90 дневна диета - килцата стопи и фиданка стани! - тема 348

  • 34 587
  • 749
  •   1
Отговори
# 735
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
Ох, сега четох за едни вкуснотии с тахан и банан и не ми излизат от ума ! Simple Smile
   

     Това (два банана) + по лъжичка чия и смляно ленено семе бе обяда ми, Вангобито да си помисли за моно плодовия утре  Hug. Мнооооого го обичам това "ястие" - засища, вкусно, лесно и бързо е.

             

   Успешен ден и ДО НОВА ТЕМА!  Hug Hug Hug

# 736
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Добро утро мили дами и Курдов,
Ирка  Hug Hug Hug прекрасен ден на теб и Атена!
Аз пийвам едно кафе
Скрит текст:
от страх да не се успя, подраних  Joy Joy Joy, пък и снощи младежа пра за първи път в ингилизко и докато свърши сушилнята заспах - та исках да видя какво е писал - стават ли му дрехите или е сбъркал на каква температура да суши  Joy Joy Joy
Хубав и прекрасен ден на всички, аз ще се включа довечера в новата темичка  Hug

# 737
  • Мнения: 1 073

 и закуска

# 738
  • Калифорния, САЩ
  • Мнения: 5 747
Добро утро мили дами и Курдов,
Ирка  Hug Hug Hug прекрасен ден на теб и Атена!
Аз пийвам едно кафе
Скрит текст:
от страх да не се успя, подраних  Joy Joy Joy, пък и снощи младежа пра за първи път в ингилизко и докато свърши сушилнята заспах - та исках да видя какво е писал - стават ли му дрехите или е сбъркал на каква температура да суши  Joy Joy Joy
Хубав и прекрасен ден на всички, аз ще се включа довечера в новата темичка  Hug

    И как се е справил младежът като за първи път, ДесиWink Да знаеш, тук като дойдох и се чудех на тези сушилни, само някои  Blush от българските ми дрехи не издържаха и се "смалиха", но тукашните са страшни - не мърдат.
    Лек ви ден, пак !!!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

  Ей, Пешеходче, не мога да публикувам от тебе  Hug Hug Hug.

# 739
  • Targovishte
  • Мнения: 5 262
Добро утро банда  bouquet

ИРКА, ПЕШЕХОДКА  Hug Hug Hug Hug

Заради запушения, иначе течащ до безумие, нос не мога да спя. Та се надигнах рано рано. Отчитам плюс 800 грама  ooooh! , т.е. 100 грама повече от сваленото от плодовия. Егати!!!  #2gunfire

Менюто за днес: З - дюля, О - манджа с грах от оня ден и салата айсберг и червено зеле, В - надупени картофи и салата.

Приятен ден на всички  bouquet Hug bouquet

# 740
  • София
  • Мнения: 4 141
Ох, сега четох за едни вкуснотии с тахан и банан и не ми излизат от ума ! Simple Smile
   

     Това (два банана) + по лъжичка чия и смляно ленено семе бе обяда ми, Вангобито да си помисли за моно плодовия утре  Hug. Мнооооого го обичам това "ястие" - засища, вкусно, лесно и бързо е.

Това ще е вечерята, Ир Hug

Ха, добро утро и прекрасен ден на всички bouquet bouquet

# 741
  • Мнения: 2 855
Добро утро на всички  bouquet Сядам да пия кафе и да ви изчета и слагам ориз за обяд да се вари.

# 742
  • Мнения: 1 073
Ирка, давай смело тя дружината има нужда от много кафееее. Пък и твойте са по красиви от мойте bouquet

# 743
  • Мнения: 2 844
Добро утро HugТази сутрин дружно сме се събуждали рано ,рано - аз в 5,52 се излюпих Rolling Eyes,не знам какво е   newsm78
Ир пийнах кафенце Hug,по-късно ще хапна и от ябълките на Пешеходка и къде да идвам с чашата да ми гледаш на кафе  Hug(и без това сме от едно село)
Десие успяла да изпере и изсуши Hug И аз снощи пътувах от Сиатъл до Портланд - говорихме с моя син по пътя  Heart Eyes
Днес ще хапвам:
З- смокини
О -макарони пълнозърнести със сос броколи"Лаура",салата айсберг "Деми" Heart Eyes
В - мисля да е ПХ с домашно сладко или сладолед newsm78,РЧШ
Да ви е хубав и усмихнат деня Hug

# 744
  • София
  • Мнения: 2 008
добро утро!
Иринита, благодаря, така ми стана хубаво като го четох това:)Ще си търся нещо друго за четене, че много ме разведри Mr. Green
Ич няма да пиша меню днес, съзнателно смятам да омажа пейзажа, че да си начеша крастата Simple Smile
Снощи едвам насмогнах с темпото на малката-и тя много обича царевица Heart Eyes докато белех краставица и вече беше опукала едната  Mr. Green останах си гладна и си доядох
в новата тема да взема да се дисциплинирам Rolling Eyes
спокоен ден и дано не ви е много студено:)

# 745
  • Мнения: 1 517
Добро утро Simple Smile
Аз пак не се притеглих днес ...
Днес менюто ще е ВГХ но какво ще е ...може би спагети за обяд ....
Днес не съм на работа и съм приготвила един голям списък за пазаруване ...ще оставя и нещо за утре  Crazy Crazy
Днес е празника на моя прекрасен град Стара Загора  newsm44 newsm44 newsm67 bigdance2 newsm18
Много ми е хубаво тук и много си го обичам  Heart Eyes
За сега това, чао за сега отивам да закусвам ябълки Simple Smile

# 746
  • Мнения: 1 073
Добро утро HugТази сутрин дружно сме се събуждали рано ,рано - аз в 5,52 се излюпих Rolling Eyes,не знам какво е   newsm78
Ир пийнах кафенце Hug,по-късно ще хапна и от ябълките на Пешеходка и къде да идвам с чашата да ми гледаш на кафе  Hug(и без това сме от едно село)
Десие успяла да изпере и изсуши Hug И аз снощи пътувах от Сиатъл до Портланд - говорихме с моя син по пътя  Heart Eyes
Днес ще хапвам:
З- смокини
О -макарони пълнозърнести със сос броколи"Лаура",салата айсберг "Деми" Heart Eyes
В - мисля да е ПХ с домашно сладко или сладолед newsm78,РЧШ
Да ви е хубав и усмихнат деня Hug
До 17 приемам в срадата на ТПК Мир след това , около Лидъл.  Къде ти е по близко?

# 747
  • Мнения: 28 482
Добео утро!
При нас не е студено, дори е слънчево! 14 градуса е!
Днес ще си обличам едно ново синьо костюмче Simple Smile И нова синя чанта... hahaha
Хубав ден прекрасни! bouquet
И аз четох за Ели на Иринита, а трябваше инглиша Naughty
Ир, да, нещо подобно таханово...научих страшни мъфини с овесени ядки, довечера ще ги напиша Simple Smile

# 748
  • Бургас
  • Мнения: 5 813
Добро утро!
Аги, честит празник на Стара Загора! За съжаление, аз не го познавам. Минавали сме само "транзит" през него. Може и да отскочим някой ден newsm78. Ей, го, къде е Laughing
ЗеУето ли, спагетите на обяд ли, но от вчера съм +1 кг, така че днес нещо по-лекичко. Без това довечера съм на тропане и не трябва да ми тежи г.зягата bowuu
Та да си дойдем на думата:
З - ябълки
О - КМ с фпх
В - нещо сладко, да имам energy.

Хайде, както казва Маман - погледнете се в огледалото, вдигнете глава, напъчете гърди, кажете си колко сте хубави, усмихнете се и....НАПРЕД! bouquet


# 749

Общи условия

Активация на акаунт