МултиСпорт карта?

  • 260 094
  • 956
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 5 097
Момичета, искате ли всяка от нас да напише обектите, от които е доволна? Като отношение, като база, като услуги... И съответно, ако има, места от които сме разочаровани..

# 106
  • Мнения: 349
Аз като цяло съм разочарована, че вечер няма избор на много тренировки след шест и половина. Или поне при удобните за мен фитнеси е така. Повечето интересни занимания са през деня и е трудно за работещи или заети хора.  Peace

# 107
  • София
  • Мнения: 1 489
Аз като цяло съм разочарована, че вечер няма избор на много тренировки след шест и половина. Или поне при удобните за мен фитнеси е така. Повечето интересни занимания са през деня и е трудно за работещи или заети хора.  Peace
На мен пък защо ми се струва обратното. Вечер има много тренировки, а денем (когато мога да се измъкна от работа) почти няма нищо. На мен вечерите са ми по-проблемни, защото задължително трябва да съм с детето.
Аз ходя основно на 2 места - в The Gym в Стрелбище на спининг и от време на време на някоя гимнастика. Спинингът е доста добър, инструкторката се казва Грета и води също във фитнеса на хотел Маринела (бивш Кемпински). В The Gym е едно от малкото места, където става без предварително записване за колело (също и за кангото за обувки). Другото място е Academica Gym в Гео Милев, там ходя на фитнес в обедната почивка, че ми е близо до работата. Фитнесът е голям и около обяд и следобяд почти няма хора. Там имат и групови занимания, но не съм ходила. Набелязала съм си Бодиарт Кали на Националния стадион - имат доста интересни тренировки.

# 108
  • София
  • Мнения: 23 084
Не съм ви чела и се извинявам, че така нахлувам, писах и в друга тема, но да пробвам и тук.  Mr. Green С картите по един обект на ден ли може да се посети? Мъжът ми сутринта е бил на плуване и се чуди сега дали ще може да иде на фитнес.  Simple Smile

# 109
  • София
  • Мнения: 1 489
Не съм ви чела и се извинявам, че така нахлувам, писах и в друга тема, но да пробвам и тук.  Mr. Green С картите по един обект на ден ли може да се посети? Мъжът ми сутринта е бил на плуване и се чуди сега дали ще може да иде на фитнес.  Simple Smile
Не може

# 110
  • София
  • Мнения: 23 084
Не съм ви чела и се извинявам, че така нахлувам, писах и в друга тема, но да пробвам и тук.  Mr. Green С картите по един обект на ден ли може да се посети? Мъжът ми сутринта е бил на плуване и се чуди сега дали ще може да иде на фитнес.  Simple Smile
Не може

Благодаря.  Hug

# 111
  • Мнения: 1
Здравейте . Търся си мулти спорт карта , моля някой да помогне . Работя в малка фирма и нестава да се включи в програмата.

# 112
  • София
  • Мнения: 3 296
Защо всички търсите такива карти? Те са на цена почти, колкото карта за фитнес.

Ако някоя фирма я предлага за 20лв примерно, то тя доплаща разликата. Вие искате чужда фирма да ви плаща таксата ли? Това не е ли измама?

# 113
  • Мнения: 5 234
Не всички фирми доплащат. Някои просто договарят цена и това е.

# 114
  • София
  • Мнения: 3 296
Така де, договарят цена около 40 лв, колкото е една карта за аеробика примерно при ходене 2 пъти седмично.
Тия дето са договорили по-малко, фирмата поема разликата.

# 115
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
здравейте,kъде мога да видя чаcовете на груповите занимания на определен обеkт?

# 116
  • Мнения: 39
В сайта или ФБ страницата на определения обект. Няма как от страницата на Мултиспорт Wink

# 117
  • София
  • Мнения: 3 296
Завеяна, от страницата на Мултиспорт има линкове към обектите. Избираш по квартал и цъкаш.

# 118
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Завеяна, от страницата на Мултиспорт има линкове към обектите. Избираш по квартал и цъкаш.

благодаря!

# 119
  • София
  • Мнения: 1 489
Така де, договарят цена около 40 лв, колкото е една карта за аеробика примерно при ходене 2 пъти седмично.
Тия дето са договорили по-малко, фирмата поема разликата.
40 лв за аеробика е в най-евтините клубове. На спининг примерно, за 8 посещения картата е 72 лева. Въпросът е, че ако искам да ходя 3-4 пъти, че и повече, ще ми излезе солено. Картата позволява да ходиш всеки ден за 40 лева на месец. Все пак тя е за спортуващи. Хора, които искат да ходят веднъж седмично, нямат много нужда от нея. Аз, ако трябва да си плащам всяка тренировка, на която ходя, когато имам карта мултиспорт, съм го изчислявала, че е около 150 лв на месец.

Общи условия

Активация на акаунт