последните две позиции. В. Жрец на 10 позиця как го разбирате вие?
Тъй като въпросът е свързан с мъж, го приемем, че може би ще отвори очите ми за нови  сфери в живота, но в общата картина липсва тръпка. Светът е в миналото, сякаш всичко е изчерпано вече. Вие какво мислите?

# 197
  • Мнения: 385

Да, знам, че е на девета позиция. Визирах последните две позиции. В. Жрец на 10 позиця как го разбирате вие?
Тъй като въпросът е свързан с мъж, го приемем, че може би ще отвори очите ми за нови  сфери в живота, но в общата картина липсва тръпка. Светът е в миналото, сякаш всичко е изчерпано вече. Вие какво мислите?


Лично аз никога не бих тълкувала Келтски кръст само от Големи Аркани. Малките аркани биха дали/ще дадат подробна информация и конкретизация.

Последна редакция: нд, 08 яну 2017, 17:49 от Секхмет

# 198
  • Мнения: 514
Днес си изтеглих карти на въпрос "К. ще направи ли опит да се сдобрим" - рицар чаши, кралица жезли обърната, крал чаши.
При толкова чаши заключих, че най-малкото не му е безразлично. Обаче ми изглежда, че няма да има действия от негова страна.

# 199
  • Мнения: 10 214
Карти относно успеха при лечение на възрастен човек:

8 пентакли - 2 чаши - Магьосникът, на дъното на колодата Луна

Какво мислите?

# 200
  • Мнения: 845
Изтеглих 2 комбинации за продажба на имоти, дали ще се продаде до 6 месеца.
1 имот - Кралица меч - 2 жезли - Кралица жезли
2 имот - 3 жезли - 4 пентакли - Светът
Как мислите кой от двата, или и двата?
 
И двете кралици са активни карти, 2 жезли може да задвижи нещата, даже сякаш ги съюзява тези 2 Кралици  newsm78. Хрумна ми, че по някакъв начин "събира" купувач и продавач?
 
За втория - след 4 пентакли - Светът.Ще ми се да показва новите хоризонти, ново начало, но този свят според вас какво показва?

# 201
  • Мнения: 4 821
Изтеглих 2 комбинации за продажба на имоти, дали ще се продаде до 6 месеца.
1 имот - Кралица меч - 2 жезли - Кралица жезли
2 имот - 3 жезли - 4 пентакли - Светът
Как мислите кой от двата, или и двата?
 
И двете кралици са активни карти, 2 жезли може да задвижи нещата, даже сякаш ги съюзява тези 2 Кралици  newsm78. Хрумна ми, че по някакъв начин "събира" купувач и продавач?
 
За втория - след 4 пентакли - Светът.Ще ми се да показва новите хоризонти, ново начало, но този свят според вас какво показва?

Аз мисля, че първия имот може да се продаде. И в комбинацията според мен има само една жена, тази която продава имота. като в пълна готовност за действие / Кралица жезли + 2 ка жезли /
При втората комбинация, заради 4 ка пентакли мисля, че нещата ще се позабавят или отложат. Няма дворцова карта или поне една 10 ка. Светът тук според мен също удължава времето.

# 202
  • Мнения: 10 214
Момичета, какво ще кажете за моята здравна подредба? Само за моя информация е, не е за болния.

# 203
  • Мнения: 4 821
Карти относно успеха при лечение на възрастен човек:

8 пентакли - 2 чаши - Магьосникът, на дъното на колодата Луна

Какво мислите?

Аз единствено мога да кажа по тези карти че може би ще има  промяна на плана за лечение. Това по 2 ка чаши + Магът.

# 204
  • Мнения: 10 214
Благодаря, А.nik. Мисля, че си на прав път - предвид консултациите с лекари, които се правят в момента, може и да попроменят нещо, ще видим. Не знам дали мога да правя изводи за резултати обаче. Thinking

# 205
  • Мнения: 4 821
Благодаря, А.nik. Мисля, че си на прав път - предвид консултациите с лекари, които се правят в момента, може и да попроменят нещо, ще видим. Не знам дали мога да правя изводи за резултати обаче. Thinking

За здраве  ми е трудно.

# 206
  • Мнения: 919
И аз нямам опит с гледания за здраве. Умишлено ги избягвам. Но в конкретния случай, мисля, че с Магът накрая не може да се говори за резултат, а по-скоро за решение или действие, което ще бъде предприето или трябва да бъде предприето от човек, който има знания и умения. Т.е. предполагам, че лекарите ще решат, че нещо трябва да се предприеме или ще бъдат принудени да предприемат нещо.

Последна редакция: вт, 10 яну 2017, 12:00 от Tanya111

# 207
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 840
Много ви моля да ми изтеглите карти ще започна ли работа скоро. Минавам по няколко етапа на подбор и на финала се спират на друг кандидат... Много време стана и съм на ръба на отчаянието вече... Благодаря!!!

# 208
  • Мнения: 10 214
И аз нямам опит с гледания за здраве. Умишлено ги избягвам. Но в конкретния случай, мисля, че с Магът накрая не може да се говори за резултат, а по-скоро за решение или действие, което ще бъде предприето или трябва да бъде предприето от човек, който има знания и умения. Т.е. предполагам, че лекарите ще решат, е нещо трябва да се предприеме или ще бъдат принудени да предприемат нещо.

Благодаря за включването, Таня! Предприети са мерки, дано да са ефективни. 

# 209
  • Мнения: 845
Много ви моля да ми изтеглите карти ще започна ли работа скоро. Минавам по няколко етапа на подбор и на финала се спират на друг кандидат... Много време стана и съм на ръба на отчаянието вече... Благодаря!!!

Лита, ти май отдавна си без работа, ако си спомням правилно, съм ти гледала и преди.
Сега, изтеглих ти карти - 9 жезли - 6 меча - 5 пентакли
Ами, не са най-обнадеждаващите, особено с 5 пентакли на края. Мисля си, дали пък не би започнала самостоятелна работа от вкъщи, нещо по интернет - ако се занимаваш с такива неща. Изобщо, каквото и да започнеш, няма да ти харесва, дори да е най-желаното, защото не се е случило, когато си го искала.
Струва ми се, че упорстваш за някаква точно определена работа или сфера (може би ти е носела успехи преди), някакси не поглеждаш различните варианти - това по 9 жезли.

Общи условия

Активация на акаунт