След Великденска седмица 24 - 30.04.2006

  • 3 659
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
Mama Strumpf,
това за коремните преси сега чувам. Не съм знаела вобще за такова нещо.
Как тогава да се поддържа стегната линия. Предложиха ли някакво упражнение? Също, това само за бременни и раждали жени ли се отнася, или по принцип, при жените, които правят коремни преси?  newsm78 че аз таман от снощи съм решила да влизам във форма за това лято  Sunglasses трябва да знам ... Sunglasses

# 76
е, това е искала, maimunka, да се храни вече сама! сладур!!!

# 77
  • Мнения: 7 914
mama B , страхотни подаръци си накупила  smile3501 Представям си как ще се радва Гого!

Tatjana
Hug - за вчерашния ден! Чудесни новини за Германия.. и особено като ще сте заедно с е прекрасно newsm68 !

maimunka , явно бебчето ти искам бързо да поратсне и да е справя самичко  newsm10

Mama Strumpf , хайде дано бързо да се справите с лъжичката! Hug

# 78
  • MERIGNAC, FRANCE
  • Мнения: 1 551
Маймунка, и аз му давам лъжи4ка, но той запо4ва да бърка в купи4ката с пюре и после удря по масата и хвър4и навсякъде  ooooh! . Въобще не я ориентира към устата си, а ако аз го направя, въпреки 4е той държи лъжи4ката, пак не иска да яде  Sad

Кафе, това е при вси4ки жени. А кине-то ми показа упражнения, заместващи коремните преси, като изходното положение е подобно, но движенията са с малка амплитуда, наподобяващи каланетика.

# 79
  • в шоки-land
  • Мнения: 3 765
Маймунка, и аз му давам лъжи4ка, но той запо4ва да бърка в купи4ката с пюре и после удря по масата и хвър4и навсякъде  ooooh! . Въобще не я ориентира към устата си, а ако аз го направя, въпреки 4е той държи лъжи4ката, пак не иска да яде  Sad

а3 махнах льжицата и сега маже с прьсти ooooh! Whistling...но пьк не сме имали особени проблеми с папането....един ден докопа малко каша, паднала на лигавника, и 3апочна с ма3ането Crazy...но хубавото е, че докато се маже, а3 го храня бе3 проблем  Grinning....

# 80
  • Мнения: 5 183
Привет, мацки!!!
Ей ме на - отпо4инала, заредена с нови сили. То беше лагер - ме4та!
Прекарахме си 4удесно, а децата се налудуваха до насита. Бяхме общо 85 4овека. Правихме походи, екскурзии, ловихме риба /Томи хвана цели 5/, карахме каяк/само мъжете, аз - не/, разхождахме се, катерихме се, имахме трежър хънт за децата, всякакви игри, даже рождени4ка имахме, която навърши 4 годинки ... Беше много хубаво. Времето и то беше с нас:) Валя доста, но все ве4ерно време.
 Гледам доста сте писали ... а и Татянка е на линия, 4е и Миленката видях на фото - сладурката на мама и тати. Нямах време да из4ета вси4ко. Скоро мисля да наваксам.

# 81
  • Мнения: 7 914
Привет, мацки!!!
Ей ме на - отпо4инала, заредена с нови сили. То беше лагер - ме4та!
Прекарахме си 4удесно, а децата се налудуваха до насита. Бяхме общо 85 4овека. Правихме походи, екскурзии, ловихме риба /Томи хвана цели 5/, карахме каяк/само мъжете, аз - не/, разхождахме се, катерихме се, имахме трежър хънт за децата, всякакви игри, даже рождени4ка имахме, която навърши 4 годинки ... Беше много хубаво. Времето и то беше с нас:) Валя доста, но все ве4ерно време.
 Гледам доста сте писали ... а и Татянка е на линия, 4е и Миленката видях на фото - сладурката на мама и тати. Нямах време да из4ета вси4ко. Скоро мисля да наваксам.

Чакаме снимкиии  smile3521 smile3503

# 82
  • UK
  • Мнения: 1 334
а, и при нас хвърчи манджа  Grinning аз слагам под столчето една голяма мушама- сигурно не се казва така, но на това ми прилича, от някакво детско списание я имам, а на нея и слагам лигавник с ръкави-дето е като блузка и я покрива цялата. Масичката я махам, за да няма къде да удря и така. Абе борба е  Laughing
Майка, давай снимки  Grinning

# 83
  • Мнения: 2 959
Привет и от мен, Момичета!

Добре дошла на Майка! Много се радвам че сте изкарали така добре. Къде беше лагера? В хотел ли бяхте или хижа? Разкажи по- подробно, моля ти се! Hug Целувки за малкото рибарче- Томи. Heart Eyes

Мамо Щтрумпф, относно коремните преси, аз знам че са вредни при бременност, а дори наскоро четох че ги препоръчват за стягане на коремните мускули защото са най- простите упр-я и за тях не е необходимо спец. уреди, но кои знае всъщност. newsm78
....на някой да му се е слу4вало бебето да отказва да се храни с лъжи4ка?...
Предполагам на всички дечица им се е случвало това. Но на възрастта на Тони, е лесно да му отвлечеш някак вниманието и да му бутнеш лъжичката в устата. Аз в такъв случай предлагах гърдата, така че няма да съм ти от полза, съжалявам. Heart Eyes Желая Ви много слънце и топло време да имате утре в далечна и мечтана Франция. Hug

Мамо Б, страхотен подарък си спретнала на Гогата. И моят племенник на нег. възраст си падаше по страхотийте- дори търсехме по едно време скелет в "Toys-Я- Us", но всичко се надживява.

....Мноооого съм доволна, zаЩото хем Ще се местим у немско, хем Ще ни помогнат финансово zа преместването, хем Ще сме zаедно тримата до краят на годината, хем мъжът ми Ще работи по неговият проект. Идеално реШение просто ...
Татянка, много се радвам че нещата при вас са се подредили както искаш. Виждаш ли, всичко става, но трябва време. Heart Eyes

Звездичке, как е при вас времето? Нацъфтяха ли вече лалета, защото в БГ са разкошни?

....а тенденция 3а отбиване няма никаква ...
Амей, това да се чува. Hug Дай си още 2-3мес, и после пак ще говорим за отслабване. Peace

.... че аз таман от снощи съм решила да влизам във форма за това лято ...
Кафе, ама то има време до лятото.

....Накрая и дадох една лъжица да се храни сама..... аз помагам с друга лъжица, но тя се прави, че не забелязва
Маймунка, представям си какви сте сладури и двечките с двете лъжици. Heart Eyes

Дидка, къде се загуби днес? Вчера беше на Даничка автобусното кръщене- за първи път я качих на автобус, и не беше зле. Hug

Бъдете здрави и много слънце и усмивки ви желая!

# 84
  • Мнения: 7 430
Добро утро приятели любими Hug

Вчера след рожденния ден се прибрахме и аз като примерна домакиня започнах да пера, чистя и т.н., че не се знае кога ще се появи дребчо, а и другата седмица посрещаме едни познати, които идват тук и трябва всичко да е на ниво newsm10

Днес мисля да поизпера някои дрешки на бебето, че като чета майките от отчетната темичка вече са готови с приготовленията на бебоците си Mr. Green а аз - тц newsm09

Мамо Б - страхотни подаръци - Гогата много ще се зарадва  Heart Eyes

Казвам Здравей на кафе   bouquet аз май не те познавам newsm78

Ели, съжалявам за случилото се, милата Бадемка - да я нацелуваш от моя ВикТорио по бузките Two Hearts

Добре си се завърнала Майка  newsm51 чакаме документация със снимки и да ни разкажеш по-подробно за преживяванията си Wink

Татянка - страхотни новини newsm03

Отивам да пооправя и като сЪ поИзмоРЪ - пак ще ви навестя Hug

...ох, ако знаете какви сме скици с МирОто - той в едната стая - аз в другата и си чатим newsm62


# 85
  • Мнения: 980
едно набързо здрвейте и от мен. Hug
 пускам ви само един виц и пак заминавам. Правописните грешки са умишлени! Naughty

ЦЕНОРАЗПИС НА СЕЛСКИ ТУРИЗЪМ
Те го и ценорасписо като у скобите съм турил пояснения за по наясно.

ЦЕНОРАСПИС
Спане
У одаята с исглед накъмто барата - два лева на креват.
У идаята с исглед накъмто дворо - един и педесе пак на креват.
(и двете такси са независимо за мъжко ели за женско ама ако некоя ми фане окото моем да напрайм остъпка некакви процентове )

Ядане
Закуска - пържени филий с кисело млеко една паничка.
Обет - пържена лютеница, пръжки с боб, картофена чорба и компот (секи път е различно само компота е секогаш. )
Вечера - яйцета на очи ели брукани (секи път е различно) и ена малечка шльокавица по желание на клиенто с мезе тоершиа а летоска домат ели краставица. Сичко на едно - два и педесе секи ден.

Хигиенски нужди
Ако некой му се прикъпе слочайно може летоска у барата а зимъска у цинково корито с ладка вода от котел. И у двата случая претвиждаме търкане на гръб с кисе от назе. Ако некой си мие зъбитеда си носи паста що у Добролево немаме. Ние заран като се нажабурчиме с шльокавица и не завъждаме микробе ебаси.
Нужник си имаме у дворо и е екологически исправен. Секи път като се размерише та почне да  люти на очите му фъргам вар. За него таксата е двайсе стотинки на исхождане става дума за голема нужда. Иначе пикането може да стане и у дворо за бес пари ама гледай да не е у насадено ебаси.

Торизам и други заебавки
Отиване (и завръщане) до гората за гъби ели е така само за пасодка с придрожвач (язе) - един лев натам и един лев навам става въпрос за пеша. Ако е с яздене на магаре таксата е секи път различно що требва да го пазарим от друк, що мойта магарица Живка е проклета и мойе да стане некой сакатлък ебаси. Ама нема да се върже повече от два лева нанатам и два лева нанавам сметам язе.
Посещение на хоремаго с придужвач (язе) - педесе стотинки сичко ама кво си викнеш на Витка ели Благой си плащаш оделно. Ако викнеш нещо и на мене (ама да не е лемонада) таксата отпада. Апа ако тръгнеме си4ки туристе у група един за бес пари ама вие че си се разберете кой ебаси.

Забелешка
Ако дойде чожденец ели чожденка в независимо от каде е в смисал на държава, таксата веднъга се преобръща у еврота по същите цени. И да си бодат превежда4 ебаси.

Добре дошле у назе!
Опознай селото та да обикнеш градо!

 Mr. Green

# 86
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
мале тедсане, страхотно е! Joy Joy
дека го изнамери, ебаси? копвам си го за унуци, ебаси hahaha

# 87
  • Мнения: 980
ами в един бг-вестник Whistling
на Великден бях и аз на селски туризъм и много ми стана мило...добре 4е само не бях в Добролево Crazy

# 88
  • Мнения: 2 959
...А да знаеш как обичам папая ? Определено я предпочитам пред пъпеша...
Звездичке, папаята е разкошен плод. В момента сме на Red Papaya от Карибите/ може би там е сега сезона/, но и пъпеша не пада по- долу. Дава страхотен аромат и цвят на плод. салата. Hug

Ели, чехите интересуват ли се от хокей? Аз вчера научих, че чешкият отбор е един от най- силните в този спорт. А тук Канадците са луди на тема хокей- тук при нас са "Oilers", а в Монтреал са "Les Allouettes". Татито Ви обажда ли се, домъчня ли му вече за мама и Бадемката?

Тедсан, много силна реклама за село Добролево и неговият туризъм, другата година може й да помислим.  Peace

...ох, ако знаете какви сме скици с МирОто - той в едната стая - аз в другата и си чатим....
Дидка, така е като си имате вече два компютъра. Но след 1-2 години ,май и 3-ти ще трябва да купувате за малкият катерач Peace?

# 89
  • Мнения: 980
Дидке,вие с Миро поне сте в разли4ни стаи...
аз  Томаситката го питам по скайпа какво да сготвя за ве4еря, а иначе си седим на метър и половина разстояние един от друг Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт