МултиСпорт карта?

  • 258 138
  • 951
  •   1
Отговори
# 345
  • Мнения: 47 981
Не, не важи навсякъде. На сайта има списък на обектите, където важи детска карта. Над 16 години вече е с обикновена карта и се ползва навсякъде

# 346
  • Мнения: 1 876
Аз забравих да си платя картата в срок и сега не знам какво трябва да направя. За новия месец на каква цена ще е, кога се подновява, изкарвам я през един приятел, но той каза да питам във фитнеса, в който тренирам според договора им с Мултиспорт каква ще е цената

# 347
  • Мнения: 79
Здравейте,

някой знае ли, дали освен WCF има и други обекти, в които след фитнес може да се ползва сауна или басейн в рамките на едно посещение с Multisport (без допълнително заплащане)? Във Victoria SPA имаш право само на едното.

# 348
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
В 2fit може да се ползва фитнес, сауна и парна баня с едно посещение.

# 349
  • Мнения: 998
В спортен център Пулев може да се ползва сауна или парна баня след тренировка - включват ги по график, не работят и двете едновременно. Ще ми бъде интересно да науча и за други обекти, ако има.

# 350
  • София, България
  • Мнения: 812
Извинявам се за тъпия въпрос, но парната баня и сауната какво ги различава?

# 351
  • Мнения: 10 604
Аз забравих да си платя картата в срок и сега не знам какво трябва да направя. За новия месец на каква цена ще е, кога се подновява, изкарвам я през един приятел, но той каза да питам във фитнеса, в който тренирам според договора им с Мултиспорт каква ще е цената
Няма защо да питаш във фитнеса. Картите се заявяват към определено число на месеца. Може да не се ползва всеки месец. Запазваш си пластиката и когато решиш заявяваш ползване отново.

# 352
  • WonderLand
  • Мнения: 3 895
Извинявам се за тъпия въпрос, но парната баня и сауната какво ги различава?

Парната баня е стая, покрита с плочки, в която е горещо и влажно, тоест изпълнена е с пара и има маркучета от които тече вода.

Сауната е покрита с дърво и там е напълно сухо, няма пара. 

Обикновено в парната баня температурата е по-ниска от сауната, но от парата се усеща по-гореща.

# 353
  • SF
  • Мнения: 21 167
Извинявам се за тъпия въпрос, но парната баня и сауната какво ги различава?

Напълно различни са - едното е сухо, другото е много влажно от парата. Виж картинки в интернет.

# 354
  • Варна
  • Мнения: 1 754
Аз как мога да разбера в кои обекти мога да ползвам след фитнеса и сауна или парна баня?

# 355
  • SF
  • Мнения: 21 167
Само на място като отидеш, освен, ако на сайтовете им не е специално обявено, че притежателите на Мултиспорт картата ползват в едно посещение и спорт, и сауна, и парна баня.
По принцип не можеш да ползваш картата за повече веднъж на ден.
Ако парната баня и сауната са в едно общо помещение - СПА център - ще можеш да ги ползваш и двете и на практика няма кой да те следи в коя врата си влязал и колко си останал там.
Има зали, в които сауната е в съблекалнята и няма как да ограничат достъпа ти до сауната.

Когато отидеш на място или ако са си направили труда да го опишат в сайт, можеш да провериш точно какво се покрива от картата и какво се доплаща. Естествено, може да получиш и информация по телефона, ако са така добри.

Фитнесът, който аз ползвам има платен паркинг, но за притежателите на Мултиспорт, той е на 50%. Не че има места в него...

# 356
  • Мнения: 817
И аз от другия месец съм с такава карта.За съжаление цената при нас е 60 лв,защото много малко колеги искат да я ползват.От Варна съм ,така че сега ще разучавам местата ,на който мога да ходя.

# 357
  • Мнения: 343
Някой има ли престава дали СпортПас може да се подновява на същия принцип като МултиСпорт? Примерно не плащаш за един месец и после за следващия си я подновяваш без да ти издават нова пластика.

# 358
  • SF
  • Мнения: 21 167
Това толкова умно е направено за Мултиспорт!! Идеални са!

# 359
  • Варна
  • Мнения: 1 754
И аз от другия месец съм с такава карта.За съжаление цената при нас е 60 лв,защото много малко колеги искат да я ползват.От Варна съм ,така че сега ще разучавам местата ,на който мога да ходя.
И аз съм от Варна Simple Smile Ходя в залата в Мол Варна , в новата Максифит и на солна стая в Димят

Общи условия

Активация на акаунт