ЦЕНТЪР ЗА АСИСТИРАНА РЕПРОДУКЦИЯ - ТЕМА 24

  • 74 143
  • 728
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 154
Пф... до мен има 2000 номера  #Crazy newsm78 Въоръжавам се с търпение и се моля да не се налага да си взимам заповедта Praynig Момичета пожелавам ви, когато ви се обадят да кажете "Благодаря, ще я пазя за второ"!!! Hug Hug Hug

Хахахах Шуши дано си права, преди мене си, но си 34 хиляди и ти явно, ама да видим какво ще стане, нали всички чакаме това. Януари месец има много вече чакащи да се запишат, включително и аз, но платеноо. Дано заповедите си ги запазим за второто ревливо същество  Laughing

# 46
  • Далече, далече...
  • Мнения: 96
Успех на всички! До нас има още много номерца, но сякаш като ви чета времето минава по-бързо.... Hug

Тити кой номер сте вие мила, ако не е тайна? И аз съм така, чакам да се прибера, да прочета хубавите новини (не и лошите) и някак по бързо минава всичко, като чета, зареждам се, окуражавам се и черпя сили от всички дами  bouquet

Нашето номерче е 34 920 (ухаааа колко хляб имам да хапна докато дойде моя ред)
Нашето номерче е 34008...и въпреки, че следя как вървят номерата не мога да се ориентирам кога долу-горе ще получим заповедтта... newsm78

# 47
  • Мнения: 154
Тити, ще дойде и нашия щастлив момент спокойно, но като ме изпревариш, трябва да се похвалиш веднага, урочасвам те да стане от веднага всичко и да се мъчиш 9 красиви месеца с две близначета. Но да уточня за това "мъчение" - спокойно бременеене, много радост и щастие, никакви притеснения, всичко да върви като по вода, без никакви препятствия  bouquet

# 48
  • София
  • Мнения: 283
Момичета, дано...дано!!!Нова година, нов късмет, за мен 2016 не беше много успешна, но дано 2017 е положителна и запомняща се с добро за всички момичета!

# 49
  • Мнения: 4 097
Тити, трудно може да се ориентраш кога ще я вземете - просто всеки месец се раздават различна бройка заповеди. Просто от датата на подаване, сметни 9 месеца и горе-долу ще е тогава. Ако е по-рано, по-добре за вас.

# 50
  • Мнения: 423
Добро утро и прекрасен ден!
След 3 години ходене по мъки, най-накрая и аз тук, с неизяснен стерилитет, номер 33106, от края на април 2016. Одобрена, чакаща.
Успех на всички! Дано мечтите ни се сбъднат, скоро!
 bouquet  1crib

# 51
  • Бургас
  • Мнения: 432
Момичета знаете ли дали януари месец раздават заповеди.На месец колко горе долу номера получават обаждане.понеже съм 32423 номер и да се ориентирам.Предварително Благодаря

# 52
  • Мнения: 152
Svetlana7878 Simple Smile,

виж статистиката на първа страница. В началото на годината е било трагедия с около 200 заповеди на месец, последните няколко месеци са се засили и раздават по около 500 заповеди.

Ако вървят със същото темпо ти със сигурност ще вземеш заповед през декември. До края на ноември  дават до 32 100, до теб има 323 номера.  Simple Smile

През януари не раздават заповеди, само се обаждат на момичетата за заповеди през февруари.  

# 53
  • Мнения: 4 008
Ами не знам, нашите документи ги оформиха  от клиниката и г-жа Бенбасат ми каза, че няма да има проблем. В мойте изследвания имаше също лх, пролактин, тестостерон, фсх, пкк, но и аз малко се притеснявам, че може да не ги приемат, ама не знам...

Билянка,преди малко звъннах на телефоните за връзка с фонда и оттам не можаха да ми кажат колко е давността на FSH към момента на подаване на заявление  Rolling Eyes
Като им казах,че ми е от преди 5 месеца ми отговориха,че щом кандидаствам за първи път е добре да имам актуално изследване,за да не ме върнат.
Не ми се чакаше,но какво да се прави.

# 54
  • Мнения: 200
Когато подавах аз през юни, моите хормони бяха от края на ноември 2015, никой не ме кара да пускам актуални. Не знам дали защото сме с мъжки фактор или просто си бяха валидни. А не може ли да питаш координатора в клиниката, те трябва да знаят.

# 55
  • Бургас
  • Мнения: 432
Svetlana7878 Simple Smile,

виж статистиката на първа страница. В началото на годината е било трагедия с около 200 заповеди на месец, последните няколко месеци са се засили и раздават по около 500 заповеди.

Ако вървят със същото темпо ти със сигурност ще вземеш заповед през декември. До края на ноември  дават до 32 100, до теб има 323 номера.  Simple Smile

През януари не раздават заповеди, само се обаждат на момичетата за заповеди през февруари.  

Благодаря ти мн.току що това гледах,и чак се изненадах,неможах да повярвам че така са се засилили. Дано да се задържат така  Praynig.Успех пожелавам на всички. Simple Smile

# 56
  • Варна
  • Мнения: 1 012
Здравейте!
Вярно ли е, че след получено обаждане за одобрение, заповедта може да се вземе в срок до 6 месеца, без да е необходимо да се уточнява кога точно? Имам превид - при отлагането на вземането трябва ли да се уточни кога ще се отиде?

# 57
  • Мнения: 4 097
При отлагане на заповед, може да я вземете до 43-годишна възраст. Но като решите да я вземете, трябва да се обадите във фонда и те ви казват след колко време може да стане това. Мисля че до месец-два след обаждането ви е срокът да ви я дадат.

# 58
  • Мнения: 177
Нещто забиха със тия заповеди . От две седмици стоят на 32013. За догодина ще да е , и то си става , 1 година от подаването .

# 59
  • София
  • Мнения: 2 411
Нещто забиха със тия заповеди . От две седмици стоят на 32013. За догодина ще да е , и то си става , 1 година от подаването .

Номер 32013 е съобщил на 27.10. Минали са 5 дена, 2 от които почивни!!!

Ето отчета за октомври:

Общи условия

Активация на акаунт