Пациентки на АГ болница "Д-р Щерев" гр. София - Тема No 12

  • 106 825
  • 756
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 402
Щастливка, не чакай иди да те видят и ако трябва да те приемат за задържане. Стискам палци да се оправиш бързо и бебчето да е добре💐.

# 706
  • София
  • Мнения: 1 676
Щастливка, не чакай иди да те видят и ако трябва да те приемат за задържане. Стискам палци да се оправиш бързо и бебчето да е добре💐.

Вече бях 2 пъти. Биха ми инжекция, изписаха ми Дуфастон, Утрогестан и Нош па.  Simple Smile

# 707
  • Мнения: 32
Щастливка, няма как нещата да не са наред, иначе нямаше да ти е такъв ник-а Wink Между другото, когато започнах да ровя по форумите, преди първото инсе, от твоите постове ми ставаше едно ведро-такова....че не е чак толкова ужасно и страшно, колкото изглежда. Стискам всичко да е наред!

# 708
  • София
  • Мнения: 1 676
Нищо не е чак толкова ужасно! Стига да вярваме и да не спираме да желаем най-голямото щастие!

# 709
  • Мнения: 402
Щастливка, как си днес ? Вярвам в Щеревци , щом си била ще помогнат. Ти си знаеш , но и аз като "свекърва" да кажа , пази леглото и вас с бебче. Дано има кой да ти помага с другото ти детенце.

# 710
  • София
  • Мнения: 1 676
Ами добре съм, зацапването спря към момента след инжекцията и утрогестана. Каквото е писано... Praynig

# 711
  • Мнения: 32
Дами, някоя от вас да е в процедура в момента? Simple Smile

# 712
  • sofia
  • Мнения: 41
Здравейте момичета,може ли да ми кажете колко горе-долу струва следенето по време на бременността и   раждането ,ако там е направено и самото инвитро  ☺

# 713
  • Мнения: 158
Здравейте момичета,може ли да ми кажете колко горе-долу струва следенето по време на бременността и   раждането ,ако там е направено и самото инвитро  ☺

Здравей. На следния линк можеш да получиш повече инфо за проследяване и раждане:

http://shterevhospital.com/pregnancy/

Щом имаш процедура ти правят отстъпка, моят пакет излезе 50лв надолу от цената, мисля за раждане -100лв

# 714
  • Мнения: 149
Здравейте момичета.Предстои ми цветна снимка в Щерев.Искам да питам болезнено ли е ?Благодаря ви предварително.

# 715
  • Мнения: 32
Banditka, не се шашкай Simple Smile Има вероятност мааалко да те заболи, ако имаш сраствания. Моментно е и след това си ок.
Ти беше при Арабаджи, нали? Пиши какво става.

# 716
  • Мнения: 138
Banditka, мен лично ме заболя много силно и остро, но за около 10 сек. и след това болката затихва. По-добре се подготви психически, че ще има кратка болка, а ти пожелавам да не боли изобщо. Успех!

# 717
  • София
  • Мнения: 1 676
Аз също съм при Арабаджи. Не боля самата процедура, но след това...много ме боля Sad Почти цял ден пиех нош па.

# 718
  • Мнения: 149
Благодаря ви момичета.Да при др.Арабаджи съм,но ще ми я прави Билчев.Аз правих преди време цветна снимка с ехограф изобщо не усетих болка.Дано и сега нищо не усетя ,че съм голяма паника.Ще ви пиша във вторник.Да ви питам тогава ММ ще прави спермограма и в четвъртък правихме ....до вторник са 4 дни добре ли времето.

# 719
  • Мнения: 32
Идеално е времето Grin....по принцип е от 3 до   5....защо ще правите втора спермограма....как са резултатите от първата?

Общи условия

Активация на акаунт