Благородната лъжа или жестоката истина?

  • 10 324
  • 74
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 17 300
Не, защо да я обича, той ако я обича няма да е с жена си. Има пари за една жена само и избира това да е жена му.
С други думи, пак се връщаме на това, което казах - скъпо е да си я поддържа държанката и слага край.
Е, утре за някоя по-нов и млад модел може да прежали някой лев, но с нея стига толкова.

# 61
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Този мъж ще да е много глупав.Очевидно е свалял доста звезди и любовницата е имала напразни очаквания.Да изгони мъжа си, да се забърка с шефа като очевидно разчита на дохода си!
Вие веднага я оплюхте , но явно е била добре лъгана през 2те години щом се появява проблем сега със "забавлението".Винаги съм за истината в отношенията и то отначало(но нямаше да му върже пък тогава😏) Но ако тази жена се е влюбила, в което не се съмнявам, може и да не я приеме тая истина СЕГА. Даже съм сигурна, че ще продължи да се самозалъгва и на твоя човек хич няма да му е лесно занапред в работата.
В крайна сметка той командва парада .Нека и каже истината ако наистина иска да прекрати връзката.Това с финансите е глупаво, рискува връзката да продължи.Ако е умна жена ще се отдръпне , но за мен е трудно да си представя как ще работят заедно.Едно е сигурно-Тези връзки винаги водят до усложнения и всеки от двамата трябва да е готов за последиците.

# 62
  • Мнения: 4 841
Не можах да разбера съвсем... На него за какво точно не му стигат парите? Да ѝ плаща договорената заплата и служебни бонуси, съответно иска да ѝ намали заплатата и/или да я уволни? Или служебно отношенията им остават същите, а "спира кранчето" за лично подпомагане в брой, ресторанти, пътувания и т.н. екстри, които е осигурявал в качеството на любовница, и които нямат отношение към това че са шеф и служител?

# 63
  • Мнения: 2 850
Абе, няма такива кухи лейки с подобно описание като героинята от темата. Залъгвана била, глупачка била. Глупачките са 20+ годишни пикли, които вярват в истинската любов и чакат мъжа да се разведе с вещицата, която го държи с детето. Тази жена е омъжена, с деца, почва връзка с шефа си, две години ползва финансови облаги, получава мило отношение и протекции в работата, допълнително пари да си живее живота. Гони мъжа си да не й се пречка и да не й разваля кефа. Как може да вярвате, че това не е достатъчно хубаво, та е искала да го разведе и си е мечтаела за това? Не мисля така. Просто не е искала кранчето да спира или друга да й заеме мястото.
Давам пример - 45-годишен мъж има любовница на 30, на която е шеф, в продължение на година и половина. Почивки, подаръци, парцали, по-добра заплата, ай. Омръзва му и я разкарва с оправданието, че жена му го подозира. Онази страшно изненадана реве, че е лъгана. Самата тя е заела мястото на 35-годишна разведена, която е била любовница на мъжа пет години. Как може да смяташ, че точно ти ще го разведеш?! Как изобщо мислиш, че той иска развод, като сменя любовниците, но съпругата е една и съща 20 години. Ама излъгана била, дръжки. По-удобно е да си жертва, отколкото да си признаеш, че ти е наранено самолюбието и те боли от празния портфейл.

# 64
  • Сф
  • Мнения: 10 668
Светлина, всеки знае различни примери.Че и тя е глупачка е, но той е по- глупав щом е позволил една обикновена сексуална връзка м-у женени да прерасне в драми- гонене на съпруг, финансови инжекции, пък сега му писнало на . ..портфейла 😄 Мен ми е интересно той ако и бие шута както иска и си трябва ,усложнения ще има ли за него?Щото ако жена му е наясно, че е к...вар , а мацката се откаже от бонусите, могат да си се клатят с години??? Joy

# 65
  • София
  • Мнения: 24 839
За мен, мацката е била наясно докъде се простират отношенията им и какво може да очаква, и затова набързо е прибрала бившия, щом настоящия е станал неплатежоспособен.

