Кои жени са най - страстни ;-)

  • 17 179
  • 111
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 1 289
Съгласен съм, че жените са различно страстни според настроението, в което са...или пардон...според което ние мъжете им създадем...Няма значение зодията определено...Докараш ли една жена до Embarassed....полуда - гледай какво става Grinning
Иначе четох мнение тука и за по-заоблените, че го правят като за последно - вярно е, защото не им се отдава често и са също така и по-разкрепостени поради същата причина. Няма лошо. Бързам да кажа, че това никак не означава че виждаш ли по-кръглите жени са по страстни от вас дами...вие също сте огън почти съм сигурен като гледам с каква...passion спорите и пишете.

И лично мнение (без да засягам никого!), от моят опит ще споделя, че брюнетките са по-страстни и такива жени харесвам Blush






 smile3501 Била съм и черна и червена и руса,сега съм микс.Била съм и слаба,а сега съм заоблена дама(още преди да забременея) pregnant,но никога не правя секс като за последно или по различен начин на чувственост и страст.Човек или е страстен или не е.... coolcoolСтрастта зависи от човека до теб-ако ми стои като дърво,SORRY newsm25,ама и аз няма да съм страстна,назависимо дали го обичам.Един мъж или жена не те ли предлазположи да се развихриш-страст недей търси. newsm26

# 106
  • Мнения: 75
Ха да видим кой ще се осмели Wink
Имах колежка по която въздишаха много мъже, всички бяха на мнение, че трябва да е страстна жена (по някакви си там техни критерии), а тя ни беше споделяла, че никога не е стигала до оргазъм (след 10 и повече години брак) и секса не я вълнува особено.

Страстна, не означава 100%, че трябва да има оргазъм, да не бъркаме нещата  Wink
  #Crazy
А това че секса не я вълнувал особено?

 Shocked

Определено не можем да се разберем. И не разбрах какво се цъклиш  Shocked   hahaha
Ами то и аз се оцъклих. Определено не те разбирам, може би под страстна разбираш дългокоса красавица , която се тръшка и вика "ще умра Лоренцо /примерно/ ако не сме заедно"и е с местожителство -южноамериканско сериалче. Ама то и те почнаха да си консумират страстите Crazy

# 107
  • Мнения: 193
Страстта на жената зависи от обекта отсреща! Поне при мен е така! Sunglasses

# 108
  • София
  • Мнения: 7 097
Зодията май няма значение. Най-страстни са чуждите, важното е да се съберат три точни неща: мястото, времето и човека.

 Peace

# 109
  • Мнения: 669
Интересна ми е дефиницията за страст!

# 110
  • Мнения: 1 731
Страстни са обичаните жени и тези,които обичат.Е,зависи също и от мястото ,времето и обекта отсреща. Peace

# 111
  • Пловдив
  • Мнения: 2 493
Казват, че тези с плътни устни и масивна долна челюст.
Вие как мислите?

Общи условия

Активация на акаунт