Пазаруване от Enzo.bg и Parfimo.bg - 8 тема

  • 113 488
  • 730
  •   1
Отговори
# 690
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
Не ти изправяше добре ли, става ли за къдрене?

Не се плъзга хубаво по косъма, сякаш дращи по него, стърже. Не съм опитвала да се къдря. Peace

# 691
  • Мнения: 2 562
Не ти изправяше добре ли, става ли за къдрене?

Не се плъзга хубаво по косъма, сякаш дращи по него, стърже. Не съм опитвала да се къдря. Peace
И на мен така ми се отрази пресата за блясък Шайн нещо си   ooooh!  Laughing
Тази:
http://gumbo.bg/97583550.html

# 692
  • Мнения: 18 010
Как, Бубка, на теб пък шайна ли ти дращеше  Rolling Eyes
Съвсем се разколебах  Cry

# 693
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512
Не ти изправяше добре ли, става ли за къдрене?

Не се плъзга хубаво по косъма, сякаш дращи по него, стърже. Не съм опитвала да се къдря. Peace
И на мен така ми се отрази пресата за блясък Шайн нещо си   ooooh!  Laughing
Тази:
http://gumbo.bg/97583550.html

Изглежда тези прески, които са импрегнирани с нещо си - било то кератин или арган не действат добре на косъма, ако въобще има нещо в тези преси, което, като се замисля - силно ме съмнява. Mr. Green

Ако държиш да е точно Ремингтън - вземи си най-новата им: Remington S9100 PROLUXE. Мисля, че ще е добра, но все пак ти си решаваш, не искам да те подведа. Hug

# 694
  • Мнения: 2 562
Наистина момичета,дори тук в темата бях споделила.Купих пресата от голям маркет за техника,мъчих се няколко седмици и накрая я продадох.Ужасно се справяше с бретона ми  ooooh! Със или без термозащита-резултата беше лош.И аз май не вярвам на тези уж масла в плочите  Crossing Arms Thinking
БЕЛЛА,точно за тази преса си мисля в последно време.Ще я видя в магазина и...ще пробвам на място  Hug

# 695
  • Мнения: 18 010


Ако държиш да е точно Ремингтън - вземи си най-новата им: Remington S9100 PROLUXE. Мисля, че ще е добра, но все пак ти си решаваш, не искам да те подведа. Hug

Ти от тази ли си доволна? Аз реших, че марката е Пролукс  Embarassed
Няма разлика в цената никаква. Изкуши ме точно този балсам, а вие смятате, че точно те не са ок  newsm78

# 696
  • Чукарландия
  • Мнения: 4 512


Ако държиш да е точно Ремингтън - вземи си най-новата им: Remington S9100 PROLUXE. Мисля, че ще е добра, но все пак ти си решаваш, не искам да те подведа. Hug

Ти от тази ли си доволна? Аз реших, че марката е Пролукс  Embarassed
Няма разлика в цената никаква. Изкуши ме точно този балсам, а вие смятате, че точно те не са ок  newsm78

Не, тази не съм я ползвала. Това, което ме привлича в нея е, че е най-новата им разработка, би следвало и да е с най-добри параметри. Сешоарът ми е Парлукс, а в момента пресата за коса, която ползвам е ИСО. Преди нея имах ghd white platinum™ styler®, която пък за мой лош късмет се развали още на третия месец. Върнах я, а feelunique ми възстановиха парите. Peace

# 697
  • Мнения: 648
Моят крем от парфимо на кларанс е с изтекъл срок. Сега проверих кода след като ви прочетох, не пазя нищо съответно като бележки и се чувствам ужасно. Парфимо загубиха един клиент 😤😤😤

# 698
  • Варна
  • Мнения: 5 886
Значи въобще и да не ги гледам тестерите на козметика повече  Shocked
Много неприятно.

# 699
  • София
  • Мнения: 4 332
аз пък точно за тестерите на червила се чудя дали има как да се затварят, т.е. имат ли си капаче, което се затваря? интересуват ме тези на Guerlain Rouge G Jewel. в магазините стоят обърнати, а не затворени.

# 700
  • София
  • Мнения: 3 878
аз пък точно за тестерите на червила се чудя дали има как да се затварят, т.е. имат ли си капаче, което се затваря? интересуват ме тези на Guerlain Rouge G Jewel. в магазините стоят обърнати, а не затворени.

Според мен са като тези на щендерите в магазина, защото самия продукт е в тежка метална гилза от тези с отварящото се огледалце.Струва ми се безумно, да ми продават само половината гилза, но пък можеш да им звъннеш и да ги попиташ Парфимо и да видим какво ще ти отговорят.  Peace

Моят крем от парфимо на кларанс е с изтекъл срок. Сега проверих кода след като ви прочетох, не пазя нищо съответно като бележки и се чувствам ужасно. Парфимо загубиха един клиент

Тестерите са си нож с две остриета, както и да го погледнеш.Не се разочаровай, но ако четеш темата редовно трябва да си останала с впечатление, че изпращат продукти с изтекъл срок на годност и затова пазиш всички бележки, докато не установиш някакъв ориентир за срок на годност и после ги хвърляш. Peace  Съжалявам за случилото се, но е странно тестер на крем, който струва над 100 лв да е 35 лв и да е читав, поне за мен.

# 701
  • Мнения: 2 998
Моят крем от парфимо на кларанс е с изтекъл срок. Сега проверих кода след като ви прочетох, не пазя нищо съответно като бележки и се чувствам ужасно. Парфимо загубиха един клиент 😤😤😤
От профила ти може да се види кога и какво си поръчвала. Имат си документ, че си платила на куриера, какво повече да им трябва? Пиши им, може би ще ти обърнат внимание.

# 702
  • София
  • Мнения: 4 332
аз пък точно за тестерите на червила се чудя дали има как да се затварят, т.е. имат ли си капаче, което се затваря? интересуват ме тези на Guerlain Rouge G Jewel. в магазините стоят обърнати, а не затворени.

Не са в тежката гилза. Те са показани какви са на втората снимка, но не виждам как се затварят. Най-много наистина да попитам.

Иначе не ги купувам точно поради тежестта на гилзата. Иначе са ми много любими като текстура и наситеност на цвета, така че ако е нещо леко не е проблем. Само да се затваря.

# 703
  • Мнения: 2 998
Harpalike, виждала съм тестери в магазините с такива прозрачни капачки http://www.ebay.com/itm/ROUGE-G-DE-GUERLAIN-LE-BRILLIANT-LIPSTIC … :itIAAOSw5cNYYYB6 Но най-добре се обади и питай.

# 704
  • София
  • Мнения: 4 332
благодаря, bubbata! най-добре е да се обадя и ще ви кажа и тук Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт