Носят ли децата ви слънчеви очила?

  • 4 296
  • 96
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 2 332
.....
 И аз съм се ориентирала  кум Полароид, но нещо не моижах да го открия тоя магазин дето е на Попа. Може ли някой пак да ми обясни къде е по-точно, аз го търсих след стария Нотариат посока ул. Раковски, но........
Точно там е. Ето го сайта им, а това е адреса. Може да си се заблудила, защото е малко невзрачно - и аз много пъти съм го пропускала  Laughing.

Баткото носи. Имаше едни на Polaroid, но ги изгуби - много бяха добри.
Сега купих на Disney - имат хубав външен вид, на май нямат УВе защита, въпреки, че на етикета гарантират за такава. За 15 лева - толкова.
Внимавайте с некачествени,без УВ защите,очила.По този начин можете да увредите очите на децата си.Чела съм,че тъмните стъкла без УВ защита разширяват зеницата и така тя се отваря.Но тогава в нея влизат ултравиолетовите лъчи и облъчват ретината.Работата на УВ защитните филтри е да предпазят ретината,след като зеницата се отвори от намалената светлина на тъмните стъкла.Така,че в никакъв случай не използвайте нито вие, нито децата ви некачествени  очила.
Абсолютно е така, по-добре без очила, отколкото некачествени  Naughty.

# 46
  • Мнения: 1 381
Благодаря Роси74. Намерих го това магазинче. Днес се разходих в обедната. Детските очила са по 29 лв всичките. Имат от 1-3 год. и от 3-11 год. Не ги разглеждах много щото трябва и малкия да заведа, но така на бързо няколко ми хванаха окото.

# 47
  • Мнения: 1 381
А някой може ли да кажа колко стуват детските слънчеви очила на Чико?

# 48
  • Мнения: 2 274
 Да, защото е със сини очи и слънцето го дразни! Мъж ми му ги купи преди време от една оптика, но не помня каква е марката! Май бяха Полароид! За съжаление пак трябва да купуваме, защото тези ги затри в училище!

# 49
  • Мнения: 2 534
А някой може ли да кажа колко стуват детските слънчеви очила на Чико?
На Чико са по около 25 лева , със същата поляризирана плака , както са и на Полароид .
Само че на Чико са по-шарени и весели  Party

# 50
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Мойта кифла още е малка за очила, но догодина някъде задължително ще й взема. Дано да не я дразнят и да свикне бързо с тях Praynig

# 51
  • Мнения: 8 505
Все още не.Бях се наканила да купувам,но май и това лято ще изкара с бейзболни шапки.

# 52
  • Мнения: 2 332
Благодаря Роси74. Намерих го това магазинче. Днес се разходих в обедната. Детските очила са по 29 лв всичките. Имат от 1-3 год. и от 3-11 год. Не ги разглеждах много щото трябва и малкия да заведа, но така на бързо няколко ми хванаха окото.
Благодаря за информацията! Simple Smile

# 53
  • Мнения: 545
очила не, но при силно слънце сме винаги с шапка с козирка - засега! ще пробвам и с очила, но  след време. Grinning

И аз смятам, че шапката с козирка е по-добро решение - досега винаги през лятото така съм "оборудвала" сина си и той не е имал претенции. Вярно, че проявява интерес и към очилата, но постоянно ги маха, освен това не му е удобно едновременно и с шапка, и с очила. А за детската градина не мисля, че очилата са много подходящи.

# 54
  • Мнения: 5 500
И аз смятам, че шапката с козирка е по-добро решение
Освен шапка с козирка за лятото слагаме и слънчеви очила, много светли очи има и като блести слънцето нищо не вижда.

# 55
  • Мнения: 3 810
Да, защото е със сини очи и слънцето го(я) дразни!
Препоръча ни го очната лекарка.
Нашите са на ТСМ

# 56
  • Мнения: 1 645
. Днес се разходих в обедната. Детските очила са по 29 лв всичките.

Ето , аз си знаех че в София са по - евтини, и то доста.

Пак нямам късмет.

# 57
  • Мнения: 3 153
Носи е относително казано, но се задържа с тях поне за снимка:

# 58
  • Мнения: 544
Аз нося Полароид и малкия си ги слага нищо, че са му големи...
Мисля в най-скоро време да му взема детски

# 59
  • Мнения: 922
 Аз нося постоянно когато сме навън, защото очите ми са светли и просто невиждам без очила. Дали за това или защото му пречи слънцето, но малкият и той много обича да носи очила.
Ще купуваме на Полароид, 40 лева на магазина на Мария Луиза. Миналата седмица щяха да получават, нови видиве.

Общи условия

Активация на акаунт