Благородната лъжа или жестоката истина?

  • 10 336
  • 74
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 6 797
Не знам дали имам афинитет към такива теми, но просто някакви близки хора ме занимават с такива неща.
Иначе с голямо удоволствие решавам задачи по математика и пиша и в такива теми. 😀😀😀

# 31
  • Мнения: 5 260
Винаги съм за благородната лъжа, ако благородството не е насочено към самия себе си , но в този случай не знам какво да кажа , няма истина и лъжа , тук има простотия ...

# 32
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Това не е благородна лъжа, а страх да си признае, че е смотан.

Иначе за себе си - предпочитам да не попадам в такива ситуации, че после да се налага благородно да ме лъжат. Но пък все още има наивни жени, които обичат да бъдат лъгани благородно, после пълнят подфорумите на самотните зарязани родители, но пък са щастливи, че са излъгани благородно.

# 33
  • Мнения: 12 473
При условие, че става дума за големи хора със семейства, какви илюзии за любов и тн?
При жената явно е интерес, щом е прибрала мъжа си след това.
А той е путьо, защото е измислил много тъпо оправдание.
И не видам защо истината да е жестока? Съвсем нормално развитие на нещата.

# 34
  • Мнения: 54 656
Лиляна, за какви зарязани родители говориш? Жената си има деца и според мен никакви планове за други деца не е имала. Прибрала си нейния мъж даже. Peace
Каквото е могла да вземе от любовника и е плюс.
Даже според мен той е прецакан.
Хич да не се прави на голям тарикат.

# 35
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Лиляна, за какви зарязани родители говориш? Жената си има деца и според мен никакви планове за други деца не е имала. Прибрала си нейния мъж даже. Peace
Каквото е могла да вземе от любовника и е плюс.
Даже според мен той е прецакан.
Хич да не се прави на голям тарикат.
Мисля, че се подразбира, че във втория абзац на поста си вече не говоря за конкретния случай на темата, а като цяло за жени, които се поставят в такива ситуации. не са малко онези, които излизат от такава връзка с деца, зарязани и благородно излъгани, че ще им помагат в отглеждането на децата. Защото жестоката истина е - трябваш ми за известно време да се забавлявам и разнообразявам, после ще си потърся друга и не искам да ми се мотаеш повече наоколо, а благородната лъжа е - всички я знаете, обичам те, ще се разведа, няма да те оставя, искам го това дете(ако има евентуално и такова) и т.н.

# 36
  • Мнения: 54 656
Принципно си права.
И всеки път в такива теми подчертавам, че е много тъпо една любовница да си прави планове да отнеме съпруга и да стане законна.

# 37
  • Мнения: 307
Принципно си права.
И всеки път в такива теми подчертавам, че е много тъпо една любовница да си прави планове да отнеме съпруга и да стане законна.


Тъпо,тъпо,ама познавам съпруги,които се изнесоха от семейното жилище /разбирайки за любовниците на мъжете си/ и в жилището им се нанесоха любовниците, така че шарен свят  Wink

# 38
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
И така до следващата любовница.

# 39
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 722
Принципно си права.
И всеки път в такива теми подчертавам, че е много тъпо една любовница да си прави планове да отнеме съпруга и да стане законна.


Тъпо,тъпо,ама познавам съпруги,които се изнесоха от семейното жилище /разбирайки за любовниците на мъжете си/ и в жилището им се нанесоха любовниците, така че шарен свят  Wink
Това съм го виждала и аз и то не веднъж Simple Smile

# 40
  • София
  • Мнения: 24 839

Тъпо,тъпо,ама познавам съпруги,които се изнесоха от семейното жилище /разбирайки за любовниците на мъжете си/ и в жилището им се нанесоха любовниците, така че шарен свят  Wink
Аз такъв тип благородство, не го разбирам!
Не бих се изнесла, а бих сменила бравата.

# 41
  • Мнения: 2 650
Е, за да се изнесе жената, значи жилището не е било съвсем "семейно"  Peace Иначе темата е с  много подвеждащо заглавие /аз помислих, че се говори за болен човек/, щото  нищо жестоко или благородно няма в това да се  изнесеш от несериозни отношения. Е, ако  беше си казал човека, че скъсва, щото  гърдите на приходящата  са вече прекалено гъбести за неговия вкус...да, малко жестока истина щеше да е, а ако беше допълнил - нищо, ще ти платя една процедура и съм сигурен, че и някой друг ще те хареса - е тва вече е и благородство  Sunglasses

# 42
  • София
  • Мнения: 24 839
За мен, той е постъпил честно и благородно- признал е, че вече не може да я издържа.
Тя също е била наясно кой за какво и как се разплаща в отношенията им, затова без тръшкане си е прибрала мъжа обратно.
Това си е направо хепи енд- без сълзи и сополи, само с молба за заем към авторката на темата, която може да се яви потърпевша , ако не ѝ ги върне. Mr. Green

# 43
  • Мнения: 54 656
Това си е направо хепи енд- без сълзи и сополи, само с молба за заем към авторката на темата, която може да се яви потърпевша , ако не ѝ ги върне. Mr. Green

 hahaha hahaha hahaha

absurT, остроумна си!

# 44
  • Мнения: 1 525
Описаният случай е типичен за мъж, на който му омръзва една връзка. Дали е истина или лъжа, както и да го каже, истината е ясна.
До тук с теб.
Утре ще е друга.

Ако кажа, че предпочитам по принцип 'жестоката истина', не знам дали ще съм честна. Боли, когато я чуеш. Но поне не си губиш времето в догаадки, предположения и надежди.
'Благородната лъжа' за един момент е за предпочитане. И в един прекрасен ден, истината става ясна.
Така че ... Едното или другото, води до един и същи резултат. По различен път и за различно време.

Общи условия

Активация на акаунт