Ядоха ли .........

  • 2 421
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 732
Ядоха ли децата ви яйца днес? Моето отказа -миришело и ooooh!. newsm78

# 1
  • София
  • Мнения: 1 951
Да!Ядоха също и домашен козунак

# 2
  • Мнения: 1 526
С повече кеф ги чукаха, но и поизядоха по едно. Виж козунак не искаха newsm78, странно а уж обичат сладко!

# 3
  • София
  • Мнения: 6 182
Моята си хареса едно падпадъче (идеално за размера на ръчичката и). Първо го облиза хубавичко отвън. После си го стисна и излезе на разходка с него. Естествено докато го стискаше то хубаво се напука. По едно време взе да го рови с пръст. Махна едно парче черупка, но аз не и дадох да си го хапне. И се започна дълбаене навътре в яйцето с показалец и облизване на пръста. После го размачка хубаво и накрая си обърса ръцете в сукмана Mr. Green Това и беше яденето.

# 4
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Ааа,той не яде яйца smile3512,но това не му попречи да изпочупи доста.. easterИначе яде козунак.

# 5
  • Мнения: 2 818
Не, много й беше мерак да ги бели, обаче не знам защо е решила, че вътре трябва да има бонбони newsm78 Изобщо не погледна обеленото яйце, нито жълтъка му....

# 6
  • София
  • Мнения: 2 530
Не Яде нито козунак, нито яйце. Confused

# 7
  • Мнения: 10 758
И ядоха, и се чукаха  bouquet

# 8
  • Мнения: 2 732
Не, много й беше мерак да ги бели, обаче не знам защо е решила, че вътре трябва да има бонбони newsm78 Изобщо не погледна обеленото яйце, нито жълтъка му....
Ами нали има едни яйчица в които има бонбони и за това сигурно -някой и е купувал може би Flutter

# 9
  • София
  • Мнения: 39 761
Да, яде... макар, че докторката я постави на диета. Хапна си само белтък, желтък по принцип не обича.

# 10
  • Мнения: 3 164
 и моите синковци си хапнаха порядъчно  chef кеф яйчице, кеф им козуначе.

# 11
  • Мнения: 2 732
и моите синковци си хапнаха порядъчно  chef кеф яйчице, кеф им козуначе.
Браво на тях .А с чашките как е малчо Wink

# 12
  • Мнения: 7 837
Не пожела. Но пък чукна цели пет. Едното дори го стъпка  Crazy

# 13
  • Мнения: 2 732
Не пожела. Но пък чукна цели пет. Едното дори го стъпка  Crazy
А за чукането с тях нямаше проблеми  Crazy Flutter

# 14
  • Мнения: 3 164
и моите синковци си хапнаха порядъчно  chef кеф яйчице, кеф им козуначе.
Браво на тях .А с чашките как е малчо Wink

уф, зле , зле и пак зле ooooh!

# 15
  • Мнения: 2 732
и моите синковци си хапнаха порядъчно  chef кеф яйчице, кеф им козуначе.
Браво на тях .А с чашките как е малчо Wink

уф, зле , зле и пак зле ooooh!
еееееее няма ли подобрение  Sad-жалко .моята взе да се налива със сок но само навън в къщи не близва Flutter

# 16
  • Мнения: 1 214
С половин яйце се отчитаме ние , но не миряса докато не очука почти всички яйца и , докато не ги обели   Laughing

# 17
  • Мнения: 607
Не-отказа ми.Не и се ядяло.

# 18
  • Мнения: 2 732
С половин яйце се отчитаме ние , но не миряса докато не очука почти всички яйца и , докато не ги обели   Laughing
мале и кой ги изяде като ги е обелила всичките Mr. Green

# 19
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Гризна леко от яйцето и каза "Ганно!"  Mr. Green. Не е яла яйца от поне половин година, чудя се какво да я правя...

# 20
  • Мнения: 1 214
С половин яйце се отчитаме ние , но не миряса докато не очука почти всички яйца и , докато не ги обели   Laughing
мале и кой ги изяде като ги е обелила всичките Mr. Green

Още никой  Laughing В хладилника имаме от спуканите при варенето и  чукнати днес.Сега вече и трети вид обелени .Чудя се какво да ги парвя  newsm78

# 21
  • Мнения: 2 732
Гризна леко от яйцето и каза "Ганно!"  Mr. Green. Не е яла яйца от поне половин година, чудя се какво да я правя...
Ами какво -нищо Rolling Eyes

# 22
  • Мнения: 2 732
С половин яйце се отчитаме ние , но не миряса докато не очука почти всички яйца и , докато не ги обели   Laughing
мале и кой ги изяде като ги е обелила всичките Mr. Green

Още никой  Laughing В хладилника имаме от спуканите при варенето и  чукнати днес.Сега вече и трети вид обелени .Чудя се какво да ги парвя  newsm78
Яж яж Mr. Green

# 23
Мойта маймунка си изяде първото яйце половинка(защото първото винаги се дели с някой  Rolling Eyes) и после веднага каза
А сега вече мога ли да изям цяло #Crazy Намери си един калцок и недаваше никой да и го пипне голям смях пада като се приближиш до него Joy Joy Joy Joy Joy Аколко яйца счупи добре че бяхме боядисали повечко Flutter

# 24
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Да, но успях да огранича броя им до две. Днес пащ ще има борба Mr. Green

# 25
  • Мнения: 1 645
Не  Naughty
Моят яйца не яде

# 26
  • Мнения: 124
Искаше ми се да и дам,но сме още малки baby_neutral

# 27
  • Мнения: 1 214
С половин яйце се отчитаме ние , но не миряса докато не очука почти всички яйца и , докато не ги обели   Laughing
мале и кой ги изяде като ги е обелила всичките Mr. Green

Още никой  Laughing В хладилника имаме от спуканите при варенето и  чукнати днес.Сега вече и трети вид обелени .Чудя се какво да ги парвя  newsm78
Яж яж Mr. Green

Абе ще ям , ама не чу ли какво казаха по тв-то.По 4 яйца на седмица може да се изяждат.Не повече.

# 28
  • Мнения: 7 474
Изплю го с отвращение ooooh!

# 29
  • Мнения: 2 732
С половин яйце се отчитаме ние , но не миряса докато не очука почти всички яйца и , докато не ги обели   Laughing
мале и кой ги изяде като ги е обелила всичките Mr. Green

Още никой  Laughing В хладилника имаме от спуканите при варенето и  чукнати днес.Сега вече и трети вид обелени .Чудя се какво да ги парвя  newsm78
Яж яж Mr. Green

Абе ще ям , ама не чу ли какво казаха по тв-то.По 4 яйца на седмица може да се изяждат.Не повече.
Не не съм чула  ooooh!-ама на мен нищо ми няма като съм изяла повече от 4.Защо е тази бройка ?

# 30
  • Мнения: 14 133
Да и козунак, също.

# 31
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
Хапна много малко от едно яйце (обаче имаше огромното желание да търкаля и мята яйца) и многоооо козунак.

# 32
  • Мнения: 1 809
Да,изяде 2 яйца и искаше още  Grinning от козунака не пожела да опита даже  Rolling Eyes

# 33
  • София
  • Мнения: 6 798
Не... не иска да яде яйца  Rolling Eyes

# 34
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Моите не обичат яйца. Диванетата се натъпкаха с кюфтета! ooooh!

# 35
  • Мнения: 14 654
цецо не обича яйца,само ги боядиса и после изпочупи.козунак също не яде

# 36
  • Мнения: 1 113
След като изпочупи повече от половината, каза: "Мамо, ти нали знаеш, че не ям яйца. Но пък мога да ги обеля!". Ей, това е нейният принос към великденската трапеза - начупи и обели яйцата Mr. Green Като я подканих да си вземе козунак пък каза: "Искам пица!" ooooh!

# 37
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Яяяяде.... Rolling Eyes Обаче яде само белтъка - може и да е по-добре така...

