ЦЕНТЪР ЗА АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ - ТЕМА 24

  • 74 152
  • 728
  •   1
Отговори
# 30
  • Далече, далече...
  • Мнения: 96
Успех на всички! До нас има още много номерца, но сякаш като ви чета времето минава по-бързо.... Hug

# 31
  • Мнения: 154
Успех на всички! До нас има още много номерца, но сякаш като ви чета времето минава по-бързо.... Hug

Тити кой номер сте вие мила, ако не е тайна? И аз съм така, чакам да се прибера, да прочета хубавите новини (не и лошите) и някак по бързо минава всичко, като чета, зареждам се, окуражавам се и черпя сили от всички дами  bouquet

Нашето номерче е 34 920 (ухаааа колко хляб имам да хапна докато дойде моя ред)

# 32
  • Мнения: 4 097
Ние сме 500 номера преди вас. Според мен, преди септември 2017 г. няма да получа обаждане.

# 33
  • Мнения: 154
Ние сме 500 номера преди вас. Според мен, преди септември 2017 г. няма да получа обаждане.

Ето мила, виж последните новини от преди около 9 часа - "И аз да се похваля,със статус Одобрен от дата 26,09,16г , номер 34531" - ще стане и вашата заповед скоро готова по скоро до към юли мисля (но знам, че в юли не правят процедури заради горещините).

Успех на всички ви.  Hug

# 34
  • София
  • Мнения: 144
Запис и от мен. Flutter
Ние сме 33218 и чакаме заповед-по мои изчисления най-рано февруари, а най-късно април месец.Успех на всички! Laughing

# 35
  • Мнения: 256
Дано новата темичка донесе повече положителни емоции. Като гледам на нас ще ни се обадят за другия месец.

# 36
  • София
  • Мнения: 2 411
Ние сме 500 номера преди вас. Според мен, преди септември 2017 г. няма да получа обаждане.

Ето мила, виж последните новини от преди около 9 часа - "И аз да се похваля,със статус Одобрен от дата 26,09,16г , номер 34531" - ще стане и вашата заповед скоро готова по скоро до към юли мисля (но знам, че в юли не правят процедури заради горещините).

Успех на всички ви.  Hug

Процедури не се правят, но заповеди се раздават! За да си облекчите чакането прочетете за Тайминга в началото на темата. Така може и да се предвидите нещо друго, ако решите. Като една почивка например, което би било перфектно за емоционалния баланс.

# 37
  • Мнения: 4 009
Колко време е валидно изследването на фсх преди подаване на заявление?
Никъде не можах да намеря информация.Клиниката в която съм работят с фонда от съвсем скоро и ми казават че изследването ми на фсх не е валидно-от 3 юни е.
Някъде чета че 6 месеца въжало,а не ми се губи време да чакам цикъл и да го пускам пак.А и сега съм първи цикъл след стимулация.

Последна редакция: вт, 01 ное 2016, 10:36 от *Steffie*

# 38
  • Мнения: 63
Стефи, моето изследване на фсх бебе от април, а подадохме документи на 11.10.2016. Сега гледам, че статуса в сайта на фонда ни е "разглежда се от комисия".

# 39
  • Мнения: 4 009
Биляна,значи и моето трябва да е валидно.Ако пратя изследването от юни дали ще ми искат ново,може ли да ми го върнат?

# 40
  • Мнения: 63
Ами не знам, нашите документи ги оформиха  от клиниката и г-жа Бенбасат ми каза, че няма да има проблем. В мойте изследвания имаше също лх, пролактин, тестостерон, фсх, пкк, но и аз малко се притеснявам, че може да не ги приемат, ама не знам...

# 41
  • Мнения: 83
Кой номер викаха последно че му изтървах края тук два три дни сякаш са в застой Simple Smile

# 42
  • Мнения: 475
Последно похвалил се е 32013 за 16.11.

# 43
  • Мнения: 83
Благодаря Simple Smile

# 44
  • София
  • Мнения: 283
Пф... до мен има 2000 номера  #Crazy newsm78 Въоръжавам се с търпение и се моля да не се налага да си взимам заповедта Praynig Момичета пожелавам ви, когато ви се обадят да кажете "Благодаря, ще я пазя за второ"!!! Hug Hug Hug

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт