Пазаруване от Enzo.bg и Parfimo.bg - 8 тема

  • 113 501
  • 730
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 310
Разглеждам парфюми в ензо и ми излиза това съобщение:
"ПОДАРЪК ЗА ВАС
Лосион за тяло John Galliano Parlez Moi d'Amour 50 мл. БЕЗПЛАТНО към покупна на дамски парфюми над 37 лв."

# 676
# 677
  • Пловдив
  • Мнения: 5 986
Да кажа как се разви моята история с крема на Кларинс. Вчера говорих с тях и се оказа, че са забравили да сложат втория крем в кашона. Веднага го изпратиха и днес го получих. Срокът му на годност е още 5 месеца, но предвид цената съм доволна, че се сдобих с крем, който страшно харесвам.

# 678
  • София
  • Мнения: 6 489
Моята първа поръчка от Парфимо е успешна Simple Smile
Поръчах парфюм, който познавам до болка и си е напълно ок  Peace
За 1 седмица дойде.

# 679
  • София
  • Мнения: 4 358
и аз вчера си взех шампоана на Алтерна - съвсем редовен е и ще си го ползвам с удоволствие

# 680
  • Мнения: 310
Да кажа как се разви моята история с крема на Кларинс. Вчера говорих с тях и се оказа, че са забравили да сложат втория крем в кашона. Веднага го изпратиха и днес го получих. Срокът му на годност е още 5 месеца, но предвид цената съм доволна, че се сдобих с крем, който страшно харесвам.

честито! И браво на тях за доброто обслужване! Party

# 681
  • от един красив град
  • Мнения: 402

Вече пътува към мен  Mr. Green и с 5% отстъпка си е направо супер.

# 682
  • Русе
  • Мнения: 681
Днес ми върнаха парите от тестерите!Parfimo са мно...го бързи!

# 683
  • Мнения: 68
В събота никой не ми се обади и реших да звънна в понеделник да попитам и се разбрахме с доставчика че във вторник ще ми го доставят. Цял ден съм залепена за телефона да не изпусна обаждането и пак нищо ooooh! . Утре пак ще звъня да видя какво става.

# 684
  • Мнения: 18 055
Намерих в Енцо кератиновата преса на Ремингтън на половин цена то сайта  newsm78
Къде е уловката? Чувала съм, че има ментета, купували ли сте от там? Гаранцията на производителя е 5 години, тук е 2 години

# 685
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 516
Намерих в Енцо кератиновата преса на Ремингтън на половин цена то сайта  newsm78
Къде е уловката? Чувала съм, че има ментета, купували ли сте от там? Гаранцията на производителя е 5 години, тук е 2 години

Къде в Енцо пише, че пресата има гаранция 2 години? Hug
Аз съм си купувала от сайта същата преса, също и сешоар Парлукс, не дават никаква гаранция, никъде не пише, нито пък е упоменато. Като купувам рискът си е мой. Peace

# 686
  • Мнения: 18 055
Намерих в Енцо кератиновата преса на Ремингтън на половин цена то сайта  newsm78
Къде е уловката? Чувала съм, че има ментета, купували ли сте от там? Гаранцията на производителя е 5 години, тук е 2 години

Къде в Енцо пише, че пресата има гаранция 2 години? Hug
Аз съм си купувала от сайта същата преса, също и сешоар Парлукс, не дават никаква гаранция, никъде не пише, нито пък е упоменато. Като купувам рискът си е мой. Peace

Срещнах в общите условия на сайта, че гаранцията на всички продукти е 2 години, а ти искаш да кажеш, че няма и толкова  newsm78 Поне доволна ли си от твоята?

# 687
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 516
Намерих в Енцо кератиновата преса на Ремингтън на половин цена то сайта  newsm78
Къде е уловката? Чувала съм, че има ментета, купували ли сте от там? Гаранцията на производителя е 5 години, тук е 2 години

Къде в Енцо пише, че пресата има гаранция 2 години? Hug
Аз съм си купувала от сайта същата преса, също и сешоар Парлукс, не дават никаква гаранция, никъде не пише, нито пък е упоменато. Като купувам рискът си е мой. Peace

Срещнах в общите условия на сайта, че гаранцията на всички продукти е 2 години, а ти искаш да кажеш, че няма и толкова  newsm78 Поне доволна ли си от твоята?

Виж, условията на сайта не съм чела, добре е, ако го има като текст, все пак може да се позове на него човек, ако нещо се повреди.
За Ремингтън пресите, мога да кажа - ползвала съм 4-5 вида техни преси, най-недобра за моята коса се оказа точно кератиновата. Нямам съмнения относно оригиналността ѝ, просто не правеше косата ми добре. Имала съм Remington S9500 Pearl и други по-стари модели, на които съм забравила точно имената. Тази Пърл ми харесваше най-много.  Hug
За Парлукса нямам никакви забележки - перфектен е. Peace

# 688
  • Мнения: 18 055
Точно между перлената и кератиновата се колебаех, предпочетох кератиновата,  че уж е по- нов модел, с импрегниран кератин....Имаше един отзив, че той пък омазнява....Не ти изправяше добре ли, става ли за къдрене?

# 689
  • ново
  • Мнения: 6 052
Не съм по темата, но имам въпросната преса от доста време и съм доволна, купих я от склада на Амазон на половин цена, сега е направо без пари https://www.amazon.de/Remington-S9500-Haarglätter-hochwerti … eywords=remington

май не се отваря линка, но може да я потърсите в немския склад на Амазон

Общи условия

Активация на акаунт