Февруарче грамове наддава и ритничета раздава

  • 55 316
  • 745
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: X
О, ще чакам Simple Smile И нали знаеш, всичко да мине по план Wink
Hug Благодаря!

# 691
  • Montana, Bulgaria
  • Мнения: 564
Момичета имам ужасни болки в кръста, усещането е за тъпа болка като при цикъл. И е толкова силно, че чак ме кара да ходя до тоалетна. Болките са от сряда, но тогава само един път ми се случи, а от снощи са по веднъж на няколко часа. Когато започне болката, тя трае около 3-4 мин. На ЖК съм в понеделник. Някоя имала ли е подобни болки?
Звънни на наблюдаващия лекар и ако прецени ще те прати на запис на тоновете..  там се вижда ако са контракции. Аз така се бях притеснила преди няколко дни , цяла нощ ме свиваше все едно ще ми идва ,казах на лекарката,отидох на запис и нямаше контракции, оказа се че главата му е слязла надолу и ме притиска 😊

Благодаря!

# 692
  • Мнения: 502
На мен ми бяха поставили епидурална упойка, защото доста време се мъчех и вече имах нужда от обезболяващо. Докато ти я поставят трябва да се застане в една определена позиция и да не се мърда, което е доста трудно, докато имаш контракции.
Първият път анестезиологът не улучи точното място, а се усеща една силна прорязваща болка, от която ми изтръпна единия крак. Вторият път улучи и след това ме отпуснаха болките. Действително поставянето на упойката е неприятно, но не е нещо чак толкова страшно, пак ще искам, ако се наложи.
След това не са ми слагали катетър, просто ме попита акушерката дали искам да се изходя по малка нужда, аз казах да, тя сложи катетър/маркуче и едно легенче, изпишка ме и махна катетъра или маркучето. Това беше.
Доколкото знам при секцио се поставя катетър и спинална упойка, чието поставяне също е болезнено, но не е болка за умиране.
Ще се справим, момичета!!!

# 693
  • Мнения: 14
Привет Февруарски мами!
Имам въпрос Simple Smile
Смятате ли да смените козметиката или "мазилото", което сте използвали по време на бремеността си , след раждането?
Моята мисъл е че досега искахме да направим кожата еластична и разтеглива, но след като съкровището излезе, ще искаме тази кожа да се събере и стегне както преди.
Какво бихте препоръчали?

# 694
  • Мнения: 738
Привет Февруарски мами!
Имам въпрос Simple Smile
Смятате ли да смените козметиката или "мазилото", което сте използвали по време на бремеността си , след раждането?
Моята мисъл е че досега искахме да направим кожата еластична и разтеглива, но след като съкровището излезе, ще искаме тази кожа да се събере и стегне както преди.
Какво бихте препоръчали?
Сега съм с Палмърс против стрий , а после мисля Микса , че ми харесва  Sunglasses

# 695
  • Мнения: 41
Здравейте, момичета.
Какво мислите за козметиката на Hipp?

# 696
  • Мнения: 738
Здравейте, момичета.
Какво мислите за козметиката на Hipp?
Ползвам я за себе си понеже съм с чувствителна кожа.Доволна съм, но за бебка си накупих на Бюбхен  Party

# 697
  • Montana, Bulgaria
  • Мнения: 564
Здравейте! В темата на мартенските мами попаднах на Академия за родители, която ще се проведе на 18.02 в Парадайз център http://parentacademy.bg/parent-academy-2017-sofia/. Би била интересна, но едва ли повечето ще намерим време за нея хаха, но все пак.

# 698
  • Мнения: 32
За козметика съм се насочила към Бюбхен  или хип Wink
Вие започнахте ли да перете дрешките, и ако да, кога? С какви препарати?( Питам понеже се чудя дали не ми е раничко...)

# 699
  • Мнения: 108
Аз последните 2 дни това правя, пера и гладя Simple Smile Изпрах ги с лилавия Тео бебе. Ама много се уморих, добре че повечето са при майка ми и тя ще ги оправи, вече се е заела Simple Smile
Днес забелязвам, че имам някакво безцветно течение, замислих се дали не са околоплодни води? Бях чела някъде за домашен тест с йод, някоя от вас да е чувала или пробвала?

# 700
  • Мнения: X
Аз последните 2 дни това правя, пера и гладя Simple Smile Изпрах ги с лилавия Тео бебе. Ама много се уморих, добре че повечето са при майка ми и тя ще ги оправи, вече се е заела Simple Smile
Днес забелязвам, че имам някакво безцветно течение, замислих се дали не са околоплодни води? Бях чела някъде за домашен тест с йод, някоя от вас да е чувала или пробвала?
Течението е нормално вече в тези седмици, само се включвам набързо да те посъветвам да не правиш бромовия тест и йоденият вкъщи, дават фалшиви положителни реакции (оцветяват се в зелено) и от там може да се шашнем повече. Има тест- амнишур чек, продава се в аптеките и е по-надежден, ако имаш силни съмнения бягай на лекар.

# 701
  • Мнения: 108
Аз честно казано си го имам от месец може би, АГ знае за него, но днес ми се струва че е повече. Мокри ми от време на време.

# 702
  • Мнения: X
Виж малко по-назад постовете ни с Електра, Хоуп и другите с мокри истории. Изкушавам се да мина на памперси вече...

# 703
  • Мнения: 164
Момичета имам ужасни болки в кръста, усещането е за тъпа болка като при цикъл. И е толкова силно, че чак ме кара да ходя до тоалетна. Болките са от сряда, но тогава само един път ми се случи, а от снощи са по веднъж на няколко часа. Когато започне болката, тя трае около 3-4 мин. На ЖК съм в понеделник. Някоя имала ли е подобни болки?
Звънни на наблюдаващия лекар и ако прецени ще те прати на запис на тоновете..  там се вижда ако са контракции. Аз така се бях притеснила преди няколко дни , цяла нощ ме свиваше все едно ще ми идва ,казах на лекарката,отидох на запис и нямаше контракции, оказа се че главата му е слязла надолу и ме притиска 😊

Благодаря!

Мони от какво се оказа болката в кръста .. И мен не боли да не са контракции

# 704
  • Мнения: 364
Дрешки и аз изпрах -ползвам Тео бебе ,не гладя -след сушилня директно сгъвам и прибирам в найлонови пакети .

Общи условия

Активация на акаунт