VIP Brother 2016 - тема 6

  • 242 794
  • 3 530
  •   1
Отговори
# 3 510
  • Мнения: 69 051
Жана каза,че Явор я бил пипал. А защо тогава главата й беше под чаршафа Mr. Green

# 3 511
  • Мнения: 1 318
Аз малко да ви върна назад,но искам да питам Явор какво каза при Гала във връзка със случката под чаршафите понеже така и не успях да го гледам.  newsm78

Скрит текст:
Много е странен този Лео.

Че се опипвали проучвателно, но нищо друго не се е случило.

# 3 512
  • София
  • Мнения: 23 036
Аз малко да ви върна назад,но искам да питам Явор какво каза при Гала във връзка със случката под чаршафите понеже така и не успях да го гледам.  newsm78

Скрит текст:
Много е странен този Лео.

Че се опипвали проучвателно, но нищо друго не се е случило.

 Joy  hahaha Мерси bouquet

# 3 513
  • Бургас
  • Мнения: 4 076
Жана много лъже, постоянно сменя версии, грам не й вярвам, че ще отказва наркотиците

# 3 514
  • Мнения: 69 051
Това е човек,на който не може да се разчита. И защото на наркоманите не можеш да вярваш и разчиташ,и иначе тя си е супер лабилна и неадекватна.

# 3 515
  • Мнения: 6 417
Сега какво излезе? Баш си е наркоманка и то кокаинова, млатят се с нейния Лео...Аз на нито една нейна дума не вярвам. И не вярвам, че някога ще се спаси от дрогата.
Не са се млатили, а са се бутали.
И без да иска му беше разпорила крака.  Joy   И не сравнявайте Жана със световноизвестните друсалки. Нито е Уитни Хюстън, нито Елтън Джон.

# 3 516
  • Мнения: 4 770
Жанчето е мега зле,много объркана и неадекватна  ooooh! и как лъжеееее #Crazy детето кой го гледа,докато тя изживява любовните си истории тип "бий ме обичам те"

# 3 517
  • Мнения: 17 546
И не сравнявайте Жана със световноизвестните друсалки. Нито е Уитни Хюстън, нито Елтън Джон.
Да не стане Ейми Уайнхаус само...

# 3 518
  • Мнения: 6 417
Жанчето е мега зле,много объркана и неадекватна  ooooh! и как лъжеееее #Crazy детето кой го гледа,докато тя изживява любовните си истории тип "бий ме обичам те"
Детегледачката Симона.

# 3 519
  • Мнения: 9 574
Жана за съжаление само по друсане и по фасони ги е достигнала големите звезди ooooh! Славата ѝ нещо изпреварва постиженията ѝ, много си е повярвала. Whistling

# 3 520
  • Мнения: 1 318
Тя спомена някакво семейство. Капитанови май беше, но не съм сигурна.

# 3 521
  • Бургас
  • Мнения: 4 076
чудя се съпругът на Жана къде е в картинката и как още не й е взел детето

# 3 522
  • Мнения: 2 650
Ох, Бижу, недей така Confused Като беше в Брадъра и говореше за Лео, който бил любовта ѝ и ѝ липсвал...аз мислех, че говори за детето си...пък то  Rolling Eyes Все пак-  дано се оправи това момиче-девойка--жена,  да си се развива с пеенето, да е щастлива с хората около нея / и те да са щастливи/... и накакави интервюта повече !!!

# 3 523
# 3 524
  • Мнения: X
Този Лео по - грозен и от Жана..
И с какви очи тя твърди, че е обвързана, като я видяхме да играе с бастунЯ на недоразумението Бахаров?!

Тоонев и Мира са разведени, нали? Защото на няколко пъти чета "жена му" за нея.

Общи условия

Активация на акаунт