# 66
  • Мнения: X
Съпругът не може да си издържа семейството и се скатава, затова тя започва да си ляга с шефа и да 'докарва' допълнително?
Това ли е казуса реално?

Чак сега разбрах - приятел ти е този, който държи наложницата ... Хванал е някаква, която едва свързва двата края и се налага да спи с шефа, че да си изхранва децата, и сега се чуди как да я разкара?
В нас (при жена ми) мога да не давам пари, защото тя има. При теб не става, защото ти имаш деца, за които трябва грижа.
Глупости на търкалета, нали като я изостави, в крайна сметка пак кранчето ще секне и пак децата ще останат без грижа. Аргументът му издиша от всякъде.

Последна редакция: вт, 11 окт 2016, 12:50 от Анонимен

# 67
  • Мнения: 19 061
Не схващате - жененият любовник с фирмата, който е роднина на Динчо, е поискал заем от Динчо.

Изобщо не звучи логично, ако съпругът е такъв безполезен търтей, съпругата да си го прибира пак, независимо дали тя има любовник. А не звучи логично и да го гони заради женения любовник, ако жененият не ѝ е обещавал нещо. За какво да се лишава от помощта на съпруга (финансова и друга) заради някаква несериозна забежка, свързана само с финансови облаги.

# 68
  • Мнения: X
Мъж и жена имат извънбрачна връзка. Връзката е доста динамична и с продължителност около две години. В един момент мъжът решава, че иска да я прекрати и обявява като основна причина финансови затруднения. Истинският му мотив е, че за него тази връзка вече е бреме, а пък и от самото начало не е мислел да се развежда, било е просто забавление.
Как ви се струва тази лъжа - благородно запазване на достойнството на жената (да не си помисли, че е използвана само за забавление) или грозна лъжа на страхливец, който иска да се измъкне без много обяснения? Вие какво бихте предпочели за себе си - "лошата" истина или "благородната" лъжа?
Ако жената за две години не се е светнала, че само я мотаят, каквото и да й се каже, все тая....

# 69
  • Мнения: X
Еми точно де, ако помощта на съпруга клони към нула, точно се връзва. Шефчето се възползва от слабостта на жената, за да я прикотка. Така или инак тя ще загуби финансовите облаги, каква е драмата не разбирам... Как да излезе бял от историята - ми няма как, я го виж, хитрец. Хем сексил, хем кой знае какво е обещавал, лъгал и мазал, хем и да излезе накрая чист .. Динчо, кажи му, че няма как да стане.  Peace

Краси, не разбираш, целта е той да излезе доброто ченге, което и е 'помагало' през тези две години. А реално не е баш така. Взаимноизгодни са си били и той я изхвърля като мръсно коте. Рисковете на професията.

# 70
  • Мнения: 2 850
 Тя го гони и са разделени, де факто сметка не може да й държи, не може да й досажда и да й пречи на новата връзка. Едно е да играеш любовница, друго е да играеш театър и пред мъжа си какви са тия командировки и прочие. Той явно е от тези, дето прощават на шавливите си жени, и се е съгласил да се прибере и да си оправят семейството. Може и да не е бил съвсем безполезен, просто другият е бил ПО-изгоден.

# 71
  • Мнения: X
Може и така да е. Ако изгодата е била взаимна обаче, аз не виждам драмата каква е. Всеки си е взел каквото има да взима от връзката. Оф, че мразя такива мъже, грам доблест няма.  ooooh!

# 72
  • Мнения: 54 478
И каква доблест трябва да има мъжът? Да се разведе ли?

# 73
  • Мнения: 1 253
Аз въобще не виждам лъжа тук. Той наистина има финансови проблеми (взима заеми), а връзката му е струвала пари. Грозна, не много романтична история, но поне откровена. Зарязаната любима практично прибира бившия мъж, защото и трябват пари. Той отива при жена си, защото тя не му струва пари. Връзката им звучи като сделка, не като любов.

# 74
  • София
  • Мнения: 17 592

А какво значение има? Какво ще каже? Прекратява връзката - и това е окончателно, причините едва ли имат особено значение за резултата, още по=-малко за бъдещето.

Общи условия

Активация на акаунт