Беше готова и 3 да изяде, но...  Naughty мама не даде.  Mr. Green

Най-харесва процеса на чукането и беленето.  Laughing

# 38
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Ааа,той не яде яйца smile3512,но това не му попречи да изпочупи доста.. easterИначе яде козунак.
Също Rolling Eyes

# 39
  • Мнения: 4 187
Хапна и то доста  Rolling Eyes, ама не се излиза на глава с нея !

# 40
  • ново
  • Мнения: 5 962
Мойта щерка не яде яйца, независимо как са приготвени, но заради Великден трябваше да опита и се споразумяхме на половин белтък Crazy Козунак обаче похапна Simple Smile

# 41
  • Мнения: 7 430
Хапна си дроб - сармичка и козунче, но яйца нещо не долюбва Wink

# 42
  • София
  • Мнения: 3 421
  Да, ядоха!
  Малкият в неделя изяде 5 яйца и се наложи да ги скрием и който искаше яйце си го изяждаше тайно, защото Люби като видеше и започваше да реве и да се тръшка, че иска още. Той иначе не хапва кой знае колко(да не кажа, че не яде направо), но сега какъв беше този зор за яйца не разбрах newsm78
  С дъщерята хапнахме по едно и се обринахме(алергични сме, но и двете много обичаме яйца).
 

# 43
  • София, Дървеница
  • Мнения: 707
Хапна си само белтък, желтък по принцип не обича. И козунака не му хареса.. Wink

# 44
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Яйца Рони яде в големи количества Wink, козунак хапна също - но най-изненадана останах, че се нахвърли на агнешкото месо (не очаквах да го хареса) Mr. Green....

# 45
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Ох, баткото май е хапнал доста яйца Rolling Eyes(беше на гости у баба си) и сега му излязоха пъпки. Ех тези баби, нали не могат да отказват. Сега аз трябва да се справям с последиците, дано му минат бързо, че постоянно го сърби. Confused

# 46
  • Мнения: 55
Моите сладурчета боядисваха. С много зор опазих яйцата до Великден. В неделя се чукаха все едно за първи път виждат шарени яйца и ядоха - по 2-3, но не всички с жълтъците. Party

# 47
  • Мнения: 22 884
С повече кеф ги чукаха, но и поизядоха по едно. Виж козунак не искаха newsm78, странно а уж обичат сладко!
Peace

# 48
  • Мнения: 967
Хапна една хапка яйце и веднага я изплю. Даже с една салфетка започне да си бърше взика и устата отвътре да махне и последните яйчени остатъци Laughing

# 49
  • Мнения: 2 000
Митко и яйца, и козунак яде. Дори много му се усладиха яйцата и само викаше, че иска още, но мен ме достраша да му дам повече от 2 за един ден.

# 50
  • Мнения: 442
мила изяде едно яйце с черупките  Crazy. радост само се омаза.

# 51
  • Мнения: 2 732
мила изяде едно яйце с черупките  Crazy. радост само се омаза.
Как с черупките  ooooh!-сладко ли и е било  Joy

# 52
  • Мнения: 418
Не яде , само гризна и изплю и с козунака същата работа . Иначе да се чука с яйца голям мерак . Ама се чука докато черупката стане на сол  Confused

# 53
  • Мнения: 3 042
Да ядоха и яйца и козунак и двамата.

# 54
  • Мнения: 1 671
На малкия в попарката, баткото се излъга с един жълтък. Обаче до сутринта на понеделник бяха ми останали едва  5 здрави яйца #2gunfire На връх Великден баткото обядва курабийки с хляб и кисело мляко...
проста да палудеешь... #Crazy #Crazy #Crazy

# 55
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Яде предимно козунак. Яйцата само ги опита.

# 56
  • Мнения: 1 370
Не ще и да ги погледне яйцата

# 57
  • Мнения: 8 505
Ооо,да!
Не съм и очаквала друго,тя яде всичко.

# 58
  • София
  • Мнения: 1 352
Умират за яйца - и двамата от три дни не са се спрели  Twisted Evil

# 59
  • Мнения: 1 446
Не яде яйця и козунак за сметка на курабии.

# 60
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Ядоха и още как...Даже Василена чукаше и белеше за всички /направо се специализира, много е добра Grinning/. Не съм и очаквала друго - те са всеядни.

# 61
  • Пловдив
  • Мнения: 709
Ядоха, чукаха, чупеха, ровеха в тях, белеха и боклуци правеха.
Най-накрая свършиха!!! Laughing

# 62
  • Мнения: 8 917
Повече козунак хапна Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт