50-та юбилейна тема за томболи, игри, конкурси, награди и подаръци!

  • 67 319
  • 740
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 581
Честита юбилейна тема! Дано счупя каръка и спечеля нещо по_голямо от кутия вафли и чаши Simple Smile

# 16
  • Мнения: 3 547
Петя, може ли тази мисъл на лични, че любопитството ми е голямо   Embarassed

Не се стърпях и вкарах още 5 кода на Милка- ми нищо разбира се.  #Cussing out 35:0

ЛалеHug

# 17
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Благодаря за темичката, Лаленце! Hug И честито за лаптопа, много ти се радвам! Party

От Чупа Чупс много неща спечелих, до преди няколко дни се пънах за бутилка, че само това си нямах, като я улучих и нея, спрях да играя. Laughing

Спечелих и от някаква игра във ФБ на "Захарни заводи" - тефтер и химикалка. Laughing

На Милка съм регистрирала 10 кода май, нещо не печеля. Трябва ли да се пазят там старите опаковки, ако не са печеливши? В смисъл - след като вече съм регистрирала едни 5 кода и не съм спечелила лаптоп, всеки следващ код брои ли се пак за пети и може ли да спечели лаптоп? Или броенето се нулира след всеки неуспешен пети код?! Thinking

На Хипер и Троя дотук съм регистрирала 17 кода, имам една кутия вафли от Троя и три участия (две за дрон и едно за кафемашина).



# 18
  • Sliven, Bulgaria
  • Мнения: 237
От мен едно голямо МРЪН, от никъде нищо, а играя във всички игри. На всички пожелавам да спечелят това, което желаят и много късмет!

# 19
  • Мнения: 2 406
честита юбилейна тема
Бях казала, че няма да участвам за Милката, но .... изкуших се регистрирах 3 кода и естествено нищо  Crossing Arms

# 20
  • Мнения: 10 874
Благодаря за темичката, Лаленце! Hug И честито за лаптопа, много ти се радвам! Party

На Милка съм регистрирала 10 кода май, нещо не печеля. Трябва ли да се пазят там старите опаковки, ако не са печеливши? В смисъл - след като вече съм регистрирала едни 5 кода и не съм спечелила лаптоп, всеки следващ код брои ли се пак за пети и може ли да спечели лаптоп? Или броенето се нулира след всеки неуспешен пети код?! Thinking
Благодаря ти! Hug
Нови пет кода трябват, ако искаш да играеш за лаптоп и съответно три за пуф.
Опаковките аз ги пазя, макар че едва ли има смисъл, предвид горното, но така съм си решила още преди време и пазя всичко поне до края на играта. Peace

# 21
  • Сандански
  • Мнения: 1 698
Лале, благодаря за новата тема  bouquet

Получих си суитчерите от Престиж, бързи са. Не са лоши като качеството наистина не като на вафлите, с цип са. За жалост няма да има за ММ, понеже Л ще му е малко  Crossing Arms
Може ли снимка отпред и отзад от някой вече получил своя суичър?  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 1 521
И аз с кутия вафли от Троя.
Чакам и колонките от близалките. Simple Smile

# 23
  • Мнения: 9 487
Късмет на всички  Flowers Four Leaf Clover

Лаленце-благодарско отново за темата! bouquet

Откакто получих една смотана колонка от чупа чупс, вече не им играя за боклуците Crossing Arms..и като цяло не участвам във ФБ игри, и такива, чиито награди не ме кефят.

# 24
  • добрич
  • Мнения: 339
 ura
Късмета нека бъде с всички нас,
Късмет- тук всеки нека да получи,
Лаптопи да се сипят всеки час,
с пуфове и вафли да се похвалят всички!

Кой какво иска  - нека го спечели,
И после тук той да ни довери!
Всички неговата радост нека споделим
И още много по 50 да преброим!

Последна редакция: пт, 14 окт 2016, 11:41 от iskra1920

# 25
  • София
  • Мнения: 1 522
Лаленце  Hug
Да се запиша с термо чаша от вафлите и кутия вафли Simple Smile
Моля ако някой разменя суичера от вафлите пишете ми Simple Smile Имам много награди за размяна Simple Smile Благодаря Ви Simple Smile

# 26
  • Мнения: 19 028
Щом е с цип суичъра, искам и аз, вече, очаквам някой да каже как е като размер

# 27
  • при късмета
  • Мнения: 24 062
Честита юбилейна тема! За всички да има много и големи награди!
Лаленце, благодаря за труда и настроението в темата!

Честита юбилейна тема! Късмет на всички!  party002

Може би разнасят първо суичърите и останалите предметни награди, а вафлите ще дадат чак към края на играта?
Скрит текст:
(минава ми една мисъл за вафлите, които ще дават като награда, но не искам да я споделя, за да не я прочетат организаторите)
Скрит текст:
Мислиш, че наградите ще могат да участват в играта ли?

Аз чакам само кутията вафли и дрона от Хипер, продължавам да играя, че искам суичер.
И на Милка имам кодове, не знам кога да регистрирам. От тази игра и малка награда нямам. Ама за лаптоп играя, де. Да измрънкам по този повод, мрън
ura
Късмета нека бъде с всички нас,
Късмет- тук всеки нека да получи,
Лаптопи да се сипят всеки час,
с пуфове и вафли да се похвалят всички!

Кой какво иска  - нека го спечели,
И после тук той да ни довери!
Всички неговата радост нека споделим
И още много по 50 да преброим!

Grinning Поздравления, хареса ми

# 28
  • Мнения: 10 874
ura
Късмета нека бъде с всички нас,
Късмет- тук всеки нека да получи,
Лаптопи да се сипят всеки час,
с пуфове и вафли да се похвалят всички!

Кой какво иска  - нека го спечели,
И после тук той да ни довери!
Всички неговата радост нека споделим
И още много по 50 да преброим!

smile3501
Моментално отива в първия пост! Heart Eyes

За получаване имам часовник от Теди, суитшърт от Хипер/Споко и лаптоп от Милка. Вероятно скоро ще пристигне часовникът, че имам имейл от Теди, че са пратили награда онзи ден, а само него чакам, раницата вече я получих.

# 29
  • Русе
  • Мнения: 2 611
Добре заварили в новата тема!!
Нека е много къметлийска за всчики!
Присъединявам се към, искащите снимка на суитчера  bowuu А за стихотворението..моите поздравления!!
В Лидъл вчера видях кутия за талончета за винен уикенд, звучеше добре, но не се загледах колко вино трябва да купиш, за да участваш Laughing, е да не стане и дебела /от фафли и шоколади/ и пияна Joy

Общи условия

Активация на акаунт