МултиСпорт карта?

  • 258 909
  • 951
  •   2
Отговори
# 150
  • Мнения: 892
Blackisback, как е новият фитнес Спарта? Доволна ли си?

# 151
  • Мнения: 5 085
Ами да. Има доста уреди, поддържано е, чисто е. Момчетата на рецепцията са учтиви. Липсват ми някои уреди, които ги има в другия фитнес, в който ходих - Balla Gym, но човек може да си направи преспокойно една пълноценна тренировка. Тези дни ми се видя доста топло, дано е преходно и лятото да се регулират нещата. Утре ще ходя на сауна там  Peace

Но това, което си говорихме с едно момиче в съблекалнята е, че в района наистина май няма по-добра зала. Бонус е спокойният квартал и многото място за паркиране  Mr. Green

Иначе аз картата я ползвам за фитнес (там и в Balla), йога (в Balla) и тае бо в Топ фит в Люлин. Утре ще видя и сауната как е и може да стане неделя ден за спа  Mr. Green

# 152
  • Мнения: 892
Мерси за отзивите, мисля, че са много полезни  bouquet

# 153
  • Мнения: 38
В спортния център на Пулев до мол Парадайз може да се ползва сауна/парна баня в рамките на посещението за спорт. Редуват ги - един ден сутрин е сауната, следобед - парната баня, на следващия е обратното.  Peace Лошото е, че нямат много опции за различни тренировки, но когото го устройва, е много добре.

# 154
  • Мнения: 888
Хора, някой тук от по-малките фирми "бере" ли вече "бенефитите" на тези скапани карти  newsm78 ?
При нас вдигат цените с около 30% или спират картите, тъй като активността била висока, след около шест месечно ползване. Надявали се били бройката да се увеличи, като шефа започне да плаща картите на тези, които не ги искат и няма да ги ползват!!!???
Картите са малко под десет, като две, три са активни до четири, пет посещения седмично, останалите четири, пет почти не са активни.
Според справката им ни се падат около 60 посещения месечно на цялата група, или средно по около 2 посещения дневно.

Явно идеята на бай Ганьовците за печалба, както вече писах по-рано е много хора да си купуват карти, малко да посещават активностите и по възможност рядко. Уж гледаха крайната сума, оставаща след разплащането със залите, но следят фирма по фирма.
Схемата им започна да издиша и вероятно ще се опитат да изхвърлят тези, от които не са на печалба, надавяйки на големите компании, които да купуват карти за всички, без значение ползвани ли са или не..
Ще е жалко, ако продължат да паразитират на техен гръб, хубава работа ама българска... Joy
Защо въобще допускат фирми под 50 души, като са наясно, че няма да спечелят от тях....

Последна редакция: вт, 16 май 2017, 10:14 от qsenski

# 155
  • Мнения: 5 085
Това, което пишеш, е доста тъжно  Rolling Eyes Наистина ли това е тяхната версия? В нашия офис доста сме се надъхали и правим по доста посещения седмично. Ако ни го направят и на нас това, ще загубят голям клиент. А картите и без това не са евтини  Rolling Eyes

# 156
  • Мнения: 888

Да, в прав текст това казват. Просто ако тези 60 наши посещения месечно, по 8 лв. средно (предполагам) им излизат със 100, 150 лв. повече от колкото получават от нас.
Т.е са на загуба са от този договор.
Но ако вие сте голяма група с много карти няма причина според мен да се притеснявате.Половината така или иначе не са активни, както сме ние, макар да сме сред най-малките групи.
При нас цените ще минат над 60 лв. с ДДС на карта, което почти се обезмисля, тъй като има по-евтини възможности. Всеки ползва не повече от два, три обекта, въпреки уж разнообразието от такива.

Въпросът е какво ще стане с пирамидата, ако неползващите спрат да си поръчват карти, на което явно разчитат.... Joy

# 157
  • Мнения: 5 085
Ами аз, ако не ползвам картата, няма да я плащам. Не виждам как може да има хора, които да си плащат и да не ползват. Всъщност при нас безплатният месец мина, преполовихме и първия платен. Малко сме тези, които я ползваме активно и подозирам, че в края на месеца ще намалеем на половина. Може би пак ще сме над 50, но все използващи активно. Рано или късно и тук може да стане неизгоден договора. Ако вдигнат картите, аз лично се отказвам и минавам на друг вариант.

# 158
  • Мнения: 10 650
Карали ли са ви да доплащате когато става дума за групово занимание с треньор - йога, пилатес и тн.? На мен ми казаха картата плюс 3 лв. за треньора, което ми обезсмисля картата.

blackisback ,
моля за инфо за йогата в Balla - вид, ниво, има ли релаксация, колко време продължава заниманието и кой води.  bouquet

# 159
  • Мнения: 5 085
На мен не са ми искали досега, но и аз съм ходила на малко групови.

В Balla йогата се води от едно много симпатично и мило момиче, мисля, че се казваше Лили. Като отидох, половината бяхме нови, та беше доста начинаещо ниво според мен. За вид не мога да кажа - води си се йога. Има релаксация, да  Peace

# 160
  • Мнения: 731
Карали ли са ви да доплащате когато става дума за групово занимание с треньор - йога, пилатес и тн.? На мен ми казаха картата плюс 3 лв. за треньора, което ми обезсмисля картата.

blackisback ,
моля за инфо за йогата в Balla - вид, ниво, има ли релаксация, колко време продължава заниманието и кой води.  bouquet

Да. На канго джъмпс за обувките съм доплащала 3 лв

# 161
  • София
  • Мнения: 1 489
Това не е "българска работа". Ако не се лъжа е полска. Трябва да се види там как действа. Ако се доплаща по 3 лв за посещение, картата наистина се обезсмисля.

# 162
  • Мнения: 10 650
За обувки донякъде е оправдано, но за треньор - не. Пилатесът ми струва  6 лв. без карта. От картата би трябвало да получават по 6.50 лв., а искат да им дам още 3. Е, няма да стане това.

# 163
  • София
  • Мнения: 1 489
За обувки донякъде е оправдано, но за треньор - не. Пилатесът ми струва  6 лв. без карта. От картата би трябвало да получават по 6.50 лв., а искат да им дам още 3. Е, няма да стане това.
На мен пък за обувки ми е малко безсмислено. За какво са им на обувките 3 лева? Инструкторът все пак е човек, има си своята нужда от пари. Принципно говоря. А при 6 лв тренировка да влизам с карта с доплащане, направо не си струва.

# 164
  • Мнения: 888
Това не е "българска работа". Ако не се лъжа е полска. Трябва да се види там как действа. Ако се доплаща по 3 лв за посещение, картата наистина се обезсмисля.

Полска, ама по български. Някакъв бг цървул, живял в Полша, харесал схемата и писал на поляците да им стане представител за България и така започнало всичко.

Общи условия

Активация на акаунт