Енгин Акюрек в нови и стари проекти – Тема 342

  • 70 619
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 23 308


Така беше преди "КРА" - сега очаквам нещо коренно различно...

Момичета  Two Hearts едва ми се зареждат страниците, снимките които са в постовете също имам проблем да ги виждам. Може би е само при мен така. Ама и интернета ми е като лампа в дискотека - светне/гасне... направо съм  Shocked Сигурно ще е виновна  луната  Naughty
Затова ви казвам лека отрано и хубави сънища. Дано утре добрите новини да продължат.

# 691
# 692
  • Мнения: 1 469


Добър вечер, момичета! Hug

Да ни е честита новата партньорка!  newsm44 Аз не съм я гледала никъде все още, но визуално ми харесва доста! Красавица е, спор няма...Прекрасни колажи и гифове са сътворили феновете и един до друг Енгин и Фахрие изглеждат страхотно...и това са само снимки. Какво ли ще е като им видим визиите! Смятам че е възможно, Енгин да е поставил условие, че иска силна партньорка, за него това е най-важното, не му трябва някоя, която да си каже репликите и да е изкуствена...
Другата актриса също не съм я гледала, но и тя е много симпатична, но доколкото разбрах не е сигурна, а само спрягана за ролята...Сигурно вече са избрали почти целия каст и предполагам че другият месец почват снимките, а след НГ веднага и сериала Simple Smile Нямам търпение...Единствено съм тъжна, затова че Енгин не се показва, ако трябва да чакаме докато го фотнат на снимките на сериала ще се побъркам...Иска ми се да го видим час по-скоро...

Мариянка Two Hearts,това последното гифче със смеха и на двамата е страхотно-сладури! Heart Eyes

# 693
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171



Без звук... Да разузнаем.

# 694
  • Мнения: 20 905
smile3525

Няма да се научат да снимат. Wink

# 695
  • Мнения: 23 308

Абе, то се вижда...   дълга коса и брада - баш като за снимки в затвора... ooooh!
Да знаете този човек снима.

# 696
  • Мнения: 1 469


Какъв ни е хубавец! Пише че е от днес- 14.11
Колко му е пораснала косата...и брадата Simple Smile Но много ми харесва така.
Мартичка Two Hearts и аз мисля като теб за снимките в затвора-затова не се е бръснал толкова време!

# 697
  • Мнения: 3 243

Цитат
Абе, то се вижда...   дълга коса и брада - баш като за снимки в затвора... ooooh!
Да знаете този човек снима.
И аз така мисля. ooooh!

# 698
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171


Според мен снимката е така.

# 699
  • Мнения: 9 339
     Марта Hug май ще излезеш права, ама дано не е много дълъг затворническия период  Whistling

   Много красиво и мистично, с духовете на фараоните наоколо..

    

# 700
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171


    Марта Hug май ще излезеш права, ама дано не е много дълъг затворническия период  Whistling


Три серии най-много за събитие. Докторът ще е в затвора с недоказана вина.

# 701
  • Мнения: 9 339
   Мариянче Hug викаш да го пуснат под гаранция,все пак е доктор ,не е сериен убиец  Naughty

Обаче и Енгин си обича пулоферчета, и ръкавите му пак леко къси  Simple Smile

   Определено ще е добре да се намали брадата и косата да се пооформи, ама като излезе на свобода вероятно  Thinking

   

# 702
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171
  Мариянче Hug викаш да го пуснат под гаранция,все пак е доктор ,не е сериен убиец  Naughty

Обаче и Енгин си обича пулоферчета, и ръкавите му пак леко къси  Simple Smile

   Определено ще е добре да се намали брадата и косата да се пооформи, ама като излезе на свобода вероятно  Thinking

  

Дааа, леко ги е запретнал. Ами почти е зима - пуловери се носят.
Нали трябва да си изчисти името. Вероятно е натопен нещо, заради някоя грешка или неразрешени лекарски дейности. Ще го изчисти....




Ето тук, от 2013 - не ги е запретнал.

# 703
  • Мнения: 1 469


Аз пък много го харесвам с пуловери и с този също...И само да кажа, че тези ръкави са мода, нарочно ги правят по-къси...Тези в КПА, които носеше Йомер също бяха по модата, а не че не му ставаха, няма как да го облекат с нещо, което му е малко....На Енгин му отиват такива по-къси ръкави, защото има дълги и прекрасни ръце, които се откриват така, а не са скрити под пуловера Heart Eyes

# 704
  • Пловдив
  • Мнения: 34 171


Cataleya_23, за пуловерите - newsm10

Общи условия

Активация на акаунт