На кая дата ви превеждат майчинство 2

  • 109 113
  • 678
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 8
дали на 1 ще има превод
Силно се надявам, след като е декември да гледат да си изчистят годината и  да ги преведат. Все пак си е четвъртък, а следващия вторник се пада чак  6ти, та едва ли ще ги забавят толкова  Peace
Здравейте, момичета?Нещо инфо има ли кога ще е Свети Паралей този път?На едно място писаха ,че ще е чаакк,на 06.12....

# 91
  • Мнения: 443
Дано грешат. Силно се надявам да е на 1- ви  Praynig

# 92
  • Мнения: 1
Здравейте, последния ми  болничен след раждане изтече на 22.10.2016 , подадени са ми документите на 8.11 по чл 50 и 51 , виждам ги в сайта на НОИ със статус обработва се - изминаха повече от 10 работни дни , според вас кога да очаквам парички за 6 работни дни от месец 10 ? Писах на НОИ и чакам отговор от тях , но се чудя дали има и други мами в моето положение , че се притеснявам дали има нещо нередно ? Дали ще ги изплатят на куп  м.10 и 11  ,имат ли такава практика ? Благодаря предварително .

# 93
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386
Здравейте, последния ми  болничен след раждане изтече на 22.10.2016 , подадени са ми документите на 8.11 по чл 50 и 51 , виждам ги в сайта на НОИ със статус обработва се - изминаха повече от 10 работни дни , според вас кога да очаквам парички за 6 работни дни от месец 10 ? Писах на НОИ и чакам отговор от тях , но се чудя дали има и други мами в моето положение , че се притеснявам дали има нещо нередно ? Дали ще ги изплатят на куп  м.10 и 11  ,имат ли такава практика ? Благодаря предварително .

Тези дни трябва да ти изтичистят октомври.Добре си писала мейл


Момичета,всеки месец обсъждаме кога ще е превода и всеки месец пишем,че да е на първи е много,много малка вероятността.Мислете за 6 ти декември

# 94
  • Мнения: 1 026


Момичета,всеки месец обсъждаме кога ще е превода и всеки месец пишем,че да е на първи е много,много малка вероятността.Мислете за 6 ти декември
Ти направо ме уби  ooooh!

# 95
  • Мнения: 29
Е, как на 6ти, след като трябва да се преведе до 5то число.... Нещо не се връзва  Thinking  Според мен ще си е на 1ви.  Имало е и такива случаи да се превежда още на първата дата, спомнете си.  Wink

# 96
  • Мнения: 227
Утре на 1ви декември ще има превод на майчинство.

Последна редакция: ср, 30 ное 2016, 11:15 от ст@си

# 97
  • Мнения: 789
Супер, благодаря за информацията!

# 98
  • София
  • Мнения: 3 710
Е, ако има за Пловдив ще има и за други градове.Плащането следва да е до 5то число; 6ти декември звучи нелогично...

# 99
  • Мнения: 448
Ще има и за другите градове,защото и за Стара Загора утре ще е превода Wink

# 100
  • София
  • Мнения: 344
Е, ако има за Пловдив ще има и за други градове.Плащането следва да е до 5то число; 6ти декември звучи нелогично...
Плащането се прави до 5 работни дни, а не точно до 5-то число.
Факт е обаче, че обикновено не ги бавят. Днес вече започнаха излизат плащанията в системата, тъй че утре ще има преводи Simple Smile

# 101
  • Мнения: 789
Хм, дали заради това системата им заби? Или само при мене е така?

# 102
  • Сандански
  • Мнения: 76
Момичета,също потвърждавам, че ще има превод.Сега проверих и статусът е, че сумата е изплатена 

# 103
  • Мнения: 789
И при мен вече излезе, утре ще има- за София ще има

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 271
Здравейте и то мен.Четох,четох и тотално се обърках и за това директно питам.
Родих на 1 септември и на 28 НОември ми изтече и последния болничен(135 дни).Интересува ме когада очаквам,евентуално,първото майчинство.Знам кои дни се превеждат парите,така че за това няма да Ви питам.Позната ми каза,че Декемврийските щели да ги пускат до карая на годината,защото трябвало да си приключат с документацията.Има ли нещо вярно,и мен ще ме огрее ли.или да не се надявамтози месец да видя пари.

Общи условия

Активация на акаунт