Лидл - 91 Ледена епоха - втори дубъл за взимането на играчки

  • 114 457
  • 760
  •   1
Отговори
# 750
  • Перник
  • Мнения: 4 863
Купих си и аз ВВ крем. Светлия. Ако си млада, с хубава и немазна кожа, е перфектния продукт, особено на тази цена. При мен обаче няма как да замени фон дьо тена.

# 751
  • Мнения: 5 132
Купих си и аз ВВ крем. Светлия. Ако си млада, с хубава и немазна кожа, е перфектния продукт, особено на тази цена. При мен обаче няма как да замени фон дьо тена.

Той за какъв тип кожа е, пише ли на него?

# 752
  • Мнения: 22 867
Скрит текст:
Купих си и аз ВВ крем. Светлия. Ако си млада, с хубава и немазна кожа, е перфектния продукт, особено на тази цена. При мен обаче няма как да замени фон дьо тена.
Той за какъв тип кожа е, пише ли на него?
И аз взех светлия, на мен ми харесва, добре стои. До кожа е, трябва да се пробва явно. Peace Изхвърлила съм опаковката, на самата туба нищо не пише, т.е. за каква кожа е. Моята е ни рак, ни риба, не е суха, не е и мазна, минава за нормална уж.

# 753
  • София
  • Мнения: 849
Аз нищо май не съм въртяла, само дърпах Mr. Green Ама Брадата със сигурност го е разучила и щом и при нея не става, съм склонна да вярвам , че сме изтеглили късата клечка...
здраве да е. Довечеря ще вЪртя Laughing
Имаме и ние такова шише и се ползва активно. Трябва да се завърти в указаната посока съответно - close и open.
Нашето шише също си работи. Върти се само най-горната бяла част на завиващата се капачка. Има ход от четвърт оборот. Външно няма никаква изява, дали е отворено/затворено.
Странно е. И аз първоначално реших, че не работи. ММ видя, че бутилката си пуска вода.

# 754
  • Мнения: 1 229
Гъска някой да е купил/сготвил вече? Пише, че е с вътрешности. Предполагам са отделно в пликче, а тя е почистена, нали?
Май не съм яла гъска  Crazy Тя като патицата ли е или като пуйка? Не ми се смейте, моля  Crazy Crazy Crazy

# 755
  • Мнения: 646
Време е за нова тема  Simple Smile

# 756
  • Мнения: X
Забравих да напиша - взех една уж светеща тениска, но не свети.

Последна редакция: пн, 24 окт 2016, 17:00 от Анонимен

# 757
  • Мнения: 5 132
Скрит текст:
Скрит текст:
Купих си и аз ВВ крем. Светлия. Ако си млада, с хубава и немазна кожа, е перфектния продукт, особено на тази цена. При мен обаче няма как да замени фон дьо тена.
Той за какъв тип кожа е, пише ли на него?
И аз взех светлия, на мен ми харесва, добре стои. До кожа е, трябва да се пробва явно. Peace Изхвърлила съм опаковката, на самата туба нищо не пише, т.е. за каква кожа е. Моята е ни рак, ни риба, не е суха, не е и мазна, минава за нормална уж.


[/spoiler]

Благодаря  bouquet. Явно не е подходящ за мазна кожа.

# 758
  • Мнения: 1 557
Aз видях охладен джолан, суров, вие за какви буркани говорите? С кокал беше, ще го опитаме по-нататък.

# 759
  • Мнения: 68 664
Aз видях охладен джолан, суров, вие за какви буркани говорите? С кокал беше, ще го опитаме по-нататък.


Каш пара?

И аз такъв искам-охладен и с кокал, но сутринта буквално прелетях през магазина и хич не огледах..

# 760
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
5 и нещо ми се върти за джолана, ама за килограм ли, за опаковка ли... не се наемам да кажа със сигурност. Иначе, аз говоря, за суров такъв, с кокал, вакуумиран в найлонова опаковка Peace

За шишето, явно че е дефектно, щом при другите си тече при завъртане и директно ще го засиля в кофата, да не му се ядосвам повече Crossing Arms

И тъй като Нил пак се спотайва нейде ( Whistling Hug), ей ви една нова тема, преди да са ни заключили тук  Peace

Общи условия

Активация на акаунт