Къде в Бургас? (49)

  • 76 355
  • 748
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: X
Момичета, тръгвам към Бургас, да има някакви наченки на топла водица в тръбите случайно? Laughing

# 706
  • Мнения: 4 943
Момичета, тръгвам към Бургас, да има някакви наченки на топла водица в тръбите случайно? Laughing
Нямааа😭

# 707
  • Мнения: 190
Къде рециклират батерии - имам една за винтоверт и две за лаптоп  newsm78
Върти ми се из главата, че съм виждала табела за рециклиране на кръстовището на Билковата аптека - в кооперацията с климатиците.

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 1 879
Някъде в Славейков да слагат копчета тик-так?

# 709
  • Бургас
  • Мнения: 6 981
Къде в центъра правят стенни календари или за бюро със снимки на клиента, но да не са много кичозни.

# 710
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Къде в центъра правят стенни календари или за бюро със снимки на клиента, но да не са много кичозни.
На Тройката, фото Фуджи-нещо си, правила съм със снимка и бяха супер, даже вървят за тях ваучери от Грабо за календари мисля  Thinking

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 6 981
А къде точно се намира? Да не би да е от ляво на входа на платения паркинг под Трията?

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Към тоалетните, в момента срещу Къщичките тези които са в посока площад Баба Ганка.

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
От къде мога да купя манов мед?

# 714
  • Мнения: 5 128
От къде мога да купя манов мед?
Купувала съм от едно магазинче за мед, което се намира в началото на улица "Калоян", откъм "Иван Вазов"  Peace

# 715
  • Бургас
  • Мнения: 890
От къде мога да купя манов мед?
Купувала съм от едно магазинче за мед, което се намира в началото на улица "Калоян", откъм "Иван Вазов"  Peace

На Гурко отвориха едно магазинче, пчелин Милеви, видях, че имат манов мед. Намира се след дюнерите посока центъра.

# 716
  • Мнения: 26
Честита Нова Година на всички!

Може ли да ми препоръчате добър и бърз майстор на мебели. Да работи качествено и на да не забавя нещата, а и да не взима много скъпо.

Благодаря ви!
 

# 717
  • Бургас
  • Мнения: 1 462
От къде мога да купя манов мед?
Купувала съм от едно магазинче за мед, което се намира в началото на улица "Калоян", откъм "Иван Вазов"  Peace

На Гурко отвориха едно магазинче, пчелин Милеви, видях, че имат манов мед. Намира се след дюнерите посока центъра.

Няма по-намръщени продавачи на мед, поне аз не съм срещала. По-нагоре има зеленчуков магазин и аз купувам домати и дядото ме пресреща и почва да ме пита за колко съм ги купила и аз отговарям. |И той почва - ама тия да не са кореком, че такива цени. Като преди това исках да си купя от тях мед и попитах, а той ми не виждаш ли пише и т.н. Това е последно място в града от което ще се купя мед. Много нелюбезни. Бяха на масичка и от скоро влязоха в барачката 5 метра по нагоре

# 718
  • Мнения: 3 947
В Галерията също има фирмен щанд за мед.

# 719
  • Мнения: 1 177
Голямо разнообразие на мед има в магазин Кошерът. Намира се малко под стоматологията - ул. Цар Самуил. Само оттам купуваме и сме изключително доволни. Имат страница във ФБ с точен адрес, снимки и цени.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт