за повръщането

  • 1 349
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • във фурната
  • Мнения: 596
А пък аз съм в 16 г.с. и още ми се гади и повръщам.При първата бременност всичко спря към 11 г.с.,но сега...незнам,дано да не съм така докрая.Наистина всичко е различно при всяка бременност.Дано при теб всичко отмине по-скоро.Леко бременеене!

# 16
  • Мнения: 578
На мен започна да ми се гади две седмици след като забременях /още даже не знаех, че съм бременна/. Повръщаше ми се по цял ден и изобщо не можех да ям - от сутрин до вечер и през нощта даже. И това до четвъртия месец, когато от повръщане се обезводних и се наложи да ме сложат на системи, защото имах и други проблеми и трябваше да взимам хапчета, които щом изпия и повърна. При всеки си е различно обаче. Имам приятелка, която докато роди повръщаше.

# 17
  • Мнения: 680
чувала съм че ако жената повръща повече ще има момиче а ако повръща по малко ще има момче незнам дали е вярно

явно не е вярно,защото аз повъщах през цялата бременност и по много! Simple Smile

# 18
  • София
  • Мнения: 6 260
Повръщах целодневно от края на първия месец - по 6-7 пъти на денонощие, като понякога се будех и през ноща и пак повръщах! Докторът ми ме увери, че не е страшно, стига да не се обезводня и направя ацетон отново, че тогава ща-неща влизах в болница. Е, размина ми се! Повръщах всичко без вода, свалих близо 10 кг. Трябваше да пия липов чай на малки глътки против обезводняването. За съжаление нищо не ми помогна да спра повръщането (препарати като "Деган" не се препоръчват!), ама като ме ритна за първи път бебето, вече не ми правеше впечатление, че непрекъснато ми е много лошо и все повръщам. Започнах да повръщам само сутрин едва през 6-ия месец. А като родих, съвсем забравих, че съм повръщала. Иначе за цялата бременност качих около 9 кг над теглото преди да забременея,  а Ади се роди близо 4кг. Леко бременеене и имай впредвид, че това, което ти описах, според моят доктор се случва доста рядко!

# 19
  • Мнения: 3 089
до кр. на 5-я месец повръщах. при това само вечер. ще мине с раждането Simple Smile

# 20
  • Мнения: 4 362
Аз съм повръщала само два пъти ,но ми се гадеше най много сутрин и следобед  Rolling Eyes
Правех си препечени филийки и така удържах фронта  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 271
Ами аз не съм повръщала,но ми беше кофти до края на 3м.Нямах некакъв апетит.

# 22
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Повръщах около 10 дена във вторият месец, от всичко ми се гадеше, единството което що годе ми понасяше беше салатка от краставици.А иначе повръщах по няколко пъти на ден, дори и посред нощ

# 23
  • Мнения: 3 069
С големите ми синове не съм имала никакви проблеми, но сега с малкия направо ме разби....
До 4-я месец непрекъснато ми се гадеше и повръщах почти всеки ден.Чувствах се отвратително, все едно съм болна от грип, но слава на Бога премина.
Повелавам ти по-лека бременност Peace

# 24
Здравей и от мен.Ами аз до сега не съм повръщала нито веднъж,даже се притесних в началото защото мислех че нещо не ми е наред понеже много мой познати им е ставало лошо и питах лекарката си,а тя ми каза че това си е индивидуално за всеки организъм така че и при теб сигурно ще е по различно от на всички мами дали ти отговор.Но ми казаха по принцип че кока-кола на малки глъдки разкарвала гаденето и повръщането   newsm78 до колко е вярно така и не разбрах.Но ако искаш ти опитай и кажи дали е така.Дано по скоро ти премине всяко неразположение. HugРадвай се на бременоста си понеже няма по хубаво нещо на света  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт