Мами в Италия 5

  • 20 351
  • 267
  •   1
Отговори
# 45
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
Воистина Воскресе  Grinning
честит празник още веднъж тази седмица  baloni easter easter
е сега вече си е нашенски празник  Grinning бяхме на църква,тук си имаме голяяяяяяма източно-православна,ето я

запалихме по свещичка,сред множеството братя славяни-сърби,руснаци,украинци и др. празнуващи днес,после бяхме на обед при една позната,която се беще подготвила подобаващо и от утре казвам стига  Stop на тези безкрайни софри,поне до ............Гергиов ден(абе и аз нямам ер малък  newsm78Joy
Лени това с яйцата означава че всичко ще ви тече добре тази година,даже може и бебче да има  newsm10
Сонита културния шок както му казват някои при завръщането след дългото отсъствие е странно нещо,спомням си като си отидох за първи път до Бг след година и половина,беше ми малко странно smile3506
да не забравя добре дошли на новодошлите  welcome пък ако има още някой дето ни попрочита скришом да заповяда също,чем болше тем лучше (Анито да не мисли че само тя може по руски  Wink )

Последна редакция: нд, 23 апр 2006, 23:53 от piccola

# 46
  • Мнения: 6 167
Ани , права си.
Дано да се променят нещата скоро.

Просто искам да няма такива шашми от които хора да страдат.
Кой крив, кой прав-има прецакани хора.
Каквито и да са причините, хора останаха без да пътуват,
което не беше редно покрай Великден точно. Минало!
Билета на Дамиано с Ал Италия е 200 евро в момента.

А за яйцето - супер ще е и ние да си снесем едно Joy


# 47
  • Мнения: 2 379
Мммм, много красива църквата!
И шадраванчетата са едни такива православни Joy
Не знам защо, но не ми приличат на типичен италиански фонтан, а повече на шадраванчетата пред НДК (когато работят) Grinning

За йъто/ ер малък/ ь пробвай на Х. На мен ми е там. А някой търсеше Ю. При мен е първият бутон вляво от backspace. Ама това е на българска фонетична клавиатура, знам ли ви в 'талянско на какво щракате Crazy
Аз като пиша от Италия си превеждам чрез abv.bg.

За Сонита като разбрах, че е тук, веднага се опитах да я привлеча на среща (харесаха ми нещо срещите и само зарибявам Laughing). Обаче се оказа, че тя се опитва за няма и една седмица да обиколи цяла северна България! Е как няма да е в културен шок Crazy

Лени, това, че поличбата сочи, че ще си снесете яйце направо ме уби Joy newsm57

# 48
  :bouquet:zdrave i te.Dobre do6li na novite maiki.  [/color]As vi 4eta redovno no nqmam mnogo vreme kato spi malkta gledam da svar6a ne6to ili da si po4ina.Zablaziavam na tia deto sa xodili na zarkva na men taka mi se xodi no tuk okolo nas nqma.Malkata raste no ne spi mnogo ,a batkoto zapo4na da revnuva i samo da men stoi i iska da si igram zaedno.As mai se ovliako6.PRIATEN DEN NA VSI$KI   bouquet                                                                             

# 49
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
добро утро и от мен,пиша сега,че после съм обявила ден за стягане на багажите
Зай4е незнам как ще го нагласим да се видим за да оправим клЮките преди да си тръгнем,че после ще се насаберат много  Mr. Green  отпътуваме утре  newsm49  знам какво да нося,кори за баница и сирене навръщане  thumbsup
Ани там ми е Ьто  smile3521 мерси  Hug аз май знаех де,но после пусти кърмещ мозък забравя  ooooh!
Лени то за да го снесеш май ще трябват двама,така че аре да си ходиш вече при мъжа  luvbed нали разбра че за бебе дават 1000 Еврита  Mr. Green още един стимул
църквичката си ни  е много шик,но вчера беше световно стълпотворение там  Crazy обаче Герито с помоща на тати запали свещичка,беше супер изумена от вида ма толкова много парещи светлинки,нищо че още не е покръстено bishop ,на мама езичничето  Laughing
другите девойки се губят по тресето,сигурно още отмарят от софрите  smile3521
видях снимки на маката на Венеса,ама тя голям бонбон  Heart Eyes

# 50
Dneska mai dosta se razpisax  :whistle:no sega se setix a tia 1000evro deto kaza Piccola samo na maiki deto sa zeneni za Italianzi li gi davat ili na vsi4ki.Biax 4ula ne6to i za vtoro dete ,no na men nikoi ni6to ne mi kazva newsm78.Priaten pat na Piccola smile3525.Mersi za komplimenta za malkata as o6te ne sam na iasno kak da pusna tuk snimki no ako niakoi iska da mi dade mai-la si 6te mu pratia

# 51
  • Мнения: 5 475
Ванеса ето условията за бонуса:

"Per poter riscuotere il bonus occorre:
-essere cittadino italiano o della Comunità europea;
-essere residente in Italia;
-appartenere ad un nucleo familiare con un reddito complessivo non superiore a 50.000,00 euro.

Il nucleo familiare e il reddito complessivo si riferiscono all'anno d'imposta 2004, per i figli nati o adottati nel 2005, all'anno d'imposta 2005 per i figli nati o adottati nel 2006. "

Още по-подробно е описано тук:

http://www.altalex.com/index.php?idnot=10273

# 52
  • временно във Пицеландия
  • Мнения: 594
по случая преди малко докато отмарям тука прочетох че май трябва да ги връщаме сега smile3516 то ти пристига еднописмо вкъщи Ванеса,ако не ви е дошло нямате право,а сега се оказва че даже и някои от тези които са получили,нямат право и си ги искат обратно.те да не са лудииииииииииииииииииии smile3512
както ми каза Иван,от циганин ще искат кисело мляко,да за сега ще пасуваме,ако дойдат да си ги търсят тогава Naughty

# 53
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
по случая преди малко докато отмарям тука прочетох че май трябва да ги връщаме сега smile3516 то ти пристига еднописмо вкъщи Ванеса,ако не ви е дошло нямате право,а сега се оказва че даже и някои от тези които са получили,нямат право и си ги искат обратно.те да не са лудииииииииииииииииииии smile3512
както ми каза Иван,от циганин ще искат кисело мляко,да за сега ще пасуваме,ако дойдат да си ги търсят тогава Naughty

 Shocked Shocked
аз ги взех за втората Щерка...не съм ги искала дори...пристигнаха си месец след раждането...така 4е не знам изискванията и ми се струва (ама не съм сигурна), 4е условията публикувани от giorgia важат за 2005, 2006. Щото 2004 нямаШе таван за семеен доход... то затова сума ти народ се разфу4а...Щото ги взимаШе и който няма никаква нужда...
а па да ходят да си ги събират обратно е просто поредната италианска простотия

# 54
eTO TOVA VE4E E PALNA DESKRIMINAZIA,ZA6TO SLED KATO MAZAMI SI PLA6TA VSI4KI DANAZI I DEZATA MI 6TE ZIVEQT TUK TRIABVA DA IMA RAZLIKA.DALI SME EKSTRAKOMUNITARI ILI NE.NE E ZA PARITE NO KOGATO IZLEZNA SANATORIATA I NI VZEXA PARITE NA VSI4KITE SI NAPALNIXA GU6ITE SAS NA6TE PARI ,A SEGA SME EKSRAKOMUNITARI.IZVINQMAM SE NO TAKA MNOGO SE DRAZNA KATO KAZAT TEZI EKSTRAKOMUNITARI smile3514 smile3515

