VIP Brother 2016 - тема 6

  • 242 731
  • 3 530
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 058
Анкета
Кои двама участници бихте номинирали вие? newsm78 не разбрах ..за оставане ли или за изгонване..... Rolling Eyes newsm78

# 31
  • Испания
  • Мнения: 37 503
Анкета
Кои двама участници бихте номинирали вие? newsm78 не разбрах ..за оставане ли или за изгонване..... Rolling Eyes newsm78

Номинациите са за изгонване. Подкрепата - за оставане.  Wink

# 32
  • Луната ни пази
  • Мнения: 3 008
Бих номинирала Ирина и Ути, и двамата са ми непоносими Close
И аз така 👌🏽 Ирина е безпощадно дразнеща за мен, Ути ми стана противен. Бих добавила и Торнев.

# 33
  • София
  • Мнения: 327
Простете невежеството ми. Уж следя /е не от до/, но не рабрах защо и Ути номинирате за изгонване?
За онази злоба ЗлИрина ми е напълно ясно и подкрепям. И даже кака Лили ми стана по-поносима в сравнение с кака Лара. Но за Ути не съм наясно защо.

# 34
  • София
  • Мнения: 5 605
Ирина и Лара номинирам. Освен, че са отвратителни, доста по-интересно става, когато са номинирани!

# 35
  • Мнения: 2 196
Чак в шестата тема се включвам, но никога не е късно за забавление.
Бих номинирала Ирина и Роро, за да е весело.
Ирина добре се разгръща като образ - същи Лукчо е: колкото повече пластове разровиш, толково повече се разсмърдява и залютява.
Роро си го представям като куче, гонещо опашката си. Искам да го видя номиниран.

# 36
  • out of space
  • Мнения: 8 573
Чак в шестата тема се включвам, но никога не е късно за забавление.
Бих номинирала Ирина и Роро, за да е весело.
Ирина добре се разгръща като образ - същи Лукчо е: колкото повече пластове разровиш, толково повече се разсмърдява и залютява.
Роро си го представям като куче, гонещо опашката си. Искам да го видя номиниран.

Бианка  Laughing Hug

# 37
  • Мнения: 3 154
Някой се чудеше защо нямат законен брак с Иван. Може би е сложно, заради  огромни кредити, които теглят тандема И&А (вероятно!!!!). Само така си обяснявам лепсата на брак. Ако нещо стане-тя да НЕ е СЪдлъжник, може би!

Абе нямам си работа, та ви чета и си мисля Wink

Или да не е съсобственик, ако стане другото нещо.  Wink

Скрит текст:
Големите им кредити, ако ги имат най-вероятно са фирмени - съдлъжници са съдружниците, а не съпругите. Така мисля  Peace   
 

@ Бианкааа Hug 

Отлагам отписването от темата.  Simple Smile

 

# 38
  • Мнения: 4 185
Ирина и Лара. От последните епизоди ми станаха ясни и не желая вече да ги гледам. Предполагам на Лара вече й е станало ясно, че трябва да е послушна дружка и да ни показват колко са dancing "добри приятелки", а нема нужда.
Има хора, като Надя и Михов, които могат да ни покажат.

Последна редакция: пн, 17 окт 2016, 00:03 от moe mnenie

# 39
  • Мнения: 2 196
Много ми е драго и на мен - както всеки сезон, пак ще се повторя: Брадърът без темата тук ми е интересен колкото "Бразди".
Само за да не спра да го гледам, се записвам. Иначе ми иде да им бия по един шамар за центровка и да ги пратя да кОпат картофи.
/ без Миглена и Надя /
Направо искам да пуснат Къци вътре, вместо да си посипя главата с пепел, лично ще му меря кръвното. Чак с умиление се сещам за него.

# 40
  • София
  • Мнения: 22 982
Тази седмица гласувам за Ирина и Роро.  Laughing Всеки понеделник номинирам тези,които са ме издразнили най-много през изминалата седмица.  Laughing

# 41
  • Мнения: 4 133
Номинирам Ирина и Лара. Не мога да ги трая, особено Ирина. А и като е номинирана си показва истинската същност, а тя е просто "прекрасна". Как да не иска да я гледа човек. Joy Joy Joy

Вихра в "Споделено с Вихра" разквазваше, че след някакъв ефир се били събрали по женски и си говорели за мъже. И Вихра обяснявала как нейния мъж никога не би й изневерил и тн. А Ирина обяснявала, че всеки мъж изневерява. Но Вихра продължила да говори как Иван не би й изнверил, той не бил такъв бля. бля, бля и Ирина й казала " Ще видим, Вихра!" Rolling Eyes Мега нагла!

# 42
  • София
  • Мнения: 337
Записвам се .

Аз бих номинирала пак Лили и Жана като най-антипатични.

# 43
  • Мнения: 2 196
Не че ще стане, но ако са номинирани Ирина и Лара, много искам да намерят повод да излъчат онзи разговор между Лара и Миглена, от първите дни, в който двете си говореха за Ирина и как всяка от тях каза, че с радост би си я взела вкъщи за съпруга, да и готви и шета.
Ще настане в къщата такъв живот, че само си викааам "дано".Simple Smile)))

# 44
  • Мнения: 9 193
Чудно ако не е с протекцията на бб тетка Ирка, защо 4 човека седят и трият във фейса всяко негативно мнение за нея...
сакън като излезне и види как са я "хранили" с народна любов, да не се развали роднинството ли Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт