Бебешката количка - цяла наука за второ висше №35

  • 106 780
  • 745
  •   1
Отговори
# 675
  • София
  • Мнения: 520

Ох, много й се чудя на тази оферта, защото това е количката, която съм си заплюла, но щях да се оглеждам за оферти едва след май месец Crazy Тук, ако не е на промоция е към 890 лв. без аксесоарите, с тях скача над 1000 лв. Какво мислите, дали след няколко месеца ще нацеля някоя изгодна оферта или да се хвърлям на тази, макар и да ми е много рано покупката newsm78
И бихте ли споделили в София на кои места може да се види на живо Hug

# 676
  • Мнения: 574

Ох, много й се чудя на тази оферта, защото това е количката, която съм си заплюла, но щях да се оглеждам за оферти едва след май месец Crazy Тук, ако не е на промоция е към 890 лв. без аксесоарите, с тях скача над 1000 лв. Какво мислите, дали след няколко месеца ще нацеля някоя изгодна оферта или да се хвърлям на тази, макар и да ми е много рано покупката newsm78
И бихте ли споделили в София на кои места може да се види на живо :hug
Цитат

Аз също след много чудене май се спрях на тази. Обиколих целият град, но никаде не я предлагат да мога да я видя наживо. А така се чудя дали да поръчам без да съм я виждала. Ако я вид[иш наживо моля за отзиви. Надявам се да се включи и някоя майка,която я е ползвала. Ти ще взимаш ли зимен кош към нея или само с летен. Не знам колко легнал е летния лош.

# 677
  • София
  • Мнения: 520
Аз също след много чудене май се спрях на тази. Обиколих целият град, но никаде не я предлагат да мога да я видя наживо. А така се чудя дали да поръчам без да съм я виждала. Ако я вид[иш наживо моля за отзиви. Надявам се да се включи и някоя майка,която я е ползвала. Ти ще взимаш ли зимен кош към нея или само с летен. Не знам колко легнал е летния лош.
На мен ми хареса това, че е много лека, има голям сенник, но тук някой беше споменал като минус твърде ниския кош отдолу. Видях я и на живо по улиците и ми хареса, като гледах и клипчета в ютюб, за да добия по-добра представа.
Мисля, че има напълно легнало положение, но пък ми се вижда много открита за новородено, макар и лятно. Та аз мисля да си купя кош за новородено, но вероятно ще търся и втора ръка.

# 678
  • София
  • Мнения: 691
alina_si, не виждам нито една от снимките, но вярвам, че му е била ок количката... Ще поумувам още малко, че моят син не се е возил в количка вече повече от месец, но ми се ще да има за лятото, за да може да спи в нея като сме по цял ден навън. Пък тази ме устройва като цена, и в olx има добри оферти.
На живо харесах една Maclaren, но не ми  се дават толкова пари.
А за марката Brevi някой има ли отзиви? Гледах модел маратон.

# 679
  • Мнения: 8 997
Хм, странно, не знам защо така, сега пробвах, отварят се.

# 680
  • Мнения: 1 737
В Google са и явно другите не могат да ги видят, защото не са публични.

# 681
  • Мнения: 8 997
http://alinasi.snimka.bg/children/lite-way-nomad.940471.all
Така трябва да се виждат вече.
Simple Smile

# 682
  • На остров
  • Мнения: 13 498
Алина чудни са ти дечицата !

# 683
  • Мнения: 8 997
Благодаря.

# 684
  • Мнения: 8
Здравейте, мами!
Някой от вас да има впечатление от тези колички Doux Bebe, които са имитация на Stokke? http://baby.galix.bg/7501/doux-bebe-%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1% … 21-buba-boo-brown

Благодаря ви!

# 685
  • Мнения: 54
Здравейте, мами!
Някой от вас да има впечатление от тези колички Doux Bebe, които са имитация на Stokke? http://baby.galix.bg/7501/doux-bebe-%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1% … 21-buba-boo-brown

Благодаря ви!

Здравей ,

Ще ти споделя лично мое мнение , вчера с моя мъж бяхме до Стара Загора ,за да ги видим и честно казано очаквах повече за цената им.Очаквах доста по-лека и по-маневрена количка предвид шасито й.Също така коша за новородено на мен лично ми се видя една идея по-тесен.Незнам с каква кола сте ,но определено сгъването на количката става трудно (дори жената ,която ни правеше демострацията се озори малко) и заема доста място в багажника.
2 в 1 количката е на цена 1650лв. , кошчето за кола е 295лв. ,адаптори 45лв. Като жената ни обясни ,че зимно чувалче не е включено,тоест купува се отделно.Тази чанта ,която се поставя отдолу като багажник незнам дали ще ти е достатъчна след като бебе поотрасне ,а само тя е включена в комплекта,тоест най-вероятно ще ти се наложи купуването и на втора чанта.
За мен за цената ,която излиза 3в1 не си заслужава ,но пак казвам това е моето мнение.  Simple Smile Дано съм била полезна

# 686
  • Варна
  • Мнения: 1 479
Здравейте, мами!
Някой от вас да има впечатление от тези колички Doux Bebe, които са имитация на Stokke? http://baby.galix.bg/7501/doux-bebe-%D0%B1%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D1% … 21-buba-boo-brown

Благодаря ви!

Чудя ви се, може ли да отделите близо 1700 лв. за китайски боклук.
За същите пари може да си купите читава количка среден клас и то 3 в 1.
Столче за кола за 239 лв. ?????
Същото в Метро може да намерите за 50.
Да не говорим, че рекламната снимка на така наречения производител е с грешно монтирано столче за кола . Пълно безумие.


В крайна сметка като си купите менте на louis vuitton дали качеството му е като оригинала  Rolling Eyes

Май забравихте за DSLAND  Joy
Ето за да си спомните Wink
https://www.aliexpress.com/item/Luxury-QUINNY-DESIGN-HIGH-LANDSC … 10208.4.23.qlHXQb

# 687
  • София
  • Мнения: 6 309
Ха, това последното в алито стоке ли е или куини?  Laughing

# 688
  • Мнения: 54
Ние с мъжа ми след дълго гледане и тикане  Grinning накрая се спряхме на Jane.Въпросът е дали да е Jane Epic или Jane Crosswalk .Ще се радвам някой с личен опит или мнение за двата модела да сподели.

# 689
  • Мнения: 2 487
Знам, че не е това правилната тема, но не мога да намеря правилната... Някой да има случайно линк към темата за столчетата за кола?

Общи условия

Активация на акаунт