# 55
  • в едно миланско село
  • Мнения: 4 124
eTO TOVA VE4E E PALNA DESKRIMINAZIA,ZA6TO SLED KATO MAZAMI SI PLA6TA VSI4KI DANAZI I DEZATA MI 6TE ZIVEQT TUK TRIABVA DA IMA RAZLIKA.DALI SME EKSTRAKOMUNITARI ILI NE.NE E ZA PARITE NO KOGATO IZLEZNA SANATORIATA I NI VZEXA PARITE NA VSI4KITE SI NAPALNIXA GU6ITE SAS NA6TE PARI ,A SEGA SME EKSRAKOMUNITARI.IZVINQMAM SE NO TAKA MNOGO SE DRAZNA KATO KAZAT TEZI EKSTRAKOMUNITARI smile3514 smile3515


Щото това е Италия... само гледат откъде да те прецакат най ка4ествено... и не им е удобно да се сетят колко държави са напълнили с техни емигранти...

# 56
  • Мнения: 5 475
Eто какво ми дойде от майеър:

"Gentili Passeggeri,

ci scusiamo per i disagi provocati della cancellazione del volo da/per Sofia.

Per compensare i disagi provocati della cancellazione, abbiamo deciso di assegnare a ciascuno di Voi un voucher di 100.00 euro utilizzabile per l’acquisto di biglietti MyAir.com sia su tratte nazionali che internazionali.

Scusandoci ancora per i problemi creati, Vi invitiamo a prendere visione della nota esplicativa con le condizioni di utilizzo del voucher, e Vi inviamo i piГ№ cordiali saluti.

Direzione MyAir.com

----------------------

MYAIR.COM VOUCHER ***** 100.00 EURO *****

PNR: Passenger Name: Voucher Code: Voucher Password: ----------------------
NOTA SULLE CONDIZIONI DI UTILIZZO DEL VOUCHER

L'utilizzo del voucher ГЁ possibile per prenotazioni effettuate tramite il sito web www.myair.com , valido per la prenotazione di voli fino al 28/10/2006

Per prenotare i Tuoi voli utilizzando il voucher Myair.com ГЁ molto semplice: procedi nell'itinerario di prenotazione nelle pagine "scegli" - "conferma" - "dettagli" - giunto alla pagina "pagamento" vi sono due modalitГ  per procedere, scegli l'opzione voucher, inserisci il Tuo Codice Voucher: e Password Voucher: negli appositi spazi.

Nel caso l'importo per l'acquisto del biglietto sia inferiore al valore del voucher, la differenza non potrГ  essere utilizzata per acquisti futuri.

Nel caso l'importo per l'acquisto del biglietto sia superiore al valore del voucher, la differenza dovrГ  essere contestualmente pagata unicamente con carta di credito scegliendo l'opzione "carta di credito" - sempre presente sulla pagina "pagamento"."

-------------------

копирала съм ви целия мейл,аз ли не виждам или изобщо няма никакъв номер на ваучера и парола,която да се използва?? newsm78   #Crazy 


IZVINQMAM SE NO TAKA MNOGO SE DRAZNA KATO KAZAT TEZI EKSTRAKOMUNITARI smile3514 smile3515

и аз три пъти повече се ядосвам,единственото успокоение е,че под същото име са и американци,канадци,австралийци...
 #2gunfire

# 57
  • Мнения: 1 545
Тъкмо щях да пиша същото.... И на мен ми дойдоха тамън 6 мейла, но същата работа, никакъв код или парола. Пратих им обратно запитване къде са те, и как ще ми върнат парите за вече купените билети. Ха да видим кога и какъв отговор ще получа.

# 58
  • Мнения: 5 475
И на мен ми дойдоха 4,понеже купих 2 билета.
Но ме интересуваше и дали можем да ги ползваме със съпруга ми.Защото билетите,които съм купила са за родителите ми.

# 59
  • Мнения: 6 167
Не знам как текста на този имейл се връзва с това, което са отговорили на Дамиано на телефона.
Той си живее в неговия си свят спокойно и чака парите да се преведат на банковата сметка, от която са платени билетите.

Общи условия

Активация на акаунт