VIP Brother 2016 - тема 6

  • 242 968
  • 3 530
  •   1
Отговори
# 3 495
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
След майка си, била от най- добрите жени- шофьори в София.  Joy Joy Joy Кръстя се!

# 3 496
  • Мнения: 68
кой е този Лео? Може ли някоя снимка? Благодаря Simple Smile

# 3 497
  • Мнения: 69 282
Някакъв балетист май..

# 3 498
  • Мнения: 3 819
кой е този Лео? Може ли някоя снимка? Благодаря Simple Smile
Нашиши в гугъл "Лео и Жана" и виж.

# 3 499
  • Варна
  • Мнения: 1 210
кой е този Лео? Може ли някоя снимка? Благодаря Simple Smile
Това ми прозвуча като "Абе, кой е този Тео?"  Joy майтап

# 3 500
  • Мнения: 5 955
Как излъга, че не е била задържана! На една от снимките в интернет ясно личат белезници.

# 3 501
# 3 502
  • Бургас
  • Мнения: 4 110
Лео много страшен бре

# 3 503
  • Мнения: 68
Отвратителен тип за мен, но за всеки влак имало пътници. Благодаря на всички за разясненията. bouquet

# 3 504
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 540
На нищо не прилича този Лео.

# 3 505
# 3 506
  • Мнения: 69 282
По-добре Тео май hahaha

# 3 507
  • Мнения: 14 840
И той с белезници се е уредил.

# 3 508
  • Бургас
  • Мнения: 4 110
ама Лео бил всъщност Леандер Франсиско Янес
Лео твърди пред столичен таблоид, че започва да се друса заедно с нея. Само да не се разделят. И двамата се друсат, докато на него му писва и я кара да спрат. Но Жана не иска и танцьорът казва за приятелката си: „ Тя можеше да издържи без да яде, но не и без дрога. Нашата връзка бе секс, наркотици и рокендрол в двойни количества“.

Атлетичния танцьор осъзнавайки, че пропада и решава да промени съдбата си в друга посока. Започва да мечтае да има семейство и да създаде деца.

Но любимата му половинка вече си има син и не е на тази вълна. Лео спира с дрогата. Започва да си стои в къщи, а тя не се прибира понякога с дни. Танцьорът признава, че това е краят на връзката им. „Жана избра наркотиците пред мен“, споделя бившето й гадже.

# 3 509
  • София
  • Мнения: 23 156
Аз малко да ви върна назад,но искам да питам Явор какво каза при Гала във връзка със случката под чаршафите понеже така и не успях да го гледам.  newsm78

Много е странен този Лео.

Общи условия

Активация на акаунт