По пътя на мечтите - обща дискусионна тема 10

  • 46 858
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 2 360
Не, не, кръгла нула си беше и в петък. Няма да пускам повече тестове. Но щом до 10 дни е нормално, ще си чакам, какво да правя.

# 691
  • Мнения: 398
Момичета, помагайте. Някоя от вас започвала ли е опит със задържан фоликул? Започнах стимулация по къс протокол с евентуален свеж трансфер. Трябва ли да ме притеснява този задържан фоликул?

# 692
  • Мнения: X
Аз съм стартирала със задържан Ф, но бях по дълъг.

# 693
  • Мнения: 398
Герда, а прави ли трансфер същия месец? Влияе ли изобщо този задържан фоликул на процедурата? Докторът нищо не каза Rolling Eyes


# 694
  • Мнения: 2 263
Аз правих трансфер със задържан два пъти. То си беше киста направо. Обаче на стимулацията не знам как ще се отрази. Иначе много се бях притеснила, но даже втория път имах положителен тест.

# 695
  • Мнения: X
При мен се разнесе, изчезна.

Не съм правила в същия цикъл трансфер, не съм правила свеж трансфер.

# 696
  • Мнения: 398
Благодаря, момичета Hug smile3525

# 697
  • Мнения: 1 849
Момичета, много ви благодаря за подкрепата  Hug
Днес ходих до Александровска, при завеждащ мб лаборатория, който ми обясни следното- колкото и аб да изпия- те няма да унищожат плазмите напълно, защото са в толкова малко количество, че не се размножават, не произвеждат белтъци, затова не им влияят аб. Каза че са част от нормалната флора и единственият начин в това си състояние да изчезнат дотолкова, че тестовете да са отрицателни, е имунната система сама да се справи с тях (Тери, четох го и в линка ти  Peace). Каза, че заради толкова много аб, които съм изпила за половин година, имунитета ми не може да се справи. Препоръча ми силна храна, пробиотици, по-малко стрес (тук се посмях) и да си гледам живота  Wink
Обясни ми колко много бактерии живеят в нас (ако знае човека, че мия кофичките преди да ги прибера в хладилника, сигурно щеше да ми го спести  Mr. Green). Каза че мога да направя трансфер.
Мамаивана, нямам симптоми, освен дискомфорт и слабо течение, но не съм сигурна дали не е от лактобацилите, антимикотиците, антибиотиците... Whistling

# 698
  • Мнения: 19 698
Вземи Неоксид.

# 699
  • Мнения: 2 882
тара,разсмя ме, но по същество е прав. спри да миеш кофичките и понякога не си мий ръцете преди ядене. бактериите са наши приятели,когато ги консумираме в умерени количества.

# 700
  • Мнения: 7 232
Това означава ли, че няма нужда да се провежда антибиотично лечение при уреаплазма? Нещо не ми стана много ясно  newsm78. Щом били част от нормалната флора...

# 701
  • София
  • Мнения: 10 642
Тара, доц. Велинов е страхотен.
Айде смело на пред и този път успешен Simple Smile

# 702
  • Мнения: 1 849
Лайти, на мен ми идва 9-10 дни след спиране на утрогестана.
Кристи, взех си имуностимулатор, който да пия до месеца на трансфера, пия и разни витамини, ще погледна и неоксида какво съдържа. Каза да те питам тази седмица как си, но аз съм тактична и ще те оставя да се похвалиш, когато се почувстваш добре  Hug
Звездичка, знам, че е прав, то моето не си е работа, но пусти страх ooooh! Даже се задълбочава, вече почти не се храня навън, все се чудя как ли са измили приборите  Sick
Стела, не е точно така- трябва да се лекуват. Аз провеждах лечение, когато плазмите бяха в голямо количество и активни, сега трябва организма ми да се справи сам с остатъка, дотолкова, че да не ги хващат тестовете.
Нандин, напълно изключих, че си в Александровска  ooooh!  Даже се зачудих, че знаеш, че Велинов е завеждащ микробиология, като ти прочетох поста. Но днес бях под голямо напрежение, главата ми щеше да се пръсне от мисли и чудене дали мога да се доверя на лекарите #Crazy  Ти как си, кога е прегледа Hug

# 703
  • Мнения: 19 698
Тара, добре съм. Вкъщи сме си вече  Simple Smile

# 704
  • София
  • Мнения: 10 642
Добре съм Тара, имам някои неразположения, но ще си ги търпя и няма да се оплаквам, само всичко с бебо/бебетата/  да е наред. В понеделник е прегледа, вече нямам търпение да видя дали всичко е на ред.
С доцента ни дели 1 етаж Wink Наистина е страхотен, освен, че знае за какво става въпрос и мн. добре обяснява.

Кристи прекрасна новина, айде сега вече спкойни и щастливи да се наслаждавате един на друг Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт