Бебешката количка - цяла наука за второ висше №35

  • 106 768
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Варна
  • Мнения: 1 479
Знам, че не е това правилната тема, но не мога да намеря правилната... Някой да има случайно линк към темата за столчетата за кола?

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=632611.3345;topicrefid=20

# 691
  • София
  • Мнения: 691

Да, сега видях, благодаря! И тук ми изглежда тесничка, имам чувството, че ръцете му опират в страните на количката, но явно на детето му е удобно и това е нормално за такава количка.
Мисля тези дни пак да сравня на живо chicco liteway и maclaren techno xt и в зависимост коя избера да следя olx или да поръчвам нова.

# 692
  • Мнения: 8 956
Купих една Макларън Техно преди време от OLX и продадох почти веднага. Ужасно тракащи колела, твърди, изобщо не вървеше така "мазно" като Lite way.
Да, по-широка е седалката, но за мен определено чикото е по-добро.

# 693
  • София
  • Мнения: 1 489
А някой знае ли каква е причината в сайта на mothercare да има такава разлика в цената за Sola 2 на оферта и останалите (без аксесоари)? Ако е от предишна колекция дали само в цвета е разликата или и във функции, маневреност (ако е стояла по складове), видове гуми? Питам, защото съм купувала нов намален летен Макларен от английски сайт, който въобще не беше толкова маневрен, колкото се твърдеше в отзивите.
http://www.mothercare.com/search/?q=sola+2&lang=default

# 694
  • Anywhere
  • Мнения: 1 100
Аз мисля, че си е ОК количката. Цветовата гама определено е от актуалната колекция. Просто е промоция на този цвят точно. А и от лично наблюдение специалните оферти в Англия са наистина добри, а не като в България само на думи!!
Ако този цвят ти харесва, не се двуоми според мен! Цената е много добра Simple Smile

# 695
  • Мнения: 1 501
Ние с мъжа ми след дълго гледане и тикане  Grinning накрая се спряхме на Jane.Въпросът е дали да е Jane Epic или Jane Crosswalk .Ще се радвам някой с личен опит или мнение за двата модела да сподели.
Здравей, ние сме се спрели на Crosswalk, но също все още нямаме достатъчно информация. Гледам и че в различните вериги магазини, ги продават в различни съчетания, примерно Crosswalk шаси с Transporter lite кош за новородено, или с Матрикс кош примерно, пък столчето за кола си е Koos,  и вече седалката за след 6 месеца нямам идея каква е. Доста е объркано бих казала.

# 696
  • Мнения: 54
Desert^girl привет,
При тях има доста разновидности и зависи от теб какво ще си избереш.Аз също много се лутах докато ги разбера всичките им кошове и вариации и ще се опитам да синтезирам доколкото мога.
Първи вариант: http://kasida.bg/product/47295/jane-bebeshka-kolichka-crosswalk- … 46-teal-2016.html  Това е 3в1 -имаш отделно кош за кола Koos ,кош за новородено Micro и седалка за след шестия месец.Ние сме се спрели на този вариант.
Втори вариант: http://kasida.bg/product/44769/jane-bebeshka-kolichka-crosswalk- … rix-s45-2016.html  Това пак е вариант 3 в 1 , но тук коша за кола и коша за новородено е един и същ ,тоест коша за новородено се трансформира в кош за кола , казва се Matrix.
За Crosswalk Convert немога да ти дам много информация ,но предполагам ,че коша за новородено се трансформира в седалка за след 6тия месец.
Ние с моя мъж ги разглеждахме във Вис Виталис.Там при зададен от нас въпрос към консултанта Кой вариант е за предпочитане дали с коша Matrix или с трите коша поотделно ,той обясни ,че коша Matrix e по-тежък и малко по-тесен от другия вариант.Затова той ни препоръча първия вариант ,който съм описала.На мен лично Matrix коша въобще не ми допада и на външен вид ,така че го изключвам като вариант за себе си,но все пак ти си преценяш Simple Smile В youtube има доста клипчета с ревюта и за двата варианта , представят и как се използва коша Matrix ( ако си се спряла на него).
Надявам се да съм била полезна , ако нещо не съм обяснила както хората питай ,защото много не съм по обясненията  Joy

# 697
  • София
  • Мнения: 520
А някой знае ли каква е причината в сайта на mothercare да има такава разлика в цената за Sola 2 на оферта и останалите (без аксесоари)? Ако е от предишна колекция дали само в цвета е разликата или и във функции, маневреност (ако е стояла по складове), видове гуми? Питам, защото съм купувала нов намален летен Макларен от английски сайт, който въобще не беше толкова маневрен, колкото се твърдеше в отзивите.
http://www.mothercare.com/search/?q=sola+2&lang=default
Ами аз след много чудене я поръчах, цената ми идва на половина -500 лв. с доставката до БГ, че и 2 шишета на Авент Laughing Няма да се ползва сега и отзив няма да мога да дам, но се надявам поне да е здрава и да няма дефекти. За първи път поръчвам от сайта, та се надявам все пак да дойде Crazy
Единственото, което ме тревожи, е как се процедира с гаранцията, важи ли тук и мога ли при проблем да се обърна към пледставител в БГ или трябва да я пращам обратно newsm78

# 698
  • Мнения: 2 448
А някой знае ли каква е причината в сайта на mothercare да има такава разлика в цената за Sola 2 на оферта и останалите (без аксесоари)? Ако е от предишна колекция дали само в цвета е разликата или и във функции, маневреност (ако е стояла по складове), видове гуми? Питам, защото съм купувала нов намален летен Макларен от английски сайт, който въобще не беше толкова маневрен, колкото се твърдеше в отзивите.
http://www.mothercare.com/search/?q=sola+2&lang=default
Ами аз след много чудене я поръчах, цената ми идва на половина -500 лв. с доставката до БГ, че и 2 шишета на Авент Laughing Няма да се ползва сега и отзив няма да мога да дам, но се надявам поне да е здрава и да няма дефекти. За първи път поръчвам от сайта, та се надявам все пак да дойде Crazy
Единственото, което ме тревожи, е как се процедира с гаранцията, важи ли тук и мога ли при проблем да се обърна към пледставител в БГ или трябва да я пращам обратно newsm78
Аз съм я бутала в магазин, много е хубава количката. Лека, маневрена, не виждам никакъв проблем с багажника. На мен сенника ми идваше малък тогава /макар, че сега като имам бебе и гледам и другите колички, виждам, че не е/ и причината да се откажа беше и свързана с цвета на количката, която гледах.
Не се притеснявай, количката е добра.

# 699
  • Мнения: 10 708
Момичета, аз си реших дилемата и току що поръчах Chicco Liteway от сайта на Чико-България Simple Smile
Случайно (пак днес) попаднах в магазин, където можах да сравня Рекаро-то и Чико-то. Като лекота Рекаро е по-леко определено, но за мен то има два съществени минуса - легнало положение на максимум около 45° и липсата на възможност да се хоризонтира бордът за крачетата. А моят син обожава да спи навън и тези две обстоятелства щяха да са проблем за нас.
Така че утре ще си имаме нова количка  Grinning Надявам се да останем доволни с бебчо  Grinning
Благодаря изключително много на Алина за снимките и за мненията, много ми бяха полезни  bouquet

# 700
  • София
  • Мнения: 1 489
Благодаря за отзивите! Единственото, което ме спира да поръчам е, че ще се ползва чак май месец  Simple Smile

# 701
  • На остров
  • Мнения: 13 498
 Happy Mijjj ツ със здраве да си я позлвате  Hug  и за други бебета после живот и здраве .

# 702
  • Мнения: 10 708
Благодаря ти, Уанче  Heart Eyes Hug

# 703
  • Мнения: 1 095
Благодаря за отзивите! Единственото, което ме спира да поръчам е, че ще се ползва чак май месец  Simple Smile
... Само след два месеца, няма да усетиш как ще минат Wink Ако ти харесва - поръчвай Money Мисля, че офертата е доста добра, а не е за пренебрегване това, че има и чувалче. Аз за нашата Silver Cross купих допълнително от Ebay, че ново е 40 паунда, но все още не сме си я пробвали  Sad При тези условия по улиците направо ме е жал да я изкарам - сняг, лед, киша и кал. Засега се разхождаме само с раничка.

Честито и за избора на Happy Mijjj ツ!!!

# 704
  • София
  • Мнения: 520
Благодаря за отзивите! Единственото, което ме спира да поръчам е, че ще се ползва чак май месец  Simple Smile
Това ме спираше и мен, още повече, че ние ще я ползваме чак от юли, живот и здраве Laughing Но после ще ме е яд, че ще трябва да дам двойно повече пари, вместо за разликата да си купя нещо друго за бебето Peace Та реших, че покупката сега си струва, пък каквото и да стане или реша до тогава, винаги мога да я продам.
Само не разбрах с гаранциите как стои въпроса, някой знае ли newsm78

Общи условия

Активация на акаунт