Размяна на бяла и декоративна козметика - 9

  • 142 495
  • 758
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: X
http://jorjeia.com/index.php?route=product/product&product_id=49
Разменям (за натурален лосион за тяло) или подарявам.
И двете са ми повече от половината, лосиона за стрии дори повече.

Имам и moisture surge all skin types Clinique, 30ml само пробван.
За него търся някой хубав проф.шампоан за подхранване на леко суха коса.

Последна редакция: вт, 14 мар 2017, 23:20 от Анонимен

# 511
  • Мнения: 1 893

Актуализирам и добавям:

КIKO Milano Radiant Fusion Baked Powder  02 Sand- ползвана няколко пъти, почти нова, с кутия, от размяна


Tigi S Factor Flat Iron Shine Spray  - налично количество около 85/125 мл.  - разменен



Sleek Blush in Rose Gold 926 - ползван, наличното количество е около 2/3, от размяна


[Manhattan All in One Lipstick 970 Precious Plum / Манхатън "Всичко в Едно" Дълготрайно червило 970 Слива- ползвано веднъж.


Пудра Revlon ColorStay - цвят Medium - почти нова, ползвана 2 или 3 пъти и то съвсем пестеливо. С кутия.


Двуфазен балсам без изплакване Lakme L2 220/ 300 мл.




Възстановяваща маска за коса Миосотис - 300/500 мл.
 - в процес на уговорка


Revlon Colorstay Gel Envy Longwear Nail Enamel - 535 Perfect Pair -  пробван само на ноктите на едната ръка.
Срок на годност - 03.2019 г.

  
SNB Лак за нокти ЯВОР 15 мл. - само пробван на един пръст.


 
Loreal Volume Million Lashes Extra Black  - отворена вчера, ползвах я веднъж, колкото да установя, че не е моята спирала.


Manhattan last and shine 250



Nagellack Last & Shine Nail Polish ON THE DANCEFLOOR 470, 10 ml




John Galliano Eau de Toilette John Galliano - 35/40 мл.

The one D&G - Refan . Наливен, 30 ml. с 10 капки, в кутия на Refan

Добавям:
Beautyblender® Original Pink - закупен от Арлен - ползвала съм го веднъж, изпран, няма никакви следи от ФДТ в/у него. Пробвах да нанеса ФДТ с него, но не е за мен тази работа Simple Smile
https://www.arlen.bg/blog-article/48/vsichko-koeto-tryabva-da-zn … fon-dyo-tena.html

Aura Glorious Cheeks руж 225 Vermouth - с кутийка, само пробван.



Търся :
 ФДТ VICHY LIFTACTIV FLEXILIFT TEINT - номер 25;  маски за лице; Цимент Термик Керастаз; тъмно кафяв молив за очи.  За това се сещам към момента,  но ще разгледам и отговоря на всички предложения.


Последна редакция: вт, 14 мар 2017, 15:55 от Lirena

# 512
  • Мнения: 46
Разменям четворка сенки на MAC, закупена от enzo.bg! Сенките са само суочвани с четка, палитрата съдържа следните цветове : MANILA PAPER, GOLDMINE, HONEY LUST, DEVILISHLY DARL!  bouquet

Червило от лимитираната колекция на Catrice, по случай Свети Валентин, чисто ново в прекрасен розов цвят.

Палитра сенки на Essence, от серията My must haves palette, с следните цветове 08 peach-party, 05 cotton candy,12 want a mint, 18 black as a berry, цветовете са само пробвани с четка, още в картонените си опаковки, като нови!

Ново червило на Freedom в цвят Sky-walker.

Течно, матово, червило Lime Crime в цвят True Love, използвано.

Нови сенки на ArtDeco в цвят 286.

Течно, матово, червило на Bourjois в цвят 11 So Hap'pink, използвано броени пъти.

Бих се зарадвала на някакъв друг цвят сенки на mac, понеже горе споменатата палитра ми се повтаря. Също проявявам интерес и към палитрите на Too Faced. Предлагайте смело.  bouquet Hug

# 513
  • Мнения: 516
Пак съм аз...добавям Rouge Coco Gloss top coat lumier 774,excitation,може да се използва самостоятелно и върху друго червило/гланц,нов,с кутийка,никога не е използван  Hug

# 514
  • Мнения: 22
Здравейте, момичета. Разменам фон дьо тен Estee Lauder Double Wear в цвят 1N2 Ecru.Само пробван е.Търся фон дьо тен Too Faced Born This way в цвят Porcelaine или фон дьо тен на Makeup Forever Ultra HD - 120 номер

# 515
  • Мнения: 1 893
За размяна:

Скрит текст:
КIKO Milano Radiant Fusion Baked Powder  02 Sand- ползвана няколко пъти, почти нова, с кутия, от размяна



Sleek Blush in Rose Gold 926 - ползван, наличното количество е около 2/3, от размяна


[Manhattan All in One Lipstick 970 Precious Plum / Манхатън "Всичко в Едно" Дълготрайно червило 970 Слива- ползвано веднъж.


Пудра Revlon ColorStay - цвят Medium - почти нова, ползвана 2 или 3 пъти и то съвсем пестеливо. С кутия.


Двуфазен балсам без изплакване Lakme L2 220/ 300 мл.




Възстановяваща маска за коса Миосотис - 300/500 мл.
 - в процес на уговорка


Revlon Colorstay Gel Envy Longwear Nail Enamel - 535 Perfect Pair -  пробван само на ноктите на едната ръка.
Срок на годност - 03.2019 г.

  
SNB Лак за нокти ЯВОР 15 мл. - само пробван на един пръст.


 
Loreal Volume Million Lashes Extra Black  - отворена вчера, ползвах я веднъж, колкото да установя, че не е моята спирала.


Manhattan last and shine 250



Nagellack Last & Shine Nail Polish ON THE DANCEFLOOR 470, 10 ml




John Galliano Eau de Toilette John Galliano - 35/40 мл.

The one D&G - Refan . Наливен, 30 ml. с 10 капки, в кутия на Refan

Добавям:
Beautyblender® Original Pink - закупен от Арлен - ползвала съм го веднъж, изпран, няма никакви следи от ФДТ в/у него. Пробвах да нанеса ФДТ с него, но не е за мен тази работа Simple Smile
https://www.arlen.bg/blog-article/48/vsichko-koeto-tryabva-da-zn … fon-dyo-tena.html

Aura Glorious Cheeks руж 225 Vermouth - с кутийка, само пробван.



Добавям:

ESTÉE LAUDER DOUBLE WEAR STAY-IN-PLACE  - номер 3N1 - отворен в понеделник, ползван 2 пъти.
 
Gosh Apricot Primer Anti-Wrinkel- използвала съм по-малко от 1/3.
http://beautyshop.bg/product/4913/gosh-baza-za-grim-s-aromat-na- … anti-wrinkel.html

ФДТ-на ДУ на ЕЛ бих разменила за спирала Ле Волюм Шанел ( не водоустойчива; черна), или с/у някакво парфюмно предложение.
Търся още Цимент Термик Керастаз; тъмно кафяв молив за очи.
За това се сещам към момента,  но ще разгледам и отговоря на всички предложения.

Последна редакция: ср, 15 мар 2017, 16:50 от Lirena

# 516
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
catrice ombre lipstick 010 - ново разменено


catrice lip cushion 010 - ново


Разменям няколко мини аромати,всичките са пробвани само,снимките са мои,при интерес ще пратя още снимки  Hug :






разменен



 
bell hypoallergenic:
Гел за оформяне на вежди - нов с кутия
Контуриращ стик - нов със защитно фолио- разменен
лак за нокти - нов

bell hypoallergenic beauty sponge  - нова с кутия


Не търся декоративна козметика с изключение на пудра за лице и спирала
Най много бих се зарадвала на парфюма Gucci Rush 2 ,
друго което ме интересува са кремове за около очи,серуми за лице,козметика за коса

Ще разгледам и отговоря на всяко предложение  Hug


Последна редакция: чт, 16 мар 2017, 08:31 от ted.

# 517
  • Мнения: 500
Останаха за размяна:

Revlon Super Lustrous Lip Gloss, блясък за устни със син брокат, нюанс Electro-Shock, пробван 2 пъти
The Body Shop Vitamin C Daily Moisturiser SPF30, дневен крем за всички типове кожа, 50мл туба, пробван веднъж
Maybelline Color Sensational Vivid Matte Liquid Lip Color, нюанс 45, течно червило за устни с матов ефект, пробвано веднъж
Озаряващи перли за лице Avon, лимитирано издание, нови, с кутия
Скрит текст:

маска за лице Payot My Payot Masque intensive radiant mask with superfruit extracts, -50мл, лиспва макс. 1/3, в срок на годност, с кутия.   ОБЕЩАНА
Скрит текст:

L'Oréal Professionnel Série Expert Intense Repair подхранващ шампоан за суха коса, изтощена коса, малко над половината на бутилка от 500мл (тоест над 250мл)
Скрит текст:

лак за нокти Ciaté - пробвани по веднъж
червено червило KIKO Smart Lipstick 908 True Red, ново
Скрит текст:

сенки за очи Artdeco номер 413 и 246, рефил, тествани по веднъж
Скрит текст:

матиращ топ лак на Golden rose,пробван на един нокът само
лак за нокти CR,пробван веднъж
Скрит текст:

Имам слабост към сенки за очи и червила. Бих искала да пробвам разни продукти на Sephora и MAC.
Повечето палитри сенки на Ту фейсд са ми интересни, база за сенки на някоя от тези 2 марки или на МАС, интересни ружчета с красиви принтове като Collistar или Artdeco.....  Сенки на ЕЛФ или Инглот, интересни светли хайлайтъри, тройката Систърс на TheBalm и какво ли още не.

Последна редакция: чт, 16 мар 2017, 18:47 от VeTray

# 518
  • Мнения: 66
Разменям

 Clinique Repairwer Laser Focus  нов


Clinique chubby stick 05  и 07  нови


Clinique измивен сапун 30мл нов


Clinique  двойка сенки цвят beach plum  нови


SigmaF84 нова


Sigma F82 нова


Lancome гланц ползван 2-3 пъти


Glamglow  маска за околоочен контур 1 брой ново
 

Maybelline color tattoo  цвят 20 пробвана


Mario Badescu drying lotion ползван
 

Wet n wild 457E пробван


Търся голяма четка за руж ( sigma, It cosmetics),  руж Ofra raisin blush, есенция за лице ( еstee lauder, missha),  измивния крем на lancome/shiseido
Търся още и La Roche Posay Effaclar Почистващ гел за лице за мазна и чувствителна кожа , La Roche-Posay Effaclar Micro-Exfoliating тоник

# 519
  • Мнения: 7
Палитра от 10 цвята на Lollipop cosmetics.
Като нова е.

Моите цветове са:  216sh,233sh,311sh,313g,316sh,325g,331sh,205m,996m,201m.-

разменена

# 520
  • Мнения: 1 521
Здравейте,разменям чисто нов фон дьо тен на MAC MATCHMASTER  цвят 1.5. Закупен преди 1 седмица,но ми се оказа тъмен цвета.
Ето този,в линковете има реални снимки


http://prikachi.com/images.php?images%2F647%2F9068647R.jpg
http://prikachi.com/images.php?images%2F648%2F9068648a.jpg
http://prikachi.com/images.php?images%2F649%2F9068649J.jpg

Разменям за спирала на Шанел - La volume,Спирала на Lancôme или палитра на too faced,може и друго.

# 521
  • София
  • Мнения: 1 956
Разменям:
- липсва около 1 супена лъжица. На мен ми идва излишна като грижа. С бебе съм и няма да имам време да се занимавам с тази маска. Купена е за 8 март.
- останало 2/3. Не съм се масажирала с накрайника, защото не мога без да си разтеглям кожата, т.е. ползван е хигиенично.
- само пробван
- само пробван
SVR ми идват по-тежки на моята кожа. За по-сухи кожи са. Моята е нормална. Купувани са преди месец от Ремедиум.
- само пробван. НЕ харесвам миризмата на Палмърс.
разменям и олио от семки на малина 45 мл
Разменям и спрей за обем на Филип Кингсли - 200мл
Минита шампоан и балсам на Ливинг прууф PHD.

Разменям само с лична среща на територията на София.
Търся :
парфюм черен Шалимар на Герлен
парфюм Анг о демон на Живанши
хубави лосиони за тяло
продукти за тънка права коса
Но бих разгледала и други предложения.

# 522
  • sofiq
  • Мнения: 1 582
добявям :

- нов

catrice lip cushion 010 - ново


Разменям няколко мини аромати,всичките са пробвани само,снимките са мои,при интерес ще пратя още снимки  Hug :






 
bell hypoallergenic:
Гел за оформяне на вежди - нов с кутия
Контуриращ стик - нов със защитно фолио- разменен
лак за нокти - нов

bell hypoallergenic beauty sponge  - нова с кутия


Не търся декоративна козметика с изключение на пудра за лице и спирала
Най много бих се зарадвала на парфюма Gucci Rush 2 ,
друго което ме интересува са кремове за около очи,серуми за лице,козметика за коса

Ще разгледам и отговоря на всяко предложение  Hug



[/quote]

# 523
  • Някъде по Дунава
  • Мнения: 4 773
Имам за размяна ББ крем на SVR цвят light с фактор 20. Ползван е 3 пъти, но не стои добре на кожата ми, макар че цветът ми пасва. Търся ББ крем или фон дьо тен цвят light, nude, кожата ми е смесена.
http://www.marvi.bg/svr-hydraliane-bb-creme-light-toniran-hidrat … -40-ml-11696.html

# 524
  • Мнения: 324
Разменям лосион за тяло с какао на The body shop. Използван е 2 пъти, липсва около един пръст. Не е моят аромат.
Отворена съм към всякакви предложения! Simple Smile
Обещан

Търся продукти на Кико Милано. Интересувам се от цялата им гама козметика. Simple Smile
Скрит текст:
Моля при предлагане на продукт/и да пишете и какво желаете в замяна. Peace

Общи условия

Активация на акаунт