Пазаруване от Enzo.bg и Parfimo.bg - 8 тема

  • 113 487
  • 730
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 36 050
подозирам, че парфимо са сбъркали цената и ако някой го харесва, да "стреля" бързо преди да я променят:
http://www.parfimo.bg/christian-lacroix-bazar-m
мъжкият базар на лакроа 50 мл. продукт за 12.50 лв.


за сравнение другото място, на което е най-евтин, е ензо:
http://www.enzo.bg/christian-lacroix/bazar-for-men-toaletna-voda-za-mzhe/

по българските сайтове е 40+ лв. за 100 мл. и то тестер

Последна редакция: чт, 26 яну 2017, 09:44 от bubanka

# 706
  • София
  • Мнения: 4 332
тестерът на червилата на герлен е с капачка, която не е по цялата гилза, а покрива само горната част на отвора. все пак поръчах. ще видя как е. най-много да не го нося в чанта

# 707
  • Мнения: 2 998
тестерът на червилата на герлен е с капачка, която не е по цялата гилза, а покрива само горната част на отвора. все пак поръчах. ще видя как е. най-много да не го нося в чанта
http://i.ebayimg.com/images/g/5V0AAOSwAuZX1C72/s-l1600.jpg Simple Smile Пиши после колко здраво се закрепва капачката.

# 708
  • Мнения: 813
bubanka, не е сбъркана цената на парфюма. Купих го преди месеци , но отиде при баща ми. Заслужава си, свеж е не е лош и кутията му е много хубава метална Laughing

# 709
  • Мнения: 36 050
може, чак толкова ниска не съм виждала
имах преди години дамския, плодов и скучен ми беше, но опаковката наистина е нелоша

# 710
  • Мнения: 2 045
Да споделя, че получих менте от Ензо. Имам Bvlgari Jasmin Noir L'Essence 50 мл., поръчах от Ензо, защото ми беше на свършване. В първите секунди е изключително спиртен, какъвто моя не е - после аромата придобива съвсем различно развитие. Да оставим самия аромат на страна, но пръснах върху китките, кожата ми буквално гореше след това, зачерви се, още се чудя дали няма да избие обрив, дано да не се случи. Едно боцкащо, парещо усещане, много неприятно.
А относно външния вид, върху баркода беше лепнат друг баркод, а пулверизатора не пръска както моя, а на една гадна струйка, все едно не може да се натисне до край.  Sad
Още се чудя на самата себе си защо поръчах изобщо.

# 711
  • Мнения: 5 747
Да споделя, че получих менте от Ензо. Имам Bvlgari Jasmin Noir L'Essence 50 мл., поръчах от Ензо, защото ми беше на свършване. В първите секунди е изключително спиртен, какъвто моя не е - после аромата придобива съвсем различно развитие. Да оставим самия аромат на страна, но пръснах върху китките, кожата ми буквално гореше след това, зачерви се, още се чудя дали няма да избие обрив, дано да не се случи. Едно боцкащо, парещо усещане, много неприятно.
А относно външния вид, върху баркода беше лепнат друг баркод, а пулверизатора не пръска както моя, а на една гадна струйка, все едно не може да се натисне до край.  Sad
Още се чудя на самата себе си защо поръчах изобщо.
Върни го, разходите са за тяхна сметка. При мен за ден реагираха на рекламацията.

# 712
  • Мнения: 2 045
Меган, да, наясно съм с процедурата, но все пак ако някой поръчва този парфюм, да им едно на ум  Peace За пореден път се убеждавам, че не трябва да пазарувам от този тип сайтове

# 713
  • от един красив град
  • Мнения: 402
Аз не мога да разбера, как от един и същи сайт пращат и оригинални парфюми и ментета.  newsm78 Не зареждат ли от едно и също място? Аз лично съм си купувала доста парфюми от Ензо и проблем е нямало (само съм получавала тестери с изтекъл срок на годност, но те са много коректни във връщането на стоката и си възстановяват сумата). А иначе редовните им парфюми ( с кутия ) са винаги изрядни и в срок. Не знам... но ако получа менте някой път със сигурност няма да поръчам повече.  Crossing Arms

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 9 404
 И аз така,Енцо никога не са ме прецаквали и дано така да продължават. Peace

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 821
Привет, имам от размяна http://www.fragrantica.com/perfume/Penhaligon-s/Artemisia-4547.html  - 7 мл. спрей за чанта, хареса ми и поръчах от Парфимо 100 мл. Стана ми чудно, че във флакона от 7 мл. течността е с цвят на коняк, а този от Парфимо е напълно прозрачен. Знам, че някои парфюми потъмняват с времето, но се замислих....

# 716
  • Мнения: 2 998
Прозрачен си е.
Скрит текст:

# 717
  • Пловдив
  • Мнения: 1 120
Момичета, енцо имат ли някакъв код?
Ако нямат и четат, хайде енцо зарадвайте ни с едни 10% или БД Simple Smile

# 718
  • Мнения: 310
Тази година не са пускали бд.  И аз чакам Thinking

# 719
  • Мнения: 14 500
Може ли линк с тестерите на червилата на Герлен?

Общи условия

Активация на акаунт