Philips Lumea клуб – за копринено гладка кожа

  • 109 302
  • 1 186
  •   1
Отговори
# 60
  • Лясковец
  • Мнения: 773
Не съм ползвала фотоепилатора но много бих искала,от малка имам проблем с окосмяването и мисля че това ще е добър продукт за мен,кожата ми е нормална с черни косъмчета които при епилиране често растат подкожно и е грозна гледка

# 61
  • Мнения: 1 375
Кожата ми е светла. Окосмяването ми е тъмно русо. Ползвам фотоепилатора за епилация в интимната област. Комбинирам епилация+фотоепилация от около година. Оттогава окосмяването силно намаля. Космите сега са много светли, почти бели, много редки и излизат много лесно при издърпване. Определено съм много доволна.

# 62
  • София
  • Мнения: 10 705
Знаете ли,купих и я върнах. Стреснах се от препоръките,от коментарите на дерматолози. Със светла кожа съм,не изгарям лесно,почернявам бързо,имам много бенки...

# 63
  • Мнения: 9
Здравейте, кожата ми е много светла, косъмчетата тъмни. Използвам Лумеа от няколко месеца, видим ефект имаше след 4-тата процедура. Най-приятно се изненадах когато установих, че ефекта е дълготраен.

# 64
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
моята кожа и светла, косъмчетата може да се каже, че са тъмно руси към кестеняви, при употреба на обикновен епилатор получавам обриви и врастнати косъмчета. Фен съм на марката филипс и имам голямо желание да опитам точно Лумеа като първа среща с фотоепилаторите.

# 65
  • София
  • Мнения: 583
Не съм използвала до сега Philips Lumea,кожата ми е нормална,със тъмни косми,който се налага да епилирам,през 4-5 дена ,дори и на кола маска,да отида,пак растат толкова бързо Sad

# 66
  • Мнения: 2 131
Кожата ми е светла, със светли руси косъмчета.
Много бих искала да изпробвам  Philips Lumea!

# 67
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
Кожата ми е светла, със светли към тъмни косъмчета (които съм правила грешката да обръсна като тийн) и особено на предната част на краката ми - сраснали. Имам проблем със срасналите точно, тях едно по едно ги махам, не ходя на кола маска и разчитам на епилатора у нас...
 bouquet

# 68
  • София
  • Мнения: 710
Имам светла кожа със светли и тъмни косми. Голям фен съм на Филипс. От епилатора през четка за зъби до слушалките, всичко ми е на марката  Peace

# 69
  • Мнения: 462
Имам Lumea от година, кожата ми е бежова с черен косъм. Още след първите процедури косъмчетата станаха по-нежни, светли и по-малко. Единствено триъгълника не се повлиява толкова добре, но продължавам с процедурите, бях ги спряла за лятото заради силното слънце. Това за мен е една от най-добрите инвестиции. Доволна съм от уреда.

# 70
  • Мнения: 2 755
НЕ ЧЕТЕТЕ ЛИ, ТЕМАТА Е САМО ЗА ПРИТЕЖАТЕЛИ НА УРЕДА!!!

# 71
  • Варна
  • Мнения: 301
НЕ ЧЕТЕТЕ ЛИ, ТЕМАТА Е САМО ЗА ПРИТЕЖАТЕЛИ НА УРЕДА!!!


Именно това щях да им напиша и аз!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! То се съсипаха да си казват на коя какви са й космите.... Shocked Shocked Shocked Shockedако е томбола за пе4елене на уреда - добре,ама НЕ Е !Четете бе,хора!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Аз следя темата за да обменя опит с други притежатели на уреда,а не да 4ета на коя какви й били кожата и космите???!!!! И рекламодателя ви го написа на 2-ра страница!

 bouquet

# 72
  • Русе
  • Мнения: 2 613
Кожата ми е светла, но за съжаление косъмчетата ми са направо косми...тъмни и с дебел корен.. Sad

# 73
  • Мнения: 13
Ползвам Lumea SC2009 от април 2016 год.Кожата ми е светла и космите са ми тъмни. Ефекта е задоволителен на места и невероятен на други.Мишниците и триъгълника са гладки и без косми.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 568
Имам Philips Lumea от шест месеца. Ефектът е различен върху различните части от тялото. Под мишниците е супер, но по краката почти без промяна в окосмяването.

Общи условия

Активация на акаунт