Каква магистратура да избера?

  • 1 351
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 16
Здравейте..тази година завършвам МИО - икономическа специалност, въпреки че икономиката изобщо не ми е на сърце. Не си се представям да работя в сферата нито на финансите, нито на счетоводството, пък и моята специалност е една такава обща, че изобщо не знам какво може да се прави с нея, освен да запиша по -специализирана магистратура. Но тук идва проблемът - не ми се учи икономика, ама изобщо! Аз съм човек, който  е с по-голям афинитет към хуманитарните науки( и съм по- арт настроена, въпреки че не мога да пея и рисувам), но каква почва имат те в България изобщо???
Какво ще ме посъветвате? Какво бихте записали, ако бяхте на мое място?

# 1
  • Мнения: 4 711
Нещо свързано с информационните технологии? Уеб дизайн, щом Ви влече нещо по-арт?

# 2
  • Мнения: 16
Нещо свързано с информационните технологии? Уеб дизайн, щом Ви влече нещо по-арт?
Това не е ли по-свързан с програмирането?

# 3
  • UK
  • Мнения: 4 309
Не записвай нищо. Запиши, когато разбереш с какво искаш да се занимаваш. Когато започнеш работа, смениш една сфера или втора и разбереш какво точно ти трябва.

# 4
  • Мнения: X
Намери си работа, виж накъде ще тръгнат нещата и след това магистратура. Макар че е пълна глупост да си губиш времето с още учене, освен ако не искаш да работиш на държавна работа де - там ги гледат тия неща. В частния сектор се искат умения. Та помисли си какво можеш и какво искаш да правиш, и след това мисли за магистратура евентуално. Щом си арт-настроена се хвани да продаваш цветя, или в магазин за подаръци ... сватбени украси, фогография. Такива работи. Остави инженерите да се оправят с компютрите